Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tanie wyjazdy w Alpy


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

8 hours ago, pawelb91 said:

Do końca sezonu (czyli 12 maja) skipass dzienny na Molltaller zakupiony przez gopass.sk kosztuje 25 euro.

Fajna opcja na kwiecień, nie organizuje ktoś przypadkiem wyjazdu tam na 5-6 dni? :rolleyes:

1066657957_Molltallerskipass.thumb.png.f9fd8988f482bba4ee74a1a00043146d.png

Jak to jest z zakupem karnetów dla 3 - osobowej rodziny ? Wystarczy 1 konto czy trzeba 3 zakładać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 23.03.2019 at 20:12, pawelb91 said:

Chyba wystarczy jedno, ale trzeba mieć te osoby podpięte pod konto w gopass. 
Przynajmniej tak było z karnetami na Słowację. 

Każdy musi mieć Gopass. Jak ktoś nie ma to musisz mu wyrobić a teraz zakupisz na tymczasowy. Podpinasz wszystkie karty pod jedno konto i kupujesz na dla każdego. Moi rodzice właśnie wrócili, na lodowcu warunki super, Ankogel już kiepsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 22:52, Jusik2002 napisał:

Głupoty opowiadasz, karnet dla osoby 60+ zakupiony przez Gopass kosztuje 120 EUR. Apartament przez booking.pl 2400 złotych za 6 osób. Dojazd autem 6 osobowym niecałe 1000 zlotych. Sciepa na jedzenie po 150-200 złotych. Dalej nie wierzycie ? Wystarczy tylko trochę wysiłku i własną organizacja :)

Przede wszystkim Koleżko, trochę kultury!!! Mam już dość wszechobecnego chamstwa coraz wyraźniej panoszącego się na tym forum!!! I mówię mu NIE!!! Być może nie mam racji ale ja nigdzie nie posłużyłem się chamskimi odzywkami tylko napisałem, że chętnie zobaczyłbym wyliczenia. A karnet tyle własnie kosztuje. I jest to jego oficjalna cena dla zwykłego narciarza. https://www.gletscher.co.at/preise/mehrtageskarten/#.XJjlPFVKjcs . Bez żadnych zniżek i ofert promocyjnych! Ja za 120 euro raczej karnetu nie dostanę! 

Dojazd autem sześcioosobowym niecałe 1000 zł?! Zależy skąd się dojeżdża! Ja mam 1300 km w jedna stronę! W dwie 2600 km + kręcenie się po okolicy - powiedzmy 2800 km. Auto sześcioosobowe jest raczej duże. Ile spali benzyny? ON? 8 litrów/100 km?! Moje raczej 10. Na autostradzie z boxem na dachu. Do tego taką trasę podzielę sobie na połowę i doliczę nocleg. Co do tzw ściepy po 150 złotych na jedzenie nie będę się wypowiadał. Nie mój styl. I znam ceny w krajach alpejskich. A poza tym wyprawa na narty ma być dla mnie przyjemnością pod każdym względem. Tak więc nawet jeśli to 1300 złotych jest do zrobienia to jest to bardzo budżetowa sprawa. Fajnie, że jak się okazuje, da się pojechać na narty w Alpy za stosunkowo niewielkie pieniądze ale czasy studenckie, przynajmniej dla niektórych - niestety - bezpowrotnie minęły.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Aressi napisał:

Przede wszystkim Koleżko, trochę kultury!!! Mam już dość wszechobecnego chamstwa coraz wyraźniej panoszącego się na tym forum!!! I mówię mu NIE!!! Być może nie mam racji ale ja nigdzie nie posłużyłem się chamskimi odzywkami tylko napisałem, że chętnie zobaczyłbym wyliczenia. A karnet tyle własnie kosztuje. I jest to jego oficjalna cena dla zwykłego narciarza. https://www.gletscher.co.at/preise/mehrtageskarten/#.XJjlPFVKjcs . Bez żadnych zniżek i ofert promocyjnych! Ja za 120 euro raczej karnetu nie dostanę! 

Dojazd autem sześcioosobowym niecałe 1000 zł?! Zależy skąd się dojeżdża! Ja mam 1300 km w jedna stronę! W dwie 2600 km + kręcenie się po okolicy - powiedzmy 2800 km. Auto sześcioosobowe jest raczej duże. Ile spali benzyny? ON? 8 litrów/100 km?! Moje raczej 10. Na autostradzie z boxem na dachu. Do tego taką trasę podzielę sobie na połowę i doliczę nocleg. Co do tzw ściepy po 150 złotych na jedzenie nie będę się wypowiadał. Nie mój styl. I znam ceny w krajach alpejskich. A poza tym wyprawa na narty ma być dla mnie przyjemnością pod każdym względem. Tak więc nawet jeśli to 1300 złotych jest do zrobienia to jest to bardzo budżetowa sprawa. Fajnie, że jak się okazuje, da się pojechać na narty w Alpy za stosunkowo niewielkie pieniądze ale czasy studenckie, przynajmniej dla niektórych - niestety - bezpowrotnie minęły.

Znalazł się arystokrata. Jak sam temat wskazuje jest to wyjazd budżetowy. Jeżeli potrzebujesz jeść w restauracjach, spać w hotelach to na e wiem po co wchodzisz to tego wątku. Ja mam tam 700 km a ty możesz sobie nawet dojechać z Ameryki Północnej. Ja napisałem czysty kosztorys dla osoby 60+ która chce pojeździć i nie musi żywic się w restauracjach i spać w hotelu. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jusik2002 napisał:

Znalazł się arystokrata. Jak sam temat wskazuje jest to wyjazd budżetowy. Jeżeli potrzebujesz jeść w restauracjach, spać w hotelach to na e wiem po co wchodzisz to tego wątku. Ja mam tam 700 km a ty możesz sobie nawet dojechać z Ameryki Północnej. Ja napisałem czysty kosztorys dla osoby 60+ która chce pojeździć i nie musi żywic się w restauracjach i spać w hotelu.

Problem w tym, że Twoje początkowe wyliczenia dotyczyły pewnej grupy osób, czyli wiek 60+ i odległość do 700 km, a nic nie wspomniałeś o tym wcześniej, Jeśli zmienisz te warunki nagle okaże się, że w tej cenie będzie bardzo trudno wyjechać.

Niestety, żadna jakkolwiek operatywna organizacja wyjazdu nie zmieni w automagiczny sposób mojego wieku i odległości w jakiej mieszkam od ON.

Co do pozostałych rzeczy, czyli jedzenia, tudzież zakwaterowania to już jak najbardziej zgoda. Tu do decyzji każdego jest kwestia ewentualnych ograniczeń, które można/trzeba zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat od lat wałkowany a sprawa jest jasna. 

Wyjazd do Austrii na 6 dni (7noclegów) maks budżetowo to ok. 2000zł. Taki sam wyjazd w PL można zamknąć poniżej 1000zł.

Gdyby było inaczej to w PL w ferie, prawie nikt by nie jeździł

A do przejazdów doliczcie sobie jeszcze amortyzacje auta lub jego wypożyczenie, bo tego nikt nie liczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 20:01, Spiochu napisał:

Temat od lat wałkowany a sprawa jest jasna. 

Wyjazd do Austrii na 6 dni (7noclegów) maks budżetowo to ok. 2000zł. Taki sam wyjazd w PL można zamknąć poniżej 1000zł.

Gdyby było inaczej to w PL w ferie, prawie nikt by nie jeździł

A do przejazdów doliczcie sobie jeszcze amortyzacje auta lub jego wypożyczenie, bo tego nikt nie liczy.

Tygodniówkę w Alpach da się i za 1000 zł ogarnąć - ostatnio były oferty last minute na snowtrexie do mniejszych francuskich ośrodków za 307 zł za 7 noclegów z 6-dniowym karnetem .

Za tydzień ekipa ode mnie leci samolotem do doliny Aosty i za 7 dni pobytu ze skipassem na całą Monterosę , przeloty i transfery na stoki płacą 1700 zl....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tygodniówkę w Alpach da się i za 1000 zł ogarnąć - ostatnio były oferty last minute na snowtrexie do mniejszych francuskich ośrodków za 307 zł za 7 noclegów z 6-dniowym karnetem .

Tak, takie oferty się zdarzają, choć to nieliczne wyjątki. Dlatego pisałem o Austrii. Po podroży lądowej do Francji to ja się nadaję na tydzień rehabilitacji a nie narty.

 

 

Cytat

Za tydzień ekipa ode mnie leci samolotem do doliny Aosty i za 7 dni pobytu ze skipassem na całą Monterosę , przeloty i transfery na stoki płacą 1700 zl....

Czyli ponad 2 koła za wszystko. Dobra oferta ale nie każdego na nią stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...