Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bialka Tatrzanska


oscar

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie moze ktos dzisiaj albo jutro do Bialki albo gdzies w okolice ... Zakopane np. ? Ja mam zamiar wyskoczyc ale jak zobaczylem na webkamerach , np na kotelnicy to w ogole prawie tam ludzi nie ma przez ten mroz , i nie wiem wlasnie czy w ogole wyjechac w taka pogode , bo zajade i nie bede mogl jezdzic przez ta temperature.Jezdzil moze ktos teraz w Bialce w czasie tych mrozow ? Wedlug mnie jazda teraz na nartach mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialka Tatrzanska

Też jeszcze przed południem tryskałem takim entuzjazmem(i wczoraj też) ale w tym momencie(13:08) na Kotelnicy pod szustką stoi "buła" ludzi na moje oko 20 minut stania. Więc nawet jak by mrozu nie było to jest o 18 minut za długo jak dla mnie.

A jazda przy 20 stopniowym mrozie to jest extrema dla twardzieli i przynajmniej mi nie daje przyjemności.

pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialka Tatrzanska

Hmm , no wlasnie jutro mialem jechac ale odechcialo mi sie zabardzo juz , jak mam przy -20 jezdzic.(Spytalem sie bo jak mam na marne jechac z centrum Polski)Nie wie ktos czy "Litwinka" nadal jest nieczynna ? Taki swietny stok a nie funkcjonuje , fakt ze ma zle ustawienie do slonca ale przy takich mrozach nie sprawia to problemu wiec moznaby pojezdzic w sloncu przy mrozie , bo zawsze w poludnie byla tam przyslowiowa "chlapa" bo slonce operowalo centralnie na stok.Bardzo ladne nachylenie , dosc duza roznica wzniesien jak na tamten teren , tyko ze dojazd tragiczny na sama gore zeby wjechac trzeba dobry samochod posiadac bo jest bardzo stromy podjazd i tylko nieliczne samochody docieraly na sam szczyt , no ...ale jak sie juz dojedzie to nie ma czego zalowac piekne widoki i piekna trasa => tylko ze trasa nieczynna :-/ Jeslibym pojechal to na Wysoki Wierch , tam tez mozna sie wyzyc fajnie , dosc szeroko i nawet szybko talerzyk chodzi , moze ktos bedzie jutro na Wysokim Wierchu :D mozemy poszalec w duecie ... he He

Pozdrawiam

15-latek Oscar ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialka Tatrzanska

Ja byłem w sobotę. Jak na kamerze przy 6-cio os. kanapie jest full ludzi to stania jest na 6-7 min. Mierzyłem z ciekawości tak na oko po ustawieniu siatek i aut na parkingu. Przepustowość jest nieziemska cos około 3000/h, a jak wyjedziesz na górę to na 4-os. jest luźniej. GRATULACJE dla Białki. Jeżdzę co roku (1-3dni) i co roku ludzi więcej a jednocześnie mniej czekania. 3 os. krzesło było mało to nie kombinowali z wymianą na większe tylko dostawili następne ))), poszerzyli trasę i nawet tłoku nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialka Tatrzanska

jezdzilem przy minus 27, narty już nie niosły (smar!), imho: bialka to raj dla funcarvingu, zwlaszcza rano (tak do 10 i po 18), mimo krótkich, lekkich tras wrocilem zadowolony, osobiscie nie daje rady jechac trasy 2 km na "maksa" na nartach o skrecie 9 m.

hiphop[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...