Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Po Karyntii, tu i tam


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Robiąc Karyntię odwiedźcie koniecznie jeszcze Goldeck ( super klimaty i najdłuższa 8 km czarna trasa w Austrii) i Innerkrems - raj dla wielbicieli sztruksu i pięknych widoków - szczególnie w połączeniu z Thomatal.

TH to oczywiście perełka , za którą poza Nassfeld chyba najbardziej tęsknię.

Karyntia z Osttirolem oferuje najdłuższą sezonówkę za stosunkowo niewygórowaną cenę - 583 e lub 540 dla par , są też korzystne pakiety rodzinne  - można szusować na niej już od 1.09 do 15.05. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Piotr_67 napisał:

@marboru Piękny wyjazd, jak zawsze. Pozdrawiamy was serdecznie.

PS: Te Bieszczady to służbowo czy ........?

Dzięki Piotr. 

Tak służbowo - ważne spotkanie. Trzy dni w Arłamowie... Ale rower biorę :D

41 minut temu, JurekByd napisał:

Robiąc Karyntię odwiedźcie koniecznie jeszcze Goldeck ( super klimaty i najdłuższa 8 km czarna trasa w Austrii) i Innerkrems - raj dla wielbicieli sztruksu i pięknych widoków - szczególnie w połączeniu z Thomatal.

TH to oczywiście perełka , za którą poza Nassfeld chyba najbardziej tęsknię.

Karyntia z Osttirolem oferuje najdłuższą sezonówkę za stosunkowo niewygórowaną cenę - 583 e lub 540 dla par , są też korzystne pakiety rodzinne  - można szusować na niej już od 1.09 do 15.05. 

Jurek, dzięki za bardzo cenne informacje :) temat sezonówki otwarty i do przedyskutowania z Paulą. Z Radomia Karyntia jest blisko. To w sumie jakieś 8 do 9 godzin jazdy. 

Trasy i ilość ludzi na stokach warte do przemyślenia do wyprawy nawet w weekendy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turracher Hohe! Faktycznie, mówię Turracher Hohe myślę @MB!!! To właśnie relacje @MB i @SB zwróciły po raz pierwszy moją uwagę na ten ośrodek, który przez to znalazł się na mojej liście ale jakoś do tej pory nie udało mi się go odhaczyć.😒 A teraz @marboru we właściwym sobie stylu ponownie przypomniał o TH i fantastycznie go zareklamował. Tak! Niewątpliwie ON z kategorii "MUST SEE". Oby jak najszybciej! A tak nawiasem mówiąc to może Karyntia mogłaby być kontrkandydatem Cortiny jeśli chodzi o pomysł dotyczący alpejskiego WST w 2020? (tak tylko sobie pomyślałem)

A tak przy okazji skoro wywołani zostali @MB i @SB, ktoś wie czemu Koledzy już tu nie zaglądają? Trochę mi ich tu brakuje, jest jakby mniej kolorowo. I @Dumpling Zębowa Wróżka też nie ma. Fajne były ich relacje, filmiki, zdjęcia  i niejednokrotnie cenne uwagi i porady. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów - nie licząc pierwszego dnia - mieliście słońce i piękną pogodę. Chyba macie jakieś "chody" tam na górze 😀. Karyntia to co prawda inne krajobrazy, niż główny łańcuch Alp czy Dolomity, ale też pięknie, szczególnie przy takiej widoczności.

Patrząc na mapkę z wczoraj, zastanawiałam się, co robiliście na środku jeziora 😯, a to Taxi Sea - no proszę :).

Owocnych obrad w Bieszczadach i miłego rowerowania po godzinach. W Bieszczadach już po sezonie narciarskim, czy masz już przesyt? 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marboru napisał:

Z całą pewnością wrócimy w te rejony na kolejne skisafari - jest już pomysł na miejsca, do których chcemy pojechać...

Czyli Karyntia przełamała Twoją nieufność do niej.:D

No, ale jak się przywozi pogodę (bigos mrozu/słoneczko) ze sobą w bagażniku, a ludzi przegania ze stoków, to czego tu się dziwić. 

W tych warunkach każdy teren będzie super, nie tylko taki malowniczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2019 o 07:36, Aressi napisał:

Wyjazd służbowy ..... hmmmmm ......🔫  Lepiej nie wchodzić @marboru w drogę! 😂😂😂

Miałem TT i P64 (chyba tak się on nazywał, nie za bardzo pamietam). Z TT lepiej mi się strzelało, bardziej celnie. No ale miałem także "kałacha" produkcji 1959r. Ten to miał celność i siłę, super broń. Aha, strzelałem zawsze bez nauszników. Starszy kapral podchorąży "Bumer"!

Edytowane przez Bumer
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marboru napisał:

@Bumer a ja myślałem, że przynajmniej Pułkownik :D;)

Socjalistyczne wojsko mnie nie lubiło, mimo osiągnięć typu pochwała w TVP czy Zolnierzu  Wolności. Chyba szła za mną opinia ze jestem anty. Po zmianie ustroju wojsko o mnie zapomniało,  co przekładalo się na brak wezwań na cwiczenia, co oceniam jako pozytywne.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...