Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Wklejam zdjęcia z sieci ze świeżego opadu w północnych Włoszech :x

Tonale:
56400476_2607840965910714_1863279309767049216_n.thumb.jpg.55f609c63a1d74f3e9bdc65b0e22da24.jpg
56490369_2607840825910728_8433707381401059328_n.thumb.jpg.4982345866b78b6be1cbf3e6df909b45.jpg
57028991_2607840905910720_276890928050864128_n.thumb.jpg.2a90c497b55673f0a35cea3f445a054b.jpg

Bormio:
56161885_2641211562560901_1127503175184547840_n.thumb.jpg.6854b6d49959383be03017785daf6ba4.jpg
56713057_2641211739227550_7347101902716272640_n.thumb.jpg.9ff8befd2816b4379464211b1d883c49.jpg

fajny sztruks na ostatnim zdjęciu, tylko jak się do niego dostać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sariensis napisał:

fajny sztruks na ostatnim zdjęciu, tylko jak się do niego dostać;)

Kiedyś wybierałem się w grudniu do Tonale i śledziLem  na kamerkach warunki na trasach. Pamiętam,  że  na 3-4 dni przed moim przyjazdem spadło grubo ponad metr śniegu czyniąc warunki wspaniałymi.  Miód na ślizgi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bumer napisał:

Kiedyś wybierałem się w grudniu do Tonale i śledziLem  na kamerkach warunki na trasach. Pamiętam,  że  na 3-4 dni przed moim przyjazdem spadło grubo ponad metr śniegu czyniąc warunki wspaniałymi.  Miód na ślizgi!

tym razem w Dolomitach spadnie znacznie więcej ;), jeszcze ze dwa dni posypie zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sariensis napisał:

tym razem w Dolomitach spadnie znacznie więcej ;), jeszcze ze dwa dni posypie zdrowo.

Ja pie.... To tak jak w życiu, wszystko z reguły trafia się nam nie w czasie. Dom, stabilizacja , zarobki,  dopiero w średnim czy podeszłym wieku, nie od razu. Po co komu tyle sniegu na koniec sezonu? Tylko szkód zwiazanych z roztopami i powodzi należy się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Bumer napisał:

Ja pie.... To tak jak w życiu, wszystko z reguły trafia się nam nie w czasie. Dom, stabilizacja , zarobki,  dopiero w średnim czy podeszłym wieku, nie od razu. Po co komu tyle sniegu na koniec sezonu? Tylko szkód zwiazanych z roztopami i powodzi należy się spodziewać.

Ja skorzystałem, jak to po co, ludzi nie ma i jest super ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jeeb napisał:

bajecznie, uwielbiam Saas-Fee

 

w przyszłym tygodniu w Cortinie także prognozują wielki opad puchu

Gdzie najlepiej się tam zatrzymać? Jakie są ceny karnetów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jeeb napisał:

bajecznie, uwielbiam Saas-Fee

Jako że Saas-Fee doszło do sezonówki Magic Pass to myślimy żeby może też odwiedzić to miejsce, będziemy mieć od noclegu ok 60km w jedną stronę, trzeba będzie zobaczyć jak to wychodzi logistycznie i cenowo z parkingiem przed miejscowością która jest wyłączona z ruchu samochodowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Aressi napisał:

Końcówka??? Tylko i wyłącznie kalendarzowa! Wszystko inne temu przeczy! Zima w pełnej krasie! Faktycznie - jak marzenie!

w Saas-Fee również bajecznie, ciekawie jest po nartach jeździć na rowerze w dolinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dzisiaj otrzymałem poniższą informację, Cortina rusza juz 30 listopada, hmmm ... ciekawe czy WZF w Cortinie wiosną dojdzie do skutku ;), szczerze w to wątpię, ale i tak sie wybiorę ponownie na wiosenne szaleństwa w pustej Cortinie.

8d8b99df-6929-4b1d-bcc3-2a2d0e42d89f.png

Adam the countdown has begun!

Today the countdown has started in view of the launch of the 2019-20 Dolomiti Superski ski season. Only 30 days left, exactly one month until Saturday, November 30th, when the first lifts and slopes will officially open in the ski areas of Cortina d'Ampezzo, Plan de Corones, Carezza, Arabba/Marmolada, 3 Cime Dolomiti, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza/Rolle Pass, Alpe Lusia/San Pellegrino and Civetta. Conditions permitting, single lifts will be operative earlier. From November 15th on, the main ski pass offices will be open in all Dolomiti Superski ski areas, where you will also have the chance to see the new logo of the world's largest ski carousel. Let's warm up for the cold season!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

Ja myślałem żeby w drugiej połowie stycznia coś ogarnąć w Cortinie (brak PŚ w styczniu = czynne trasy pucharowe) ale nie znalazłem żadnej ciekawej opcji więc raczej odpuszczam.

Wiosnà jest super, wszystko otwarte, niemal pusto, zawodnicy na Cristalo, ale trasy niemal zawsze otwarte, czasem Zamykaja jeden odcinek dla teningow juniorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sariensis napisał:

Wiosnà jest super, wszystko otwarte, niemal pusto, zawodnicy na Cristalo, ale trasy niemal zawsze otwarte, czasem Zamykaja jeden odcinek dla teningow juniorskich.

Weź tylko pod uwagę że od połowy marca w Cortinie będą finały PŚ, wszystkie konkurencje pań i panów, większość tras w obszarze Pomedes - Duca d'Aosta - Rumerlo (strona Tofany) będzie zamkniętych. Własnie chcąc tego uniknąć celowałem w styczeń (dodatkowo wtedy niższe ceny skipassów i ludzi też nie powinno być dużo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Weź tylko pod uwagę że od połowy marca w Cortinie będą finały PŚ, wszystkie konkurencje pań i panów, większość tras w obszarze Pomedes - Duca d'Aosta - Rumerlo (strona Tofany) będzie zamkniętych. Własnie chcąc tego uniknąć celowałem w styczeń (dodatkowo wtedy niższe ceny skipassów i ludzi też nie powinno być dużo).

Trzeba jechać  a sam koniec, po zawodach, sniegu masa a ludzi niewielu, o cenach nawet nie wspomnę ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jeeb napisał:

jest drożej czy taniej ?

karnety w cenach wiosennych, natomiast noclegi i restauracje nawet 80% taniej niż w szczycie sezonu :) . Po prostu jest pusto na głównym deptaku, skibusem czasem jechałem zupełnie sam a kierowca pytał na którą stację chcę jechać :) , to wiosenne tegoroczne nartowanie było rewelacyjne pod wieloma względami, nie wiem czy pamiętasz, ale miałem nawet dostawy świeżego "puchu" ;), co nieprawdopodobnie rozsierdziło pewnych starych wyjadaczy ..., puch i obfite opady śniegu w kwietniu we Włoszech, to mogło spotkać tylko nadętego szczęściarza Sariensisa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Takie info dzisiaj dostałem, 30 listopada rusza także DolomitiSuperSki, jest w czym wybierać:

 
fd445005-ebc8-4492-a1a3-225884476130.jpg

Adam the countdown has started!

More than half a meter of fresh snow above 1,000 m sea level and even masses of snow in higher altitudes in the Dolomites, make these days really exciting for all those who can’t wait for getting back on the slopes after a long summer break. And more snowfalls are forecasted for the coming up days as well. Although the official season’s start 2019-20 of Dolomiti Superski is scheduled on next 30th November, some lifts and slopes are already running since a couple of days and some more will be turned on in the next days, thanks to the good snow conditions. 

The new APP of Dolomiti Superski 

The new APP was developed to be supported by all the operating systems of the most common smart phones, it's graphics have been completely updated and it's modern and easy to navigate;  horizontal movements (swipe) allow you to switch from one of the 12 ski areas of Dolomiti Superski to the next in numerical order, while vertical movements (scroll) lead you to various menu options, functions and services within the chosen ski area. Download it now!!
bc5d69ea-1f18-4fff-9715-9a8399353a96.jpg
5070faa5-ca3e-4538-ab16-2302a48c8045.png
b87c73b5-b161-4b2b-be9f-35e5a9dd9680.png
3f7cdfc4-2b2c-400a-9525-42ceb2bf0db7.jpg
Points of sale and online shop of Dolomiti Superski also open
 
Thanks of the very good snow situation in the entire area of Dolomiti Superski, with some early openings and some coming up soon, the main Skipass points of sale are open in all 12 ski areas of Dolomiti Superski from 15th November 2019 and more offices will follow up in the next days. In the areas with running lifts, the Skipass points of sale are already open.
Also the online shop of Dolomiti Superski has been activated on the internet site, where customers can purchase from now their preferred tickets comfortably from home. One of the new services refer to the Junior tickets and to the Senior tickets which can also be purchased online, whe uploading a scan of the buyer’s ID-card. The online shop is available under 
Go to our shop
ace4930a-993e-4ff0-bbfe-e55dfd938d84.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...