Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salzburgerland, cztery dni, cztery osrodki, cztery zdjecia.


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni wyjazd w tym roku, cztery dni i cztery osrodki. Z @JurekByd jak zwykle udanie narciarsko jak i towarzysko.

Warunki od najlepszych po ciezkie. (dla niektorych ;) ) Temperatury na dole dochodzily do ponad 15 stopni.

Opisow nie bedzie bo osrodki znane. Jedyny problem to ta lampa przez cztery dni, jestem zjarany na twarzy :D 

Kitzbühel   (przereklamowany i drogi)

Zillertal Arena (od strony Gerlos, na karnecie z Salsburger Ski)

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang (czynne 30% osrodka)

Kitzsteinhorn (do 13.00)

DSC_0740.JPG

Screenshot_20190403-183354.png

DSC_0773.JPG

Screenshot_20190403-183317.png

DSC_0808.JPG

Screenshot_20190403-183252.png

DSC_0825.JPG

Screenshot_20190403-183241.png

Edytowane przez artix
  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, gruchauho napisał:

No i fajnie 👊 Gdzie Ci się najbardziej podobało?

Ogolnie wszystkie warte polecenia. Bywalem tam nie raz. To w Kitzbuhel  bylem po raz pierwsz i troche sie rozczarowalem. Nie zmienia to faktu iz jest to dobry osrodek na rodzinne wyjazdy z dziecmi.

 

Oczywiscie dla wybrednych (warunki/sztruks) lodowce o tej porze roku beda najlepszym wyborem.

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @artix! 4 ośrodki, 4 zdjęcia, a wniosek jeden. PERFETTO! 👍⛷️☀️❄️👍 Ja bym poleciał jak w dym. Oczywiście każdy ma swoje preferencje narciarskie ale moim zdaniem chyba nie ma się czego czepiać. Choć jak to mówią - apetyt rośnie .... Muszę jednak przyznać rację @marboru - lekko nas zaniedbujesz! 4 zdjęcia?! Z takiego wyjazdu?! Dawaj więcej! 

Pozdrowienia.

P.S. Co to za aplikacja z której korzystasz?

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś tam udało się wybrać. 👍😀 Chyba nie było tak źle? A w zasadzie ..... czy mogło być lepiej?! Okoliczności przyrody fantastyczne, pogoda żyleta, trasy puste, szerokie i świetnie przygotowane. Czy można chcieć więcej? Jedynie szkoda, że tylko 4 dni. Ale wtedy spaliłbyś się na mahoń! 😂😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Aressi napisał:

Widzę, że coś tam udało się wybrać. 👍😀 Chyba nie było tak źle? A w zasadzie ..... czy mogło być lepiej?! Okoliczności przyrody fantastyczne, pogoda żyleta, trasy puste, szerokie i świetnie przygotowane. Czy można chcieć więcej? Jedynie szkoda, że tylko 4 dni. Ale wtedy spaliłbyś się na mahoń! 😂😀

 Cztery dobrze wykorzystane dni to dla mnie optymalna opcja, a z taka pogoda nie moglo byc zle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, artix napisał:

 Cztery dobrze wykorzystane dni to dla mnie optymalna opcja, a z taka pogoda nie moglo byc zle ;)

rozważam karnet na Salzurgerland na 2019/2020 i chyba mnie przekonujesz jeszcze bardziej do tej drogi, ośrodki TMR powoli wychodzą mi bokiem , sorry kolejkami do kolejek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...