Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
jjay86

Targi Interalpin 2019

Recommended Posts

Nie widziałem nigdzie na forum tematu o Interalpin 2019.... Dlatego pozwoliłem sobie założyć temat ;)

Tak się składa, że w tym roku będe na targach i chętnie spotkam się z kimś z forum :) planuje ktoś wizytę? 

Nie ukrywam, że na jeden dzień planuje wypad na narty(Stubai, Soelden, Tux...?) tu także chętnie z kimś posmigam ;)

19 godzin temu, jjay86 napisał:

Nie widziałem nigdzie na forum tematu o Interalpin 2019.... Dlatego pozwoliłem sobie założyć temat ;)

Tak się składa, że w tym roku będe na targach i chętnie spotkam się z kimś z forum :) planuje ktoś wizytę? 

Nie ukrywam, że na jeden dzień planuje wypad na narty(Stubai, Soelden, Tux...?) tu także chętnie z kimś posmigam ;)

Ja niestety w tym roku nie jadę. Szkoda, bo następne targi dopiero za 2 lata.

• Sad 1

Tak, na szybko.... Targi trwają, ogromna ilość dostawców/producentów. Bardzo duża liczba osób odwiedzających. Cieszy bardzo coraz liczniejsze grono wystawców z Polski.  Po powrocie postaram się zrobić obszerniejszą relacje ;)

IMG_20190510_083618.jpg

IMG_20190510_083447.jpg

IMG_20190510_083316.jpg

IMG_20190510_083430.jpg

IMG_20190508_123221.jpg

• Like 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mlotek77
      Witam,

Pytanie dla zorientowanych, wybieramy się w lutym na MŚ w skokach do Innsbruck.
      Padł pomysł aby połączyć to z nartami, czyli pojechać na skoki i dodatkowe kilka dni wyskakiwać na narty .
      Albo coś bardziej atrakcyjnego, czyli pojechać na narty w okolicę i przeplatać to wypadami na skocznię Bergisel.
      I pojawia się pytanie gdzie szukać kwater, jakie stoki wybrać, sama google maps i odległości nie zawsze są dobrym doradcą, bo tu raczej o czas dojazdu chodzi a jednocześnie nie korzystali byśmy ze SkiPass przez 6 dni ale pewnie na narty wyskoczyli na 3-4. 
      Stoki umiarkowane, dla średniozaawansowanych i tych co lubią rekreacyjnie, mix decha i narty.  
    • By mifilim
      Właśnie dostałem info o imprezie więc się dzielę:
        Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia targów sportowych które odbywać  się będą w Szczyrku w dniach 24-26 lutego 2017 r.

Targi odbędą się w Hotelu Orle Gniazdo, który zapewne większość z Państwa pamięta ze wcześniejszych edycji targów sportowych .

Nowością, nie tylko dla targów, ale także dla całej branży będzie dzień testowy – pierwszy raz w historii imprezy, a także branży narciarskiej w Polsce, w jednym miejscu, na stokach Beskid Sport Areny, będzie można przetestować najnowsze kolekcje tak wielu wiodących producentów sprzętu.

Podczas Targów Sport-Zima testy sprzętu poprowadzą firmy: Greenland Group oraz Tytan Sport odpowiadające za marki Blizzard i K2, firma MJST -  narty MAJESTY, a także dystrybutor produktów słoweńskiej firmy Elan - firma INA SPORT. Testy zaplanowano na: 25 lutego na terenie ośrodka Beskid Sport Arena w godz. 9.00-16.00.

Uczestnikami testów będą mogli być wszyscy uczestnicy Targów Sport-Zima. Wystarczy przyjechać na targi i zarejestrować się jako zwiedzający.

Zapraszamy również  do udziału we wspólnej  Wieczornej Biesiadzie przy Góralskiej muzyce w dniu 25 lutego ( sobota - po targach - Hotel Orle Gniazdo) . Osoby chętne mogą zgłaszać swój udział już teraz pod tym linkiem ( rejestracja do 22 lutego zapewnia bezpłatny wstęp), Ilość miejsc ograniczona

http://www.targikielce.pl/pl/targi-sport-zima,10282/wez-udzial-w-goralskiej-biesiadzie,13424.htm

Godziny otwarcia wystawy sprzętu:

- 24 lutego (piątek): 13.00-18.00 

- 25 lutego (sobota): 9.00-18.00 

- 26 lutego (niedziela): 9.00-14.00

Mapka dojazdu :

http://www.targikielce.pl/pl/targi-sport-zima,10282/informacje-praktyczne,10292.htm

kontakt :
         Joanna Marcjan 
         Menadżer ds. organizacji targów

tel. (+48) 413 651 243
         kom. (+48) 606 608 941
         fax (+48) 413 651 424
         e-mail: marcjan.joanna@targikielce.pl
         www.targikielce.pl
         www.kielcekonferencje.pl         Ja niestety z wiadomych przyczyn raczej się nie stawię  pzdr mifilim   
    • By adamo
      To mój pierwszy post na forum, dlatego Witam Wszystkich serdecznie.
      Wybieramy się na tygodniowy wyjazd na narty w okolice Innsbrucku w terminie 28.01.2017- 04.02.2017. 
      To nasz 3-4 sezon na nartach, jeździmy z  synem - 8 latkiem, dlatego proszę o opinię na temat ośrodka Muttereralm, który to ma opinie właśnie przeznaczonego dla rodzin z dziećmi.
      Nie znalazłem nowych informacji o tym ośrodku, a słyszałem, że w ostatnim roku nieco się rozbudował ?
      Dodam, że to nasz pierwszy wyjazd w Alpy, do tej pory jeździliśmy w Polskich i Czeskich górach.
      Dlatego interesują nas głównie trasy niebieskie.
      Oczywiście jeśli macie fajne propozycje takich tras w innych ośrodkach w okolicy to również proszę o opinie.

• By JC
      22-23 października 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie oprócz prezentacji zimowej, turystycznej Europy będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, a nawet spróbować sportów zimowych.
      Odbędzie się także polska premiera i wielokrotna prezentacja filmu "Streif - One Hell of a Ride". Nie zabraknie również wykładów prowadzonych przez profesjonalistów, ale dla amatorów. Jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją. Odbędą się spotkania ze sportowcami.
      Kto się wybiera?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...