Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By JC
      Przed Tobą drugi dzień mojego pobytu w Sulden / Solda Południowym Tyrolu. Pogoda dopisała, miałem możliwość pokazania Tobie całego uroku, tego małego ośrodka narciarskiego, położonego u stóp najwyższej góry Południowego Tyrolu - Orltera. Zobacz jakie były warunki narciarskie, jakie widoki można podziwić z wysokości 3200 m. KONKURS - do wygrania dwa zestawy: czapka + rękawiczki z logo Południowego Tyrolu, szczegóły we vlogu!

• By kulka.maciek
      Witam
      Do zaoferowania mam pobyt w apartamencie Stella Alpina w Livigno w terminie 14-21.12.2019. Jest to apartament 4 osobowy.
      Planowany był wyjazd w 4 osoby, 2 doświadczone i 2 uczące się jeździć. Niestety jedna z osób doświadczonych uszkodziła sobie poważnie kolano. Ze względu na to 2 osoby zrezygnowały. Podjęliśmy decyzje że nie ma sensu jechać tylko we dwójkę ponieważ miał to być wyjazd również integracyjny. Apartament jest już opłacony.
      Opis apartamentu
      Apartament 3 pokojowy - 2 sypialnie, kuchnia z salonem i łazienka. W jednym pokoju łóżko podwójne, w drugim dwa pojedyncze. Do najbliższego sklepu jest około 900 m, do najbliższego wyciągu 1 km.
      W cenie nie ma karnetów. Cena skipasu w tym okresie to 155 Euro za osobe dorosłą, 77 za Dziecko, 119 za osobe po 64 roku życia.
      Dodatkowo w dzień przyjazdu wymagana kaucja zwrotna na miejscu w wysokości 100 Euro.
      Apartament kosztował nas 1760 PLN. Cena jest do negocjacji.
      Pozdrawiam

• By Fischer_Man
      Witajcie
      Rozważam grudniowy 6-dniowy wyjazd w Alpy, najbliżej jak to możliwe wyjeżdżając A1 w kierunku Ostrawy. Zależy mi raczej na nowoczesnym ośrodku(gondole i szybkie krzesła), wygodne połączenia pomiędzy dolinami(tak, żeby nie dojeżdżać autem na inną cześć ośrodka - wszystko bez wypinania nart), na chociaż jednej długiej trasie 5-7km oraz fajnie jak będą nocne jazdy. Z moich obserwacji biorę pod uwagę: Schladming, Tauplitz, Flachau/Flachauwinkl.

Dla ułatwienia mogę dodać, że blisko ideału jest dla mnie Nassfeld.
      Co polecicie i dlaczego?
    • By JurekByd
      23.11-26.11 Soelden i Obergurgl- kto będzie i jest chętny na grupową zniżkę na karnet ?
      To samo w Ischgl-
       30.11 - 03.12
      06.12-09.12
      13.12-17.12

• By daco
      Cześć. Posiadam sporo mapek ośrodków z Tyrolu jak jest ktoś chętny na wymianę to interesują mnie  mapy z Dolomitów.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...