Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Włochy - Free Ski - Maddona grudzień 2020


Gnato

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

w grudniu 15-22 wybieram się na Maddony z noclegiem w Ambienz. Rezerwacje zrobiłem jakiś czas temu przez booking.com, a nie przez oficjalne strony z  ofertą free ski. Proszę o informacje czy ktoś korzystał z free ski "Super Ski Rama" przy zakupie noclegu przez Booking.com? Co mnie czeka na miejscu? Czy to, że nie skorzystał z zakupy noclegu przez biura spowoduje, że nie będę mógł skorzystać z tej oferty i będę musiał zapłacić normalną cenę? http://www.dolomity.com.pl/osrodki-narciarskie/madonna-di-campiglio-pinzolo/skipass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy w Val di Sole na free ski. Były to wyjazdy przez biuro jak i prywatne. Te prywatne także upoważniaja do otrzymania ski pass.  Po prostu z agencji wynajmującego kwaterę dostałem kwitek który okazałem w kasie ośrodka narciarskiego i wydano mi skipass. Kiedyś prywatny właściciel kwatery sam udał się do kasy i dostarczył nam na miejsce skipass pobierając 5 euro zastawu, który na koniec pobytu po oddaniu skipass zwracano. Nie powinieneś mieć kłopotów. Żeby tylko w grudniu był śnieg,  bo to różnie bywało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
W dniu 8.07.2019 o 14:35, Gnato napisał:

Dzień dobry, 

w grudniu 15-22 wybieram się na Maddony z noclegiem w Ambienz. Rezerwacje zrobiłem jakiś czas temu przez booking.com, a nie przez oficjalne strony z  ofertą free ski. Proszę o informacje czy ktoś korzystał z free ski "Super Ski Rama" przy zakupie noclegu przez Booking.com? Co mnie czeka na miejscu? Czy to, że nie skorzystał z zakupy noclegu przez biura spowoduje, że nie będę mógł skorzystać z tej oferty i będę musiał zapłacić normalną cenę? http://www.dolomity.com.pl/osrodki-narciarskie/madonna-di-campiglio-pinzolo/skipass

Hej

z tego co ja wiem, to musisz zapytać bezpośrednio w konkretnym hotelu, w którym robiłeś rezerwację. Ja ostatnio znalazłam ofertę na booking, ale rezerwowałam bezpośrednio w hotelu, właśnie dlatego, że przez booking nie było możliwości free ski. Cena różniła się kilkadziesiąt Euro.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć,

Mam pytanie o opcję free ski "Super Ski Rama" w marcu. Znalazłem informację, że ta promocja startuje od 14 marca i chciałbym z niej skorzystać. Napisałem do kilku hoteli jednak nie wszystkie biorą w niej udział. Czy ma ktoś doświadczenie jak to dokładnie działa i gdzie ewentualnie mógłbym znaleźć listę ośrodków biorących udział w promocji? Może ktoś ma do polecenia jakiś apartament dla 4 osób w dobrej cenie w opcji free ski? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...