Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wątek Kolarski - dyskusja o wyścigach kolarskich dużych i tych mniejszych


wojgoc

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, San28 napisał:

Generalnie, w tym roku moi faworyci zawodzą: Fuglsang się wycofał, Mas jest cieniem samego siebie, a teraz Pinot....:S   

Fuglsang i tak sporo w tym roku wyjeździł. Natomiast Mas miał problemy żołądkowe. Jak mu przeszło to zaczął mocno wspierać Alaphilippe. Ostatnie trzy etapy włącznie z dzisiejszym był w pogotowiu. Szkoda ma Francuza. Walczył do końca, szkoda ze nie uratował chociaż podium...

Dzisiejszy etap mnie mocno rozczarował. Praktycznie żadnych emocji. Nibali pokazał klasę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 20:04, Cosworth240 napisał:

Fuglsang i tak sporo w tym roku wyjeździł.

Dzisiejszy etap mnie mocno rozczarował. Praktycznie żadnych emocji. Nibali pokazał klasę...

Niezależnie od tego, ze Fuglsang się wycofał, mam wrażenie, że dla niego jazda powyżej 2000 metrów to byłyby jednak za wysokie progi... 

Rozczarowali przede wszystkim Kruijswijk i Buchmann - żadnej próby ataku, jazda tylko wymęczenie Alaphillipe'a. Kruijswijka może trochę rozumiem - zadowolił się trzecim miejscem, to jego wielki sukces, ale Niemiec zupełnie nie podjął walki.

Grande Nibali, szkoda, że na mecie nie pokazał "rekina"! :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cosworth240 napisał:

W Krakowie czuć powoli atmosferę TDP.

 

 

Atmosferę Tour de Pologne czuć nie tylko w Krakowie, juz 5 sierpnia peleton pomknie, na 5 etapie, również po moich "codziennych" trasach, i tutaj zaczynają się moje dylematy i mieszane uczucia, a wszystko dlatego, że na ostatnim treningu rozładował mi się wahoodra i jechałem trochę na wyczucie, przy czym apka stravy nadal sobie działała, gdzieś tam pod siodełkiem, a co z tego wyszło? Tak sobie śmigałem na czuja, że nie bardzo wyczułem, że jade znacznie szybciej niż powinienem, no i korona na segmencie, którym pojadą kolarze TdP mi się trafiła, w sumie fajna, tylko dlaczego mam ją mieć tylko tydzień, po czym moja pozycja zostaje zmasakrowana do okolic pomiędzy 30-70 pozycją ;). To oczywiście taki element humorystyczny, ale nie powiem, fajnie jest się porównywać z takimi tytanami :).

 

AVG MAX
Speed 46.7km/h 52.6km/h
Cadence 0 0
Heart Rate 0 bpm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Czy ktoś się wybiera w czwartek oglądać lub startować w TdP Amatorów?

Niewykluczone, że będę w Bukowinie w charakterze publiczności 😀.

A przy okazji wrzucam trzy fotki z Alzacji, parę dni po Tour de France - wycieczka rowerowa wyszła mi częściowo po miejscowościach 5 i 6 etapu, co wciąż dało się zauważyć po dekoracjach w plenerze.

Châtenois

IMG_20190724_123457.thumb.jpg.721cb016631bd187312b6cb703e7a1e5.jpg

Riquewihr

IMG_20190724_220531.thumb.jpg.74694530d66c7d3800d9e70b2b82cd56.jpg

i Colmar

IMG_20190725_112833.thumb.jpg.1e0ef7ac02f175c310ea775ecdca0bd4.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecha

7 godzin temu, tanova napisał:

Niewykluczone, że będę w Bukowinie w charakterze publiczności 😀.

A przy okazji wrzucam trzy fotki z Alzacji, parę dni po Tour de France - wycieczka rowerowa wyszła mi częściowo po miejscowościach 5 i 6 etapu, co wciąż dało się zauważyć po dekoracjach w plenerze.

Châtenois

IMG_20190724_123457.thumb.jpg.721cb016631bd187312b6cb703e7a1e5.jpg

Riquewihr

IMG_20190724_220531.thumb.jpg.74694530d66c7d3800d9e70b2b82cd56.jpg

i Colmar

IMG_20190725_112833.thumb.jpg.1e0ef7ac02f175c310ea775ecdca0bd4.jpg

 

Jechaliście po trasie EuroVelo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sariensis napisał:

Pierwszy etap za nami, finisz pokazał, ze Bora będzie walczyć o podium w generalce.

Bora ma mocny skład na TDP - Ackerman na sprinty praz Majka z Formolo na generalke. Na papierze wydaje sie, ze mocny powinien być jeszcze poza nimi Pozzovivo z Bahrain-Merida, Mikel Nieve z Michelton-Scott i moze coś pokaże Sivakov z Ineos, a subiektywnie dla mnie największa gwiazdę podstawiła Astana z Miguelem Angelem Lopezem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed to jutro będzie w Szczejkowicach na TT! Potem zrobi się już pagórkowato, ale miejscami baaardzo szybko w kierunku Jastrzębia Zdroju, podjazdy również ciekawe miejscami, jest gdzie szarpnąć ucieczkę ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2019 o 07:13, Mitek napisał:

Cześć

Ależ ja nie kwestionuję wysokiego poziomu wymiany poglądów. Podziwiam go. Natomiast ja w ogóle nie zwracam uwagi na sprzęt i się na nim zupełnie nie znam stąd kolejne zdziwienie. Zwróć uwagę, że słowo zdziwienie, zadziwienie ma ten sam źródłosłów co podziw. ;)

Ja nie jestem pasjonatem kolarstwa - po prostu jeżdżę na rowerze - wbrew pozorom to spora różnica.

A co do Tour'u to moim zdaniem wygra Bernal, chyba, że wstrzyma go dyrektor z poleceniem jechania na Thomasa.

Pozdrowienia

A nie mówiłem.;)

Byłem nieobecny trochę czasu i nie miałem możliwości śledzić czegokolwiek. Co do Tour de Pologne do zdziwiłbym się jakby Majka go nie wygrał.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...