Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Molltaler 20.07.2019


marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.07.2019 o 10:59, marcinn napisał:

W drodze do Chorwacji weekend na lodowcu należy się 😎

Brawo!

Sprzęt z wypożyczalni  na miejscu? Ile kosztował Was dzień jazdy?

Pozdrawiam

W dniu 11.04.2019 o 09:51, moruniek napisał:

Kiedyś miałem taki szalony plan, że zabierając rodzinę do Toskanii na wakacje, przejechałem w jedną stronę przez Kitzsteinhorn (koniec czerwca), a wracając przez Molltaler (lipiec). W międzyczasie mieszkałem w miejscowości Marina di Carrara (wybrzeże). Jak wypakowywałem narty i buty przed apartamentem (lipiec), pewna miła Włoszka tłumaczyła nam, że to białe co widzimy w tych górach obok wybrzeża to jest marmur a nie śnieg.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, surfing napisał:

Brawo!

Sprzęt z wypożyczalni  na miejscu? Ile kosztował Was dzień jazdy?

Pozdrawiam

 

Hej.

Cały sprzęt mieliśmy  swój,to tak w razie czego jak będziemy wracać za tydzień 😁

Ogólnie weekend 2 dni jazdy plus kwaterka to ok 300 euro 

2 karnety dla dorosłych ,plus dziecko do 15 lat

Przy jeździe do 12 zwracają w kasie ok 25 procent ceny karnetu dziennego

Ps A co do wypakowania nart z boksu w Chorwacji to trochę ludziska patrzyli na nas z co najmniej ze zdz-

ziwieniem😂. Choć była jedną para Szwajcarów co kumali czaczę,bo właśnie przyjechali prosto z Zermat 

Edytowane przez marcinn
  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, surfing napisał:

Brawo!

Sprzęt z wypożyczalni  na miejscu? Ile kosztował Was dzień jazdy?

Pozdrawiam

 

Sprzęt mieliśmy swój, choć na kwaterze w której spaliśmy mieliśmy możliwość (nieodpłatnego) wypożyczenia sprzętu i przetestowania kilku modeli nart - gospodarze prowadzą zimą szkółkę narciarską (jak coś mogę dać namiary na priv. ale muszę znaleźć jak wrócę do domu). Rano były narty, po południu jeziora i trochę chodzenia po okolicy. Molltaler był przygotowany wręcz perfekcyjnie - trenowało trochę klubów. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinn napisał:

Ps A co do wypakowania nart z boksu w Chorwacji to trochę ludziska patrzyli na nas z co najmniej ze zdz-

ziwieniem😂. Choć była jedną para Szwajcarów co kumali czaczę,bo właśnie przyjechali prosto z Zermat 

Miałem podobną sytuacje w piątek jak pakowałem narty do boxa w PL😁 mina gościa z naprzeciwka bezcenna...

Ach... też chodziło mi po głowie żeby narty z Cro połączyć😎, może we wrześniu.

Napiszcie coś więcej o samych warunkach. Raz byłem na Moltku i też przygotowanie było perfekcyjne. Chodzą tylko trasy przy szóstce? W reszcie ośrodka krowy wypasają? 

W tym samym czasie byliśmy na Tuxie i było 20km tras wiosennego nartowania. 

Czy na Moltku są jakieś ślady TMRu?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...