Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By bartolomeo
      Czy ktoś był może w 2019 w ferie mazowieckie w Livigno (28.01-10.02.2019)?
      Czy teraz tam jest tłoczno na stokach, do wyciągów czy da się pojeździć w miarę swobodnie i komfortowo do nich dojechać?
      Kiedyś sporo jeździłem do Livigno, ale przestałem 2-3 lat temu i zastanawiam się czy ze względu na popularność tego miejsca nie jest ono zatłoczone na stokach, na wyciągach?

• By artix
      Poprosze o pomoc co do obrania kierunku. Wlochy, w miare  blisko od Innsbrucka choc inne opcje do przemyslenia.   Poziom narciarki od praktycznie zerowego tak aby byly mozliwosc nauki dla dziecka i kobiety. Dlugie orczyki i plaskie stoki do nauki mile widziane. Mlody daje rade sam na takich stokach, a ja zajme sie kobieta  Terimin w polowie lutego, jezeli ma to jakies znaczenie. 
      Pozdrawiam.
    • By JC
      Zdjęcia z Obereggen

• By Chrumcia
      Czy między 1 a 6 stycznia wybiera się może ktoś z Was do Austrii czy Włoch i ma 1 miejsce? 🙄
    • By Marcin1981
      Szukamy wyjazdu w terminie 13.04.2020 - 03.05.2020 do Livigno. Ewentualnie szukamy dwóch osób do samochodu w tym terminie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...