Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kibicujemy Maćkowi!


Annaa

Rekomendowane odpowiedzi

Latem rzadko zaglądam na forum ale jak już znajdę czas to Maciek zawsze jedzie, schodzi on wogule z roweru latem? 😂

Oczywiście kibicuje Maćkowi i podziwiam za wytrwałość i kondycję. Żeby przejechać tę trasę to trzeba być kosmitą.

 

Edytowane przez waldek~
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, waldek~ napisał:

Latem rzadko zaglądam na forum ale jak już znajdę czas to Maciek zawsze jedzie, schodzi on wogule z roweru latem? 😂

Oczywiście kibicuje Maćkowi i podziwiam za wytrwałość i kondycję. Żeby przejechać tę trasę to trzeba być kosmitą.

 

Nie tylko jedzie, często też wsuwa duuuże kotlety na trasie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, surfing napisał:

Kończy podjazd na przełęcz Małastowską 604m, ten wyciąg w pobliżu jest jeszcze zimą czynny? Jeszcze trochę i 800km.

Szkoda,że był  o takiej porze ,bo podjechałbym do Małastowskiej mu potowarzyszyć.Wyciąg podlegał w ostatnim czasie burzliwym wydarzeniom,o których możecie poczytać na FB/magura skipark,chodził,nie chodził ,polecam lekturę...A pewnie już nie będzie chodził,bo niedawno mój znajomy,właściciel restauracji w pobliżu,któremu ten stan bruździ w interesach,był u Zasady,chcąc go kupić.Ale ten wyśmiał realistyczną ofertę i powiedział,że pewnie go zdemontuje i przeniesie do Świeradowa,bo poprzedni dzierżawca jest mu winien 900 tys....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak na razie idzie Maćkowi świetnie i powinien swój cel zrealizować bo czasu ma aż nadto.

Nie wiem czy wiecie ale w tym maratonie jedzie też inny kolega - w tej chwili jest kilkanaście km przed Maćkiem - znany pewnie sporej części piszących Jarek Krydziński. Narciarz i forumowicz wieloletni. Ciekawe czy się chłopaki gdzieś zgadali na starcie bo później to już chyba nie mieli szans biorąc pod uwagę reguły.

No i jeszcze wypada podkreślić wielki szacun dla jedynej kobiety w stawce - Małgorzaty Majewskiej. Obecnie jest gdzieś za Piwniczną. Życzmy dziewczynie ukończenia i jak najlepszego wyniku!

POzdroienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, JC napisał:

Ciekawy jestem jak Maciek i koledzy na rowerach poradzili sobie w trakcie burzy jak przeszła nad Beskidami? Lało, wiało i waliło gdzie popadnie. 

Cześć

Myślę, że burza nie jest dla nich problemem. Bardziej bym się obawiał skwaru i gorąca. To wyczerpuje organizm strasznie.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Jak na razie idzie Maćkowi świetnie i powinien swój cel zrealizować bo czasu ma aż nadto.

Nie wiem czy wiecie ale w tym maratonie jedzie też inny kolega - w tej chwili jest kilkanaście km przed Maćkiem - znany pewnie sporej części piszących Jarek Krydziński. Narciarz i forumowicz wieloletni. Ciekawe czy się chłopaki gdzieś zgadali na starcie bo później to już chyba nie mieli szans biorąc pod uwagę reguły.

No i jeszcze wypada podkreślić wielki szacun dla jedynej kobiety w stawce - Małgorzaty Majewskiej. Obecnie jest gdzieś za Piwniczną. Życzmy dziewczynie ukończenia i jak najlepszego wyniku!

POzdroienia

Wyglada na to, ze nasi dwaj forumowicze osiągną metę w bardzo podobnym - dla mnie imponującym - czasie. Jeżeli to nie tajemnica, to pod jakim nickiem występuje na forum Jarek Krydzinski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...