Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JurekByd

Sezonówka 2019/20 Karyntia i Tyrol Wschodni

Recommended Posts

SEZONÓWKA  2019/20 -  KARYNTIA  i TYROL WSCHODNI.

W nadchodzącym sezonie planujemy eksplorować najbardziej słoneczny land Austrii - Karyntię , która wraz z Tyrolem Wschodnim ma wspólny karnet TOP SKIPASS - www.topskipass.at  
Pozwala on szusować na nartach w 31 ośrodkach z lodowcem Molltaler Gletscher aż do 12.05.2020. 
Karnet dla dorosłego kosztuje 598 e , czyli zwraca się już po trzech 4- dniowych wyjazdach,  2 karnety dla pary kosztują 1114 e , są też duże zniżki rodzinne , np. sezonówka dla 2 dorosłych + 2 dzieci do 15 lat kosztuje tylko 1238 e .
Obejmuje ona takie ośrodki,  jak Nassfeld , Katschberg,  Turracherhoehe,  Heiligenblut , Gerlitzen , Innerkrems , Goldeck , Bad Kleinkirchheim,  Kals - Matrei , Sillian itd.
Wyjazdy mogą być co tydzień komfortowym busem z Bydgoszczy- zwykle na typowe 4 - dniówki .
Kto chętny  ?

32 minuty temu, ptk89 napisał:

Jak przebiega trasa busa w Polsce?

gdzie są przystanki i o której godzinie i dlaczego przy biedronce a nie przy lidlu ? 🙂

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      Tego jeszcze nie było. Wrzesień, a ja... otwieram sezon narciarski!!! ⛷🎿😃

• By marcinn
      Udało mi się spełnić zachcianki córeczki tatusia
      Choć szczerze mówiąc specjalnie nie oponowałem
      Wyjazd koło godziny 24 w czwartek i rano meldujemy się 
      przy dolnej stacji na lodowcu Stubaier
      Świetny dzionek,nawet rano dość twardo można było pojechać na krawędzi
      Śniegu kupa,ludzi mało
      Teraz na kwaterę do Innsbrucka i jutro ,hmm chyba Tux albo Passo Stelvio

• By marboru
      Lubię muzykę Rockową, chodź z pewnością nie w Górach...ale dla tego artysty zrobiłbym wyjątek
      Szkoda, że dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że Lenny odwiedził Ischgl na zakończenie sezonu 😮
      Jeszcze jeden numer... 
      I wywiad

• By kamo
      Witajcie. Szukam zapaleńców na ostatnie tchnienie kończącego się sezonu(ale nie tak szybko jak bywalo ostatnich lat). Jak pewnie wiele osób wie 199zl i na przedpłacie od 18marca 2019 śmigamy na ostatkach sezonu na całym szczyrku. Zas 69eur pozwala w tym roku na hulaj dusza  sk i pl czyli cały tmr - jasna chopok, strbske pleso, tatrzańska lomnica jak i spindl. młyn wraz z naszym szczyrkiem. Chciałbym tu uzbierać grupę która w week jak i w tyg potrafi się zameldowac na stoku dzięki sprytnej przedpłacie, temat skierowany do osób które naprawdę wiedzą o co chodzi w ostatkach... Którzy potrafią czerpać z tego nawet większą radość niż w szczycie sezonu. Czyli wiedzą co to narty szutrowki! 
    • By JurekByd
      Sezonówka MAGIC PASS 2019/2020 - kto chętny ?
      Dziś ogłoszono promocyjną cenę szwajcarskiej  sezonówki MAGIC PASS - od następnego sezonu stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki dodaniu do około 30 dotychczasowych  ośrodków na czele z Crans- Montana , Grimentz - Zinal , Villars - Gryon , czy Anzere dwóch nowych - Leukerbad i naszego Saas - Fee - jest to karnet roczny ważny również latem ( rowery czy górskie wędrówki) - cena pozostała bez zmian, czyli tylko 399 CHF dorosły ( ok.350 EURO )i 269 CHF dziecko , co jest chyba najtańszą ofertą w Alpach .
      Jedyny minus tej oferty - trzeba podjąć decyzję o jego zakupie w ciągu 25 dni od dziś - potem będzie sporo drożej ...
      Dajemy szansę Szwajcarii i zwiadzamy nowe ?
      Ja jestem za...
      Co o tym sądzicie ?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...