Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarna Góra - czy warto?


San28

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam z frekwencją w styczniu między świętem trzech króli a feriami?
Czy można spodziewać się w tym czasie większości czynnych tras? Wiadomo że zależy od zimy, ale jak średnio wygląda to w tym czasie? Nie śledziłem wcześniej tematu więc ciężko mi ocenić. 

Może warto by wyskoczyć na 5 dni pn-pt. Poszukam czy są jakieś sensowne noclegi w okolicy.

Przy 5 dniowym skipassie (423,50 zł) dzień wychodzi za 84,70zł więc fajnie, a będzie wyglądać jeszcze lepiej jak inne stacje ogłoszą cenniki na sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Michas222k napisał:

W okolicy bardziej opłaca się pojechać do Dolni Moravy - więcej czynnych tras i mniejsze kolejki. Byłem w połowie stycznia na weekend. Wszystkie trasy mieli czynne. W czarnej byłem na 3 króli i to była masakra z kolejkami do wyciągów.

Temat kolejek trochę prześledziłem, dlatego planuje przyjazd w niedzielę 8 stycznia, a pierwszy dzień na nartach w poniedziałek już po weekendzie świątecznym, jazda do piątku włącznie a wyjazd w sobotę gdy najdą już pierwsi goście feryjni. Jakieś tam noclegi w Stroniach Śląskich już przeglądałem, ewentualnie modyfikować będę jeszcze plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Jak tam z frekwencją w styczniu między świętem trzech króli a feriami?
Czy można spodziewać się w tym czasie większości czynnych tras? Wiadomo że zależy od zimy, ale jak średnio wygląda to w tym czasie? Nie śledziłem wcześniej tematu więc ciężko mi ocenić. 

Może warto by wyskoczyć na 5 dni pn-pt. Poszukam czy są jakieś sensowne noclegi w okolicy.

Przy 5 dniowym skipassie (423,50 zł) dzień wychodzi za 84,70zł więc fajnie, a będzie wyglądać jeszcze lepiej jak inne stacje ogłoszą cenniki na sezon.

Sprawdź ferie dolnośląskie i wielkopolskie. No ale to chyba chcesz przed wiec ok. Wg mnie warto. Zawsze z rana chwila z pustkami na stokach potem jak cie mogę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sstar napisał:

Sprawdź ferie dolnośląskie i wielkopolskie. No ale to chyba chcesz przed wiec ok. Wg mnie warto. Zawsze z rana chwila z pustkami na stokach potem jak cie mogę.

Tak chcę w tygodniu pomiędzy wolnym świętem a feriami więc powinno być ok. Ferie od 14 stycznia ale śląskie, łódzkie, podkarpackie i pomorskie, ale w ten dzień planuję już nie jeździć.

Skipass w zniżce przy zakupie do końca września. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pawelb91 napisał:

Jak tam z frekwencją w styczniu między świętem trzech króli a feriami?
Czy można spodziewać się w tym czasie większości czynnych tras? Wiadomo że zależy od zimy, ale jak średnio wygląda to w tym czasie? Nie śledziłem wcześniej tematu więc ciężko mi ocenić. 

Może warto by wyskoczyć na 5 dni pn-pt. Poszukam czy są jakieś sensowne noclegi w okolicy.

Przy 5 dniowym skipassie (423,50 zł) dzień wychodzi za 84,70zł więc fajnie, a będzie wyglądać jeszcze lepiej jak inne stacje ogłoszą cenniki na sezon.

Byłem w tym rok temu właśnie po 3 królach, z tego co pamiętam to był dzień że nie działała C a drugiego D, A i B otwarte cały czas. Dla mnie każdy dzień wyglądał z grubsza tak samo, rano kilka zjazdów po A/B i ewakuacja na Żmije. Na Luxtorpedzie już się robiły kolejki, a przez tłok obie trasy szybko się degradowały w newralgicznych miejscach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat bywam w CG właśnie w tygodniu przedferyjnym. Sytuację tegoroczną nakreślił kolega powyżej i... z reguły tak bywa co roku :) . Niestety wszystko zależy od pogody a marzy mi się taka jaką miałem przez dwa tygodnie marcowe , również CG. BTW 8-14 01. już miejscówka zarezerwowana a karnet kupiony

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, acoto napisał:

Niestety wszystko zależy od pogody a marzy mi się taka jaką miałem przez dwa tygodnie marcowe , również CG. BTW 8-14 01. już miejscówka zarezerwowana a karnet kupiony

Nad drugim tygodniem marcowym tez myślałem. Teoretycznie powinno być jeszcze lepiej niż w styczniu pod względem warunków, tylko czy ludzi będzie przyzwoita ilość? 🤔

Wstępnie wczoraj też zarezerwowałem noclegi w Stroniu Śląskim 8-14 stycznia (szusowanie 9-13 stycznia) ale modyfikować mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Michas222k napisał:

30% zniżki obowiązywało też na black friday wzeszlym roku. Może w tym roku też to powtórzą... Ja czekam na ofertę Zieleńca. Ktoś coś może wie jak to wyglądało w latach ubiegłych?

 

Witam

Zieleniec z przedsprzedażą rusza 24 września.

 

https://zieleniec.pl/gotowi-na-nowy-sezon/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pawelb91 napisał:

Tak chcę w tygodniu pomiędzy wolnym świętem a feriami więc powinno być ok. Ferie od 14 stycznia ale śląskie, łódzkie, podkarpackie i pomorskie, ale w ten dzień planuję już nie jeździć.

Skipass w zniżce przy zakupie do końca września. 

 

Witam

w tygodniu i poza feriami jest bardzo dobrze pod względem ilości ludzi na stoku (Czarną Górę odwiedzam kilka, kilkanaście razy do roku od ponad 20 lat). Oby tylko warunki było dobre. A cena karnetów  w przedsprzedaży według mnie bardzo dobra. Karnet 6 dniowy już zakupiony:)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelb91 napisał:

Nad drugim tygodniem marcowym tez myślałem. Teoretycznie powinno być jeszcze lepiej niż w styczniu pod względem warunków, tylko czy ludzi będzie przyzwoita ilość? 🤔

Wstępnie wczoraj też zarezerwowałem noclegi w Stroniu Śląskim 8-14 stycznia (szusowanie 9-13 stycznia) ale modyfikować mogę.

W marcu w tygodniu ja nie spotkałem tłumów. Można się najeździć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2022 o 15:57, Michas222k napisał:

W okolicy bardziej opłaca się pojechać do Dolni Moravy - więcej czynnych tras i mniejsze kolejki. Byłem w połowie stycznia na weekend. Wszystkie trasy mieli czynne. W czarnej byłem na 3 króli i to była masakra z kolejkami do wyciągów.

Wtedy CG ruszyła pierwszy dzień po tygodniu? odwilży z temp powyżej 10st C.

Byłem tego dnia na CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawelb91 napisał:

Nad drugim tygodniem marcowym tez myślałem.

Raz byłem w ty okresie i było ok.

W dniu 15.09.2022 o 15:21, pawelb91 napisał:

Jak tam z frekwencją w styczniu między świętem trzech króli a feriami?
Czy można spodziewać się w tym czasie większości czynnych tras?

Większe na to szanse niż w Szczyrku

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marionen napisał:

To ja mam wyjątkowego pecha do tego ośrodka, zawsze tłok, a czasami bywałem w tygodniu... widocznie to jakaś niechęć obopólna😉 wolę Szklarską, Karpacz, Zieleniec czy jakieś mniejsze stacje Dolnośląskie 

Szklarska rządzi jak maja otwarte Lole na całej długości oraz Hale, plus FIS przejezdny.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grimson napisał:

W ostatnim sezonie Fis w Szklarskiej był oficjalnie zamknięty. Mimo to, był tam spory ruch na nielegalu.

Zawsze jest, choć gdy krzesło nie działa to trasa staje się skiturowa, w tym roku tak było, nie było rynien jak na tyczkach, równiutko i sztywniutko… jak rap ze stolycy

 

DD3D3217-6E18-4238-AB00-DF82A18E6D70.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...