Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Uwaga uwaga聽馃摙
Z rado艣ci膮 og艂aszamy prawdziwy HIT nadchodz膮cego sezonu - wsp贸lny karnet锔廗RYNICA.ski

Jest to inicjatywa 艂膮cz膮ca cztery o艣rodki narciarskie na聽terenie Krynicy-Zdroju oraz Tylicza:

鈻笍Kompleks Narciarski S艂otwiny
鈻笍O艣rodek narciarski聽Henryk-Ski
鈻笍Stacja Narciarska TYLICZ.ski
鈻笍Centrum narciarskie聽Master-Ski

Wsp贸lny karnet b臋dzie dotyczy艂 karnet贸w jedno- oraz wielodniowych.

25 km tras, 18 wyci膮g贸w, moc atrakcji - a wszystko to dost臋pne dzi臋ki jednemu karnetowi!!!聽馃憣

Wi臋cej informacji ju偶 wkr贸tce聽馃ぉ

71199249_130842464971073_3334665814669262848_o.thumb.jpg.5f66d5ce396d835a457ebb840f5c237e.jpg

Takie info przed chwil膮聽znalaz艂em wi臋c zamieszczam聽:)

• Like 4

10 minut temu, pawelb91 napisa艂:

Z rado艣ci膮 og艂aszamy prawdziwy HIT

a Magic Pass ju偶 masz na nowy sezon ?

Wreszcie. Jak wida膰 konkurencja ci艣nie i mobilizuje do dzia艂ania. Wiadomo jakich stacji tutaj brakuje ale s膮dz臋, 偶e to tylko kwestia czasu. Nie spodziewa艂em si臋, 偶e stacje z Tylicza dogadaj膮 si臋 w tej sprawie, bo zawsze jak tam by艂em "wojna" billboardowo-reklamowa聽 mi臋dzy nimi聽wydawa艂a mi si臋 walk膮 na 艣mier膰 i 偶ycie;). \

Dodawa膰 do karnetu to co jeszcze jest w okolicy, uruchomi膰 Szczawnik z Wierchoml膮 i b臋dzie cud, mi贸d, malina.

52 minuty temu, tresor napisa艂:

uruchomi膰 Szczawnik z Wierchoml膮 i b臋dzie cud, mi贸d, malina.

O tym niestety trzeba zapomnie膰 w najbli偶szym sezonie, jak i r贸wnie偶 o P艂atku i Frycku (najlepszych stokach w Wierchomli).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By JC
      B臋d膮c w o艣rodku narciarskim S艂otwiny Arena w Krynicy mia艂em okazj臋 wyratrakowa膰 stok przed jazd膮 wieczorn膮. Je偶eli chcecie si臋 dowiedzie膰 jak to wygl膮da艂o, dlaczego ze 艣niegu robi si臋 sztruks... zapraszam na film!

• By Slavko
      Witam
      W zwi膮zku z sytuacj膮 rodzinn膮 musia艂em zmieni膰 wcze艣niejsze plany i planowanego du偶ego wypadu SON Szczyrk + S艂owacja zrobi si臋 ma艂y wypad z dzie膰mi do polskiego o艣rodka. B臋d臋 jecha艂 sam + dzieci w wieku 7 i 3 (by膰 mo偶e jeszcze dojdzie starsza osoba nieje偶d偶膮ca). Starsze dziecko聽ju偶 je藕dzi samo, ale dla przypomnienia jeszcze skorzysta z 2,3 lekcji z instruktorem. M艂odsze dziecko tylko sanki.
      Dlatego wytypowa艂em sobie 3, ewentualnie 4 o艣rodki odpowiednie聽moim zdaniem, aby zapewni膰 rozrywk臋 obu dzieciom a je艣li si臋 uda to 偶ebym m贸g艂 rozrusza膰 ko艣ci.
      Wybra艂em Tylicz Master Ski, S艂otwiny Arena i Kluszkowce Czorsztyn Ski, ewentualnie Zieleniec.聽Nigdy nie by艂em w 偶adnym z tych o艣rodk贸w. Dlatego potrzebuj臋 porady/pomocy w pooszukiwaniu kwater. Oczywi艣cie wertuj臋 www, gdzie tylko si臋 da, jakie艣 pierwsze typy mam, ale to tylko z tego co widz臋 na ekranie komputera.
      Najwa偶niejsza jest dla mnie odleg艂o艣膰 od stoku, im bli偶ej, tym lepiej. 4 - gwiazdkowe hotele odpadaj膮, cena dla mnie tez jest dosy膰 znacz膮ca.聽 Szukam jakiego艣 pensjonatu, hotelu, kwatery prywatnej, gdzie pomy艣lano o pewnych rozrywkach dla dzieci typu k膮cik/pok贸j zabaw, by膰 mo偶e jaki艣 zewn臋trzny plac zabaw. Reszta parametr贸w ma dla mnie drugorz臋dne znaczenie,聽 Patrz膮c na te o艣rodki wiem, 偶e oferta noclegowa nie jest mocno rozbudowana聽i nasuwa si臋 my艣l - Bia艂ka, ale te t艂umy mnie odstraszaj膮.
      Jestem Pomorzaninem, wi臋c mog臋 liczy膰 tylko na internet, ale mo偶e lokalsi z tego forum聽podpowiecie, doradzicie ?
      Czasu wiele nie mam, bo jedyny mo偶liwy聽termin wyjazdu聽to pierwsza polowa lutego, wi臋c zdaj臋 sobie spraw臋 z dost臋pno艣ci膮 miejsc.
      pozdrawiam
      S艂awek

• By Enduroski
      .... spos贸b na dziecko aby je藕dzi艂o ca艂e 4 godziny :d:D:d - trzeba mu zapewni膰 atrakcje i wyzwania

• By Enduroski
      ... du偶o naturalnego 艣niegu w tym roku napada艂o, st膮d mo偶na ciekawie je藕dzi膰 po laskach

• By MCMLXXV
      Witam,
      w lutym zabieram moj膮 rodzin臋 (2 os doros艂e + 2xdzieciaki 12 i 10 lat) na narty do Krynicy. Dla 偶ony i dzieciak贸w to zupe艂nie pierwsze do艣wiadczenie z nartami ja wracam do nart po 25 latach przerwy. Jest tam kila o艣rodk贸w narciarskich i dlatego mam pytanie do os贸b obeznanych z lokalnymi warunkami kt贸ry z nich by艣cie nam polecali na pocz膮tek i jak膮 szko艂臋/instruktora z tam dost臋pnych warto by艂oby wybra膰.
      Pozdrawiam - Adam
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktor贸w i Trener贸w Narciarstwa PZN Wypo偶yczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright 漏 1997-2019
  • Create New...