Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty ATOMIC - problem !


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

mam buty w/w marki - model RIDE R10 z sezonu 02/03 i w jakiś tajemniczy sposób wykręciła mi się w prawym bucie ( niestety gdzieś na stoku ) śruba wraz z trójkątną podkładką , która służy do regulacji cantingu, a przy okazji trzyma górną część skorupy od tej strony. Jeżeli ktoś może w tej materii pomóc - ma cos takiego na zbyciu , lub wie gdzie szukać , bardzo proszę o jakieś info. Z góry wielkie dzieki

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ATOMIC - problem !

Witam w klubie)))))) Buty z tej firmy są już słynne z powodu odkręcających się częśći, mnie to się zdażyło kilka razy: 1 raz elemęt z tyłu buta odpowiedzialny za kąt pochylenia 3 razy klamerka 1 raz tylko śrubka(we Włoszech poszedłem do serwisu i dostałem śrubkę a gość za nią zażyczył sobie abym dał mu na kawę 5E...).

Ale do żeczy: zgubione klamerki bez problemu dostawałem u przedstawiciela Atomica na Polskę czyli w Firmie SUMMIT w Chorzowie/ul. Racławicka 20/tel. 032 04 40 42. Zadzwoń do nich jeśli będą mieli coś takiego to Ci napewno dadzą, nie wiem z kąt jesteś bo oni to co prawda dają gratis ale z wysyłką może być problem poprostu nikt tam nie będzie pamiętał o takiej pierdole.

Jeśli jesteś z drugigo końca polski to załatw to sobie u nich i napisz do mnie na privata(w profilu znajdziesz) ja co jakiś czas jestem w Katowicach to Ci to odbiorę i wyślę.

Ja już ten problem zażegnałem - zmieniłem buty))))))) ale nie zawsze jest to możliwe.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ATOMIC - problem !

Do wszystkich, którzy noszą buty Atomic-a, kupcie sobie lakier do paznokci!

... nie, nie! nie obrażam nikogo, ani nie sugeruję czegoś ... :). Prawda jest taka, że w Atomic-ach zaraz po przyniesieniu ich do domu ze sklepu należy odkręcić śruby i przykręcić na lakierze. Nie będą wypadać!

Ja też to przerobiłem!

Co do wypadających śrubek to Atomic chyba trochę wtopił, bo na nowy sezon zmienił konstrukcję (mocowanie) regulacji flexu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ATOMIC - problem !

dzięki za pomoc

odwiedziłem SUMMIT w Chorzowie, kupiłem za dwie dychy zestaw śrubek no i przykręciłem to cholerstwo do buta- oczywiscie na lakierze do paznokci , który cichcem pożyczyłem od żony:). Zobaczymy jak sie będzie trzymało.

A swoją drogą ,po dokładnym przyjrzeniu się , to ten patent do regulowania cantingu w tych butach jakoś mnie nie przekonuje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ATOMIC - problem !

To dziwne bo gdy powrucił po wypadku i długotrwałej rekonwalescencji do Alpejskiego Pucharu Świata 14-go stycznia 2003 roku w Adelboden (Gigant) to startował w niebieskich Langach - zajoł 31 miejsce))))))))))

Jest jeszcze Austryjak Hristian MaYer ale też jeździ w Langach........

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ATOMIC - problem !

Do RACEMAN: Ja akurat pisałem o powrocie Hermana Maiera do sportu i jego wielkim zwycięstwie podczas Giganta w Adelboden 14 stycznia 2003 roku, lecz nie buło to zwycięstwo w konkursie(bo zajoł w nim 33 miejsce) lecz zwycięsywo z nim samym i jego powikłaniami po wypadku bo przecierz groziła mu amputacja nogi i startował tam napewno w Langach- posiadam zdjęcie, a czy gdzie indziej startował w Langach, Fischerach,Atomicach czy trampkach to tego nie kwestoinuję bo aż tak tego nie śledzę.

Posdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ATOMIC - problem !

Maier dlugo jezdzil w langach. Od kilku sezonow przesiadl sie jednak na atomici. Widocznie w koncu atomicowi udalo sie zrobic but, ktory go usatysfakcjonowal. Ostatnio zreszta sporo zawodnikow przesiadlo sie na buty atomica-podobno serwisowe sa rewelacyjne

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...