Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ogrzewane skarpety


luce

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Korzystał was ktoś kiedyś z takiego wynalazku jak ogrzewane skarpety?

https://www.euro.com.pl/inteligentna-odziez/sunen-gk2m.bhtml

to jeden z modeli ale jest więcej producentów tego typu sprzętu.

Chodzi mi o subiektywne opinie, czy to w ogóle ma sens, czy powerbank nie przeszkadza w bucie narciarskim itp itd.

Proszę tylko nie pisać "po co Ci to", "bez sensu", "kup sobie zwykłe skarpety" itp itd, chodzi mi właśnie o sprzęt ogrzewany a nie inny.

Serdecznie pozdrawiam i z  góry dziękuje,

Luce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luce napisał:

Hej,

Korzystał was ktoś kiedyś z takiego wynalazku jak ogrzewane skarpety?

https://www.euro.com.pl/inteligentna-odziez/sunen-gk2m.bhtml

to jeden z modeli ale jest więcej producentów tego typu sprzętu.

Chodzi mi o subiektywne opinie, czy to w ogóle ma sens, czy powerbank nie przeszkadza w bucie narciarskim itp itd.

Proszę tylko nie pisać "po co Ci to", "bez sensu", "kup sobie zwykłe skarpety" itp itd, chodzi mi właśnie o sprzęt ogrzewany a nie inny.

Serdecznie pozdrawiam i z  góry dziękuje,

Luce

Lepiej kup ogrzewane wkładki do butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, JurekByd napisał:

Lepiej kup ogrzewane wkładki do butów.

Używam od 3 sezonów skarpet LENZ. Chwalę sobie. w tym systemie bateria nie jest w bucie - możesz ją zawinąć w skarpetę pod kolanem albo dokupić kabelki i trzymać w kieszeni spodni (ja tak robię) czy innym miejscu. Jest też opcja sterowania ogrzewaniem z komórki przez bluetooth (niektóre baterie) - ja nie próbowałem

Z pewnością opcja droższa od zalinkowanej. Co do wkładek - z moich doświadczeń działają gorzej, ogrzewanie w skarpecie jest przy samej stopie.

Plusem skarpet jest, że możesz używać z różnego rodzaju butami i w różnych aktywnościach, ja swoje kupiłem jak jechałem w wyższe góry, nie na narty

Edytowane przez zaj
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, JurekByd napisał:

Lepiej kup ogrzewane wkładki do butów.

No tylko że używam wkładek sidasa które sobie bardzo chwalę i to by wiązało się z ich pozbyciem.

15 minut temu, zaj napisał:

Używam od 3 sezonów skarpet LENZ. Chwalę sobie. w tym systemie bateria nie jest w bucie - możesz ją zawinąć w skarpetę pod kolanem albo dokupić kabelki i trzymać w kieszeni spodni (ja tak robię) czy innym miejscu. Jest też opcja sterowania ogrzewaniem z komórki przez bluetooth (niektóre baterie) - ja nie próbowałem

Z pewnością opcja droższa od zalinkowanej. Co do wkładek - z moich doświadczeń działają gorzej, ogrzewanie w skarpecie jest przy samej stopie.

Plusem skarpet jest, że możesz używać z różnego rodzaju butami i w różnych aktywnościach, ja swoje kupiłem jak jechałem w wyższe góry, nie na narty

A jak z praniem? Rozumiem że jak używasz od 3 lat to raczej nie ma problemu? :D 

dziękuję i pozdrawiam

Luce

 

Edytowane przez luce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎04‎.‎11‎.‎2019 o 12:48, luce napisał:

No tylko że używam wkładek sidasa które sobie bardzo chwalę i to by wiązało się z ich pozbyciem.

A jak z praniem? Rozumiem że jak używasz od 3 lat to raczej nie ma problemu? :D 

dziękuję i pozdrawiam

Luce

 

piorę na najdelikatniejszym programie w płynie do wełny. Skarpety mają domieszkę (sporą) merynosa i podczas wyjazdu nie ma specjalnego problemy z zapachem

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...