Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Konkurs na Instagramie

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By leitner
      Trafiłem znów na podhalańskie stoki. Dziś Olczań-ski w Bukowinie. Warunki bardziej dobre, brak kolejek. Poza trasą było nawet trochę puchu 😀

• By Sławek Nikt
      Panie i panowie zakupię kijki w długości 125 cm. dla syna. Może ktoś ma nadmiar albo zmienił na lżejsze.
      Ogłoszenia ważne do jutra do wieczora bo czas mnie odrobinkę goni.
      Z góry dziękuję.

• By Mops
      Po próbie dodania reakcji do odpowiedzi (w obojętnie jakim temacie) wyskakuje mi komuniakt :
      "Przepraszamy, ale dziś nie możesz dodać żadnych nowych reakcji"

Tak się dzieje od godziny 11. Wie ktoś dlaczego tak jest? 
      Dużo reakcji dzisiaj nie dawałem, więc nie wiem dlaczego taki komunikat się pojawia
    • By JC
      Kupiłeś nowe narty? Zastanawiasz się, czy są ostre, czy są posmarowane, czy oddać je do serwisu? Zabrałem swoje nowe narty i poszedłem do serwisu narciarskiego w Bielsku-Białej prowadzonego przez Marcina Szafrańskiego, aby uzyskać dla Was odpowiedzi na powyższe pytanie. Marcin opowie Wam, kiedy i dlaczego warto przynieść narty do serwisu. Jak często serwisować narty. Czym się różnią różne opcje serwisu i ile kosztuje dobre przygotowanie nart do jazdy.

• By pasazer85
      Czy ktoś ze starszyzny lub administracja mogła by mi wyjaśnić na czym polega przyznawanie rangi na forum ? Kto to początkujący,średnio zaawansowany, stary wyjadacz, weteran... ? Jakieś specjalne warunki trzeba spełnić ? 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...