Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

mam pytanie czy ktos z was zna może jakis obóz narciarski dla młodzieży, na którym dzieci sobie po prostu jeżdż bez zajęć z instruktorami?

Pytam, ponieważ mój syn już bywal na wielu obozach z instruktorami,a w przyszle ferie chcialby pojechac z kolegami tak po prostu pojezdzić.

Z góry dzięlkuje za odpowiedź.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By fanatyk
      Który ośrodek w Dolomitach wybrać dla dzieci z dużą ilością łatwych i bardzo łatwych tras?

• By arnoldd
      Ciężko było znaleźć miejsce na parkingu, 
      w gondoli i na stoku 🤣🤣🤣
      A ceny w hotelach oszalały (in minus 🤗🤗🤩tak). Na polskie stoki mnie narazie nie stać 🤔😁
    • By arnoldd
      Witam
      Wyjazd  jutro (piątek 11.12) wieczorem 
      Dwa miejsca w aucie
      Powrót wtorek - środa
      604 dwa cztery siedem 802
      Strzelec opolskie - Gliwice - Czechy
    • By tomaszputaj
      Witam wszystkich.
      Czy w dobie pandemii, jest szansa gdzieś pojeździć na nartach? Miałem chrapkę na wypad do Solden, ale tydzień temu Austriackie Lodowce zostały zamknięte.
      Pozdrawiam
    • By krakers
      Witam wszystkich!
      Nazywam się Kamil, to mój pierwszy czynny kontakt z forum, od długiego czasu dotychczas jedynie biernie przyglądałem się Waszym wypowiedziom.
      Internet dziś to wiadomo olbrzymia kopalnia wiedzy, na każde z moich pytań jestem w stanie znaleźć odpowiedź, ale przy tak wielu zmiennych znaleźć najlepszą opcję wyjazdu już nie jest tak łatwo.
      A więc wybieram się Kamperem z rodziną (Żona i dwie córki 5 i 7 lat) od soboty do Austrii. Jako, że to moją pierwsza wyprawa tym środkiem lokomocji i noclegu, chciałbym nie płacić "frycowego" i jak najlepiej ten wyjazd zorganizować, stąd mam kilka pytań, na które częściowo znalazłem już odpowiedzi, ale Wasze doświadczenia będą nieocenione.
      Jeżdżę tylko ja (narty) oraz starsza Córka (snowboard).
      Który z lodowców polecilibyście (jedziemy przez Monachium-im bliższy tym lepiej), aby spełnionych było jak najwięcej poniższych warunków:
      1) parking dla Kamperu przy wyciągach + co bardzo istotne atrakcyjne warunki sanitarne (możliwość z korzystania z pryszniców)
      2) polskojęzyczny instruktor snowboardu dla Córki
      3) mile widziany ciekawy aquapark w danej miejscowości + coś ciekawego do zobaczenia po nartach, żeby osoby niejeżdżące coś też w wyjazdu miały:) co istotne nie jesteśmy ekipa, który marzy o wielogodzinnych wędrówkach  więc, najlepsze dla Nas atrakcje to te dla dzieci lub pojechać-zobaczyć-wrócić
      4) jak największa ilość km stoków, ale ze względu na Córkę, który lodowiec będzie najbardziej "rodzinny" z łatwymi trasami? Hintertux odpada, byliśmy w zeszłym roku o podobnej porze i tam warunki dla Córki były za ciężkie. Bardzo ważne, aby bezpośrednio po wyjściu z wyciągu, znalazła się choć jedna łatwa niebieska.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...