Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Slavko

Szukam sprawdzonej kwatery w Wysokich Tatrach dla 2+2

Recommended Posts

Szukam kwatery dla rodziny 2+2 w Wysokich Tatrach na wyjazd 5- dniowy.  Nie szukam luksusów w czterogwiazdkowych hotelach, ale coś na poziomie pensjonatu, mile widziane śniadanie w opcji.

Teoretycznie baza noclegowa spora, ale większość stanowią pokoje z 4 łóżkami starą szafą i stolikiem. Może ktoś dysponuje jakimś sprawdzonym noclegiem?

Serwisy typu travelist, booking itp sprawdzam codziennie ale na razie nic ciekawego. 

Pozdrawiam

19 minut temu, lu5asz napisał:

Pensjonat Groń w Białym Dunajcu.

Byłem i polecam.Bardzo gościnna właścicielka i przepyszne jedzenie.

Pomyłka oczywiście,to nie Wysokie Tatry ;)

• Like 1

Jak się nie zanudzisz w jednym miejscu (bo do Łomnicy to jednak te 30 minut trzeba podjechać) to polecam Bungslovy FIS Economy (wersja ze śniadaniem)przy hotelu FIS w Plesie.

ps. a swoją drogą jak możesz to podaj max-a cenowego i przybliżony termin będzie łatwiej coś podpowiedzieć
Pozdrawiam

mirekn

Edited by mirekn

Może rzeczywiście mało konkretnie napisałem.

Szukam po słowackiej stronie na odcinku Tatrzańska Lomnica - Strebskie Pleso i okolice

Termin - pomiędzy 10 a 17 stycznia. Nie szukam koniecznie przy samym stoku. 

Jak jeszcze jeździłem w ten rejon to nocowałem tutaj

https://www.booking.com/hotel/sk/apartment-golem-tatranska-strba.pl.html

Miejscówka na fajnym poziomie, ale 10 km od Pleso i 30 km od Lomnicy.

Szukam coś podobnego ale trochę bliżej stoku... 

Nie wiem w jakim wieku te + 2 ;) ale spałem kiedyś na początku stycznia w pokoju z łazienka i dwoma łóżkami w hotelu na Popradzkim Plesie (do Strbskiego blisko) a i śniadanie było w cenie. Tylko trochę mały był ;)

Pozdrawiam

mirekn

Dzieci w wieku 9 i 5 lat. Sprawdzam tą kwaterkę od Jeeba (dziękuję), ale szukam też na traveliście i bookingu, chociaż trochę się boję na tych stronach rezerwować. Nie wiem czemu, ale się boję. Celuję albo w Pleso albo w Stary Smokowiec.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Chrumcia
      Dolomity nie wyszły, więc na otarcie łez pozostaje mi Słowacja na jeden dzień. Na Chopoku byłam kiedyś, na Tatrzańskiej jeszcze nie no i najbliżej jednak Tatrzańska. W tamtym tygodniu już mieliśmy jechać, ale pogoda była nie najlepsza. Na dzisiaj zapowiadane słonko więc w droge
      Na zachete zdjęcie z drogi
      Powinno być bajecznie 😉 
      Cdn... 
    • Guest
      By Guest
      Dziś rozpoczołem kolejny Juz objazd slowackich osrodków TMR, ktore mam na karnecie, jako, ze najblizej I po drodze mam Chopok, to zaczalem od tego flagowego osrodka i tu na wjezdzie do Doliny Demanowskiej miła niespodzianka, obsluga kieruje samochody na parking centralny, gdzie juz czekaja 3 skibusy, podjezdzaja co chwile puste, kazdy ma swoje miejsce I nie tracac czasu w korku, szybciutko dojezdza na Lucky, Zahradky I Bela Put, kompletny brak typowego korka pod Chopok, można? Jako ze dojazd zajmuje teraz bardzo malo czasu, to szybko wysiadam na Zahradky I pedze na kanape, ktora mnie dostarczy na Priehybe, kolejki do kolejki brak o dziwo, szybki podjazd pod funitela I po chwili melduję sie na rotundzie, gdzie dzis jest bajkowo, szybki zjazd na Kosodrevina I jeszcze szybszy powrot na Rotunde, bo skoro taka pagoda sloneczna, jak nie na Chopoku, to I na Demanovke sie skusilem aby chwile dluzej podelektować sie widokami za oknami, dzisiaj TMR ma za to duzego plusa. I tak jeszcze 11 razy dzisiaj wjezdzam na Chopok z przerwami na Kunsky Grun I inne atrakcje Chopoka, po 14 zrobilo sie miękko I muldowato z odsypami, narty koniecznie musze naostrzyc ponownie, kolejek do kolejek no bylo, tutaj nawet single line jakos dziala i jezdzilo sie bez przestojów, a Juz jutro Lomnica, pogoda ma byc nieco gorsza ale zobaczymy co mam góra jutro da, trasa z Chopoka na Lomnicę byla bajkowa, Tatry w sloncu z minimalna iloscià Zachmurzen, kilka zdjeć z dziś, jutro kontunuacja Juz na Łomnicy.

• Guest
      By Guest
      Po wizycie na Strbskie Pleso, dziś postanowiłem odwiedzić Tatrzańską Łomnice, prognozy pogody nie napawały optymizmem, ale postanowiłem nie do końca im wierzyć i już o 8.30 zameldowałem się na pierwszy wyjazd na START, następnie szybko do gondoli i melduje sie na Skalnate Pleso, już miałem biec na krzesło na Lomnickie Sedlo a tu niespodzianka, wiatr tak rozbujał krzesło, ze wyjazd na moja ulubiona czarna trasę w Tatrach stał sie niemożliwy,  oz robić, trzeba zjeżdżać bo idealnie przygotowanych czerwonych trasach w dół, na gorze nieco wietrznie i odrobina lodoszreniu na stokach, za to frekwencja ... rewelacja, niemal puste stoki aż do 10.30, jazda fantastyczna, choć niektórym nastręczała trochę problemów, No cóż po wyjściu z cieplej gondolki na tej wysokości należy sie spodziewać trochę mniej łagodnych stoków niż poniżej STARTU, niektórzy narciarze najwyraźniej o tym zapominają, ale wracając do samej jazdy to omijam slalom, moim zdaniem prawie płaski, i jadę na sam dół, pózniej powtarzam ten manewr kilkukrotnie w rożnych wariantach, po 13.00 ponownie robi sie pusto w wyższych partiach, odsypy sa na poziomie szczyrkowskiej 3,4 a tutaj to jednak czerwone i bardziej strome trasy wiec wielu rezygnuje, ja twardo do końca, po Szczyrku taki rollercoaster na trasach zaczyna mi sie coraz bardziej podobać ;), poniżej startu około 14.00 zaczyna sie robić miękko w dodatku zaczyna padać deszcz, zaliczam jeszcze kilka zjazdów i zbieram sie do Polski, wyjazd narciarski uważam za bardzo udany, poniżej kilka fotek z disiejszego nartowania sztruksowo-rolercoasterowego :).

• By Edi2
      Witam, 

mam pytanie czy ktoś wie jakie są aktualnie  rzeczywiste ceny karnetów w kasie  na Tatrzańskiej Łomnicy?

• By EDDIE
      Odstąpię skipass całosezonowy na dowolny okres w terminach 1 grudzień - 25 styczeń, 3  luty - 5 marca za połowę ceny.

Kontakt na telefon - 601 858 868
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...