Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 19/20 Polska


Jusik2002

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gerald napisał:

Ale bieda. Prognozy na razie nie są zbyt optymistyczne. Patrząc na nie, Pilsko zapewne nie ruszy przed świętami. Nie ma w perspektywie dużych opadów.

Czy ja wiem, czy bieda, jest początek grudnia.

W naszym klimacie jest dobrze, jak w styczniu jest śnieg w górach, bo na Boże Narodzenie przeważnie kicha.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gerald napisał:

Rabka i Ochodzita już upadła narciarsko w 100%

Patrzyłem dziś na Ochodzitą (piękne widoki i widoczność aż na Tatry) w wiślańskich szczytów. Piękna górka.

Póki co, są tam łąki pod trasę. Ale za 10 lat może być jak na Beskidku: drzewa wyrosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsko z soboty,

-8 wiatr 6 m/s lekko popaduje. Piątka, piąteczka, piątunia ;) Kosówka pozmrażana i ciężka ;) , kładzie się, robi dobry podkład. Trawki leżą. Kopuła szczytowa i w stronę .... da się 400 m i 60 vertikala zjechać :) robi się "warun".
Zdjęcia tylko z "5".

IMG_3587.thumb.JPEG.c8b3af36935a63370708cbcc81474747.JPEGIMG_3591.thumb.JPEG.f6e0782173db1c6dbdd824e7f8f5d500.JPEGIMG_3622.thumb.JPEG.005ee6865c73407e66714919e9ede57c.JPEG  

 

Pozdrawiam

mirekn

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawelb91 napisał:

UFO w Bukowinie live:

1366982137_Zrzutekranu(1665).thumb.png.5c6263995a5993b80e70b7366e15698c.png

Nie ma co na UFO można liczyć. Chyba po raz kolejny dzierżą palmę pierwszeństwa w PL. Anegdota głosi, ze właściciel ma absolutnego jopla na punkcie naśnieżania i otwierania stoku przed innymi. Raz żona wyciągnęła go mniej więcej w tym okresie czasu na jakaś pielgrzymkę, a śnieżenia mieli pilnować pracownicy. Na nieszczęście - Wtedy pierwszy otworzył sie Biały Krzyż, a nie UFO. Podobno po tamtej historii właściciel stoku powiedział żonie żeby nie liczyła na niego w tym okresie. Czy to jest prawda - nie wiem - ale anegdota mi sie spodobała. Kto wie, moze prawdziwa...

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oni poza banią mają naprawdę duży teren do ogarnięcia(powierzchnia). śniegu naturalnego brak, minusy zaczeły się dosłownie 3 dni temu, w ciągu dnia temp tylko nieco poniżej 0 więc naśnieżanie mniej efektywne najbliższe dni to też plusy w ciągu dnia(bania przestała dziś naśnieżać przez kilka godzin bo warunków nie było).

więc i tak szacun za to co robią i jak się do połowy miesiąca wyrobią to rekord guinnessa! a tyle armatek co w tym sezonie (szczegolnie dwa dni temu dostawili extra) to ja tam NIGDY nie widziałem!. pomijając akcję z kontenerem produkującym śnieg na bani przy dodatnich temperaturach jak prognozy były niepewne.

obok skoczni w wiśle to chyba był jedyny obiekt ze śniegiem wtedy w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...