Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Spiochu napisał:

Na szczęście nie marzyłem o byciu pilotem, tylko przypadkiem dowiedziałem się, że nie mógłbym być. Co jest oczywiście bzdurą urzędniczą, bo spokojnie byłbym w stanie nauczyć się pilotażu.

Co do kafelek (i jakichkolwiek prac manualnych) to się nie nadaję. Oczywiście przeciętny człowiek  powie, że mi się nie chce, bo każdy może się tego nauczyć. Otóż nie każdy. Podobnie jak nie każdy może być lekarzem, księgowym czy skoczkiem narciarskim. Trzeba mieć chociaż minimalne predyspozycje.

Patrząc na sytuację w sporcie to żałuję, że nie zostałem skoczkiem. Jestem drobny i skoczny, więc nawet mam predyspozycje. Konkurencja jest znikoma w porównywaniu do innych dyscyplin, a zaplecze i finansowanie bardzo dobre.

Dobrze że to nie było Twoje marzenie. Chyba po dwóch sezonach latania, jak przyszły jesienne słoty i następna okazja znalezienia się w trzech wymiarach było dopiero na wiosnę, to czas oczekiwania na loty, to był prawie że fizyczny ból. Zresztą miałem podobnie, jak się nauczyłem jeździć na nartach:;) Być może w międzyczasie zmieniły się przepisy i mógłbyś latać, ale jak to nie jest Ci potrzebne do szczęścia, to może i lepiej.

Kafelki dałem jako przykład, że można znaleźć zajęcie dobrze płatne, które pozwala na realizowanie swoich marzeń i wbrew pozorom nie musi to być jakiś wyjątkowo wymyślny zawód. Warto jest mieć świadomość swoich talentów i wśród nich szukać możliwości realizacji zawodowych czy też sportowych. Nie ma nic piękniejszego, jak praca, która daje dobre pieniądze i  jest jednocześnie dobrą zabawą.

Bardzo często rodzice nie zauważają bogatych talentów u swoich pociech, co prowadzi między innymi do uprawiania zawodu, który nie sprawia żadnej satysfakcji i przy okazji jest nisko płatny. Temat rzeka.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...