Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kasina Wielka 08.12.2019 - Rozpoczęcie sezonu


Chrumcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Jak już pisałam w innych wątkach niestety mój wyjazd w Dolomity nie wypalił ze względu na nagłą sytuację rodzinną, która skończyła się najgorszym scenariuszem....

Wszystko było pod znakiem zapytania do ostatniego momentu, ciągle miałam nadzieję, że jakoś się uda, może wyjechać nawet dzisiaj, zawsze to tylko 1 dzień stracony, ale niestety nie znalazłam nikogo chętnego juz kto by ze mną pojechał, a sama nie byłam taka odważna jechać 1000 km i nie byłabym w stanie pokryć wszystkich kosztów...No cóż, Dolomity nie uciekną, na osłodę pojechałam dzisiaj do Kasiny.

Chodził mi po głowie Złoty Groń, Tylicz czy Krynica, ale jednak do Kasiny mam najblizej. Wyjechałam dopiero koło 10.30 (wczesniej nie mogłam), i jazdę zaczęłam jakoś ok godziny później. Pogoda ładna, słońce, ciepło - aż za bardzo....Po drodze pokazywało mi między 7 a 9 stopni na plusie). Wiał też wiatr, który na miejscu mnie przestraszył....Wysiadłam z auta i byłam przerażona, że tak wieje. Na szczęście kanapa jest schowana między drzewami, trasa też więc aż tak tego nie było czuć, jedynie w dolnej części trasy.

Kondycji zero więc po pierwszym zjeździe poczułam uda, ale tylko przez chwilę ;) Pojeździłam kilka razy i poszłam coś zjeść  - naleśniki - 3 sztuki, zmęczyłam 2,5, jak dla mnie za duża porcja ale bardzo dobre, polecam ;)

Później jeszcze kilka zjazdów i zebrałam się do domu. Ludzi nie za dużo. Spodziewałam się więcej - niedziela, słoneczko, stok był trochę zjeżdżony, ale nie mocno, jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia, że rozpoczęłam sezon i że udało mi się trochę pojeździć, niestety samotnie, ale co poradzić. Zdjęć mi nie miał kto robić, wiec jest jedynie jakieś tam małe selfie, filmik próbowałam kręcić z kasku poraz pierwszy, bałam się żeby mi kamera nie spadła z kasku bo dzisiaj pierwszy raz ją przymocowałam, jak wiało i wjechałam na jakąś muldę to miałam wrażenie ze moze spaść...a jak się jeździ samemu to strach, że nie zauważę nawet kiedy spadła więc po 2 nagraniach schowałam ją do kieszeni bo co z resztą kręcić na jednej trasie.

Filmik jest zrobiony, juz się zapisuje, później oczywiście trafi na YT i link tutaj ;)

Oprócz tego miałam plan zrobienia vloga....Pogadałam pogadałam ale niestety są straszne szumy...Spróbuję jakoś to potem skleić w całość, narazie zrobiłam zwykły prosty filmik przedstawiający trasę i tyle.....

Jak będzie chwila to zmontuję i też tu wrzucę, chętnie posłucham słów krytyki, może będę próbować kręcić następne, może nie, zobaczymy, narazie zasiadam przed eurosport i czas na gigant.

 

Myślę czy gdzieś się jeszcze nie wybrać w tym tygodniu, ktoś coś poleci?

 Nie lubię jeździć w kółko po 1 trasie, ale na razie innej opcji nie ma...

Myślę, czy nie spróbować wziąć wolnego 1-6 stycznia i wtedy wyskoczyć do Austrii - widzicie w tym jakiś sens? Podejrzewam, że będzie wszędzie pełno ludzi więc nie wiem....

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Chrumcia napisał:

Chodził mi po głowie Złoty Groń, Tylicz czy Krynica, ale jednak do Kasiny mam najblizej. Wyjechałam dopiero koło 10.30 (wczesniej nie mogłam), i jazdę zaczęłam jakoś ok godziny później. Pogoda ładna, słońce, ciepło - aż za bardzo....Po drodze pokazywało mi między 7 a 9 stopni na plusie). Wiał też wiatr, który na miejscu mnie przestraszył....Wysiadłam z auta i byłam przerażona, że tak wieje. Na szczęście kanapa jest schowana między drzewami, trasa też więc aż tak tego nie było czuć, jedynie w dolnej części trasy.

A w Krynicy -2 st. w ciągu dnia i zmrożony śnieg, bezwietrznie, tylko że mgła na większości trasy. Ludzi sporo jak na taki termin i na taką trasę.

Do tego spotkani forumowicze więc było fajnie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chrumcia napisał:

Dobra jest mój pierwszy vlog z życiu....Niestety nie wiedziałam że będą aż takie szumy, nie wiem jak je wygłuszyć....Czekam zarówno na komentarze pełne krytyki jak i te zachęcające do dalszego kręcenia :P

 

 

świetny - zawsze to lepiej pooglądać fajną dziewczynę zamiast nieogolonego faceta

Następnym razem daj komuś potrzymać kamerę i niech Ciebie sfilmuje podczas jazdy.

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Choć 2.7K zrenderowane do FHD powinno wyglądać lepiej. Nie jest źle, ale mam wrażenie, że brakuje szczegółów. Nagrywasz w 60 klatkach czy więcej? Próbowałaś grzebać w ustawieniach? Jakieś opcje 'low light' czy coś? Tak samo z mikrofonem. Redukcję szumów masz włączoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...