Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polecane wypożyczanie i skipass w Szczyrku


niki364

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Od razu Nowym Roku wybieram się z grupą przyjaciół do Szczyrku. Będzie to nasz pierwszy wypad do tego ośrodka narciarskiego. Chciałabym od was wyciągnąć kilka informacji i rad :)   

Jaką wypożyczalnie nart możecie mi polecić? 

Jak to wygląda z karnetami cenowo? Wiem że jest gopass, ale nie obejmuje on jazdy nocnej, ile trzeba dopłacić w takim wypadku? Najlepiej wytłumaczcie mi wszystko jak to jest z tym gopass 😜 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, niki364 napisał:

Od razu Nowym Roku wybieram się z grupą przyjaciół do Szczyrku. Będzie to nasz pierwszy wypad do tego ośrodka narciarskiego. Chciałabym od was wyciągnąć kilka informacji i rad :) 

To módl się o śnieg, wspólnymi modłami może coś zdziałamy :P

7 minut temu, niki364 napisał:

Jaką wypożyczalnie nart możecie mi polecić? 

Tą z TMR jak najbardziej można polecić, nartośmieci tam nie znajdziesz ;)

9 minut temu, niki364 napisał:

Jak to wygląda z karnetami cenowo? Wiem że jest gopass, ale nie obejmuje on jazdy nocnej, ile trzeba dopłacić w takim wypadku? Najlepiej wytłumaczcie mi wszystko jak to jest z tym gopass 😜 

Ceny są dynamiczne, im wcześniej kupisz tym taniej (to w uproszczeniu bo data też ma znaczenie). Przez gopass też dokupisz jazdę wieczorną, po prostu teraz jej tam nie widzisz bo nie mają otwartej żadnej trasy która jest oświetlona, jak otworzą to i cena się pojawi:)  Nie wiem dokładnie jak było w zeszłym roku bo miałem sezonówkę z dopłatą do wieczornej jazdy ale o ile dobrze pamiętam to było 69zł za jazdę wieczorną. Mogę się mylić więc jak coś to mnie ktoś poprawi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pasazer85 napisał:

To módl się o śnieg, wspólnymi modłami może coś zdziałamy :P

Inaczej nie myślę, że śniegu by nie było.
Wczoraj byłam w Zieleńcu, sypał śnieg a dzisiaj w niedzielę od rana śnieg a później deszcz.

2 minuty temu, pasazer85 napisał:

Tą z TMR jak najbardziej można polecić, nartośmieci tam nie znajdziesz ;)

Ceny są dynamiczne, im wcześniej kupisz tym taniej (to w uproszczeniu bo data też ma znaczenie). Przez gopass też dokupisz jazdę wieczorną, po prostu teraz jej tam nie widzisz bo nie mają otwartej żadnej trasy która jest oświetlona, jak otworzą to i cena się pojawi:)  Nie wiem dokładnie jak było w zeszłym roku bo miałem sezonówkę z dopłatą do wieczornej jazdy ale o ile dobrze pamiętam to było 69zł za jazdę wieczorną. Mogę się mylić więc jak coś to mnie ktoś poprawi :) 

Dzięki za info z wypożyczalnią.

A z tym gopass to zamawiam online i odbieram na miejscu tak? Gdy zostaną uruchomione nocne jazdy to w każdej chwili mogę je dokupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, niki364 napisał:

A z tym gopass to zamawiam online i odbieram na miejscu tak? Gdy zostaną uruchomione nocne jazdy to w każdej chwili mogę je dokupić? 

Jak zamawiasz online to przyjdzie Ci pocztą, Możesz również założyć konto i nie zamawiać karty, po prostu odebrać ją jak będziesz na miejscu i przypisać do konta. Jest też trzecia opcja (w ten weekend jeszcze jej nie widziałem) TMR ma postawić automaty przy stacji gondoli w których będzie można założyć konto, kupić skipass i odebrać kartę :)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fredek321 napisał:

To zamawiaj. Fizycznie raczej go nie zdążysz dostać. Wydrukujesz papierowy z maila i w Infocentrum dostaniesz karnet zastępczy. Na niego kupujesz przez net. Popytaj, czy właściciel kwatery współpracuje z TMR. To daje spore zniżki.

Ok dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...