Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Chrumcia napisał:

W tym roku jeszcze ani razu nie byłam..... Musiałam odwołać wyjazdy 😑

Ale to bedzie muż przyszły, jesteś usprawiedliwiona, jedziemy do Austrii dopiero 6 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chrumcia napisał:

Ja mam wolne jedynie 1-6.06 i ani dzień wcześniej ani później nie dam rady niestety.... Ehh chyba będę musiała przetrwać do marca/kwietnia 😭

Ale w czerwcu to może nie być już śniegu :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ratrak napisał:

być może 5.01 - 9.01 do Radstadt czyli jazda w Reiteralm, Schladming itd. 

pociągiem, bo tej zimy niestety bez auta :(.

Możesz coś więcej napisać ? Jakaś promocja na bilety? Też miałem taki pomysł ale jak by nie liczyć samochodem wychodzi taniej nawet gdybym sam chciał jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, AndKur napisał:

Możesz coś więcej napisać ? Jakaś promocja na bilety? Też miałem taki pomysł ale jak by nie liczyć samochodem wychodzi taniej nawet gdybym sam chciał jechać.

Łódź - Wiedeń flixbus / ok. 100 pln

Wiedeń - Radstadt 24e 

Radstadt - Wiedeń 19e

Wiedeń - Łódź flixbus / ok. 100 pln

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ratrak napisał:

Łódź - Wiedeń flixbus / ok. 100 pln

Wiedeń - Radstadt 24e 

Radstadt - Wiedeń 19e

Wiedeń - Łódź flixbus / ok. 100 pln

Jeżeli to nie kłopot określ to jeszcze czasowo, zapewne masz zrobione rozeznanie ;)  Czas przesiadek w Wiedniu etc.

Da się przyjechać prosto na narty? Tzn. Radstadt w godzinach wczesno-porannych? Oczywiście nie wyjeżdżając z domu dwa dni wcześniej :)

To samo z powrotem - po nartach w busa i do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Greg napisał:

Jeżeli to nie kłopot określ to jeszcze czasowo, zapewne masz zrobione rozeznanie ;)  Czas przesiadek w Wiedniu etc.

Da się przyjechać prosto na narty? Tzn. Radstadt w godzinach wczesno-porannych? Oczywiście nie wyjeżdżając z domu dwa dni wcześniej :)

To samo z powrotem - po nartach w busa i do domu.

Bez szans. Pociągowo i autobusowo wyjazd to wczesny poranek z Łodzi (5-6) i na miejscu około 17-18.

Plus taki, że po drodze można pracować na laptopie, czytać, cokolwiek a nie koncentrować się 9-10 godzin na drodze :).

Edytowane przez Ratrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chrumcia napisał:

Jechalam raz w życiu pociągiem w tym roku z Olsztyna do  Krakowa... Byłam bardziej zmęczona niż za kółkiem 10 godzin😑

Nie jest tak źle jeśli się wybierze odpowiedni pociąg. Wiele regionalnych pociągów ma wciąż stare składy w których są tylko 2 temperatury (nie od wyboru), mianowicie nieznośnie gorąco albo nieznośnie zimno + szyby tak oblepione brudem, że można się bez trudu przykleić. Ale sytuacja w PL stale się poprawia i coraz więcej składów ma przyzwoity standard, np. EIP.

Teraz napiszę to co mi po głowie chodziło na samym początku czyli, że od roku można dojechać do niejednej miejscowości w Austrii na narty pociągiem z tylko jedną przesiadką i w znośnej cenie. Z Wrocławia i kilku innych miast w PL kursuje codziennie w obie strony pociąg przewoźnika ÖBB RailJet (chyba z Krakowa jeszcze nie) do Wiednia. Na stronie https://www.oebb.at/ można z kilku miast w Polsce w których tenże pociąg się zatrzymuje kupić jeden bilet z Polski na każdą stację w Austrii. Ceny nie są jakoś rewelacyjne bo bilet w jedną stronę na przykład z Wrocławia do stacji Ötztal Bahnhof z 1 przesiadką w Wiedniu z podróżą rozpoczynającą się np. za 7 dni, kosztuje 70 Euro. Ale dobrze, że chociaż jest jakieś sensowne połączenie kolejowe bo nigdy nie było.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawelb91 napisał:

Atrakcyjne cenowo połączenie kolejowe z Polski w Alpy w dwie strony z bagażem i nartami musiałoby kosztować około 300 zł. Wtedy może trochę ludzi z tego by korzystało. 

To ichniejszy system więc jak zamówisz bilet na jutro to zapłacisz 110 euro, jak zamówisz na za 3 tygodnie to zapłacisz z Zielonej Góry do Otztal 49 euro, sprawdziłem ceny. Można wziąć Vorteilscard 66 euro na rok i jest 50% zniżki, ale jakoś to tak dziwnie działa, że zniżka 50% robi się tylko na te najdroższe kursy. Pociąg jedzie wieczorem, więc najlepiej wpisać 21.00 w wyszukiwarce.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ziemowit napisał:

 Z Wrocławia i kilku innych miast w PL kursuje codziennie w obie strony pociąg przewoźnika ÖBB RailJet (chyba z Krakowa jeszcze nie) do Wiednia. 

Nie myl pojęć. ÖBB to narodowy przewoźnik kolejowy Austrii. Railjet to składy zespolone które oni posiadają,ale nie jeżdżą nimi do Polski. Połączenia są dotowane, a po Polskiej stronie przewoźnikiem jest PKP.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...