Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam jakiejkolwiek oferty wyjazdu w pojedynkę w Alpy i znaleźć nie mogę. Tzn znalazłem jedną stronę gdzie są same oferty wyjazdów w pojedynkę, ale... nigdzie nie ma wyżywienia. Interesowałaby mnie oferta w Alpy (dowolny kraj):

- dla 1 osoby

- z wyżywieniem (np HB)

- z transportem

- data dowolna, od drugiego tygodnia stycznia

Jeżeli ktoś coś wie, proszę o kontakt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam organizuję bardzo długi wyjazd w pojedynkę do AT w okolice Tuxa na rower głównie (i o ile się nauczę czegoś to też na narty). Sporo czasu straciłem na szukaniu sposobów aby zrobić to jak najtaniej, bo pieniędzmi nie sram, a wyjazd w pojedynkę w Alpy jest dużo droższy niż w 8-10 osobowej ekipie.

Zanim cokolwiek doradzę mam pytania zasadnicze: W jakiej kwocie na cały wyjazd chciałbyś się zamknąć? Bo wiesz, ofert hoteli 5 starts z wyżywieniem all inclusive za cenę nowego mieszkania to jest nie mało :P :P I dalej: na jak długo chciałbyś jechać? Masz jakieś preferencje co do kraju, regionu, landu, kantonu czy obojętnie gdzie?

 

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kameleon88 napisał:

Witam,

Szukam jakiejkolwiek oferty wyjazdu w pojedynkę w Alpy i znaleźć nie mogę. Tzn znalazłem jedną stronę gdzie są same oferty wyjazdów w pojedynkę, ale... nigdzie nie ma wyżywienia. Interesowałaby mnie oferta w Alpy (dowolny kraj):

- dla 1 osoby

- z wyżywieniem (np HB)

- z transportem

- data dowolna, od drugiego tygodnia stycznia

Jeżeli ktoś coś wie, proszę o kontakt!

Są na tym forum i innych „konkurencyjnych” forach osoby, które organizują regularnie odbywające sie wyjazdy w Alpy, do których zbierają grupę chętnych. Możesz w pojedynkę przyłączyć sie do takiej grupy. Warunki finansowe tych wyjazdów wydają sie być atrakcyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

11 hours ago, Ziemowit said:

Zanim cokolwiek doradzę mam pytania zasadnicze: W jakiej kwocie na cały wyjazd chciałbyś się zamknąć? Bo wiesz, ofert hoteli 5 starts z wyżywieniem all inclusive za cenę nowego mieszkania to jest nie mało :P :P I dalej: na jak długo chciałbyś jechać? Masz jakieś preferencje co do kraju, regionu, landu, kantonu czy obojętnie gdzie?

Sensownie byłoby w okolicach 3k (wraz z karnetem). Chciałbym jechać na ok. tydzień żeby wykorzystać 6-dniowy skipass. Nie ma preferencji co do kraju.

@Cosworth240,

Dzięki, poszukam na forum coś w takim razie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kameleon88 napisał:

Dzięki za odpowiedzi.

Sensownie byłoby w okolicach 3k (wraz z karnetem). Chciałbym jechać na ok. tydzień żeby wykorzystać 6-dniowy skipass. Nie ma preferencji co do kraju.

@Cosworth240,

Dzięki, poszukam na forum coś w takim razie.

 

Do 3k w styczniu powinno się udać z biurem. Trzeba szukać takich wyjazdów gdzie jest możliwe zakwaterowanie w pokoju 1os. bez horrendalnych dopłat.
Jeździłem tak kilka razy i mieściłem się w 2,5k.

Takie forumowe wyjazdy busami to zwykle 3-4 dni na nartach (w tym 2 noce w podróży) więc słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ceny zakwaterowania są w północno zachodnich Włoszech i we Francji, najwyższe w rejonach bliżej Polski czyli Szwajcaria, Austria i włoskie Dolomity. Często do Francji busem organizowane są wyjazdy narciarskie przez niektórych forumowiczów. Samemu w 3k zł da się zmieścić.

Wejdź np. na booking, wybierz landy np. Tyrol lub Salzburg, czy włoska Lombardia, Trydent wybierz termin, posortuj po cenach i powinno być kilka / naście ofert ze śniadaniem do 1000zł za tydzień nie dalej niż 10km od stoku z dojazdem busikiem. Karnet "5 in 7" powinien być do 1000zł w każdej dolinie. Zostaje 1000zł na obiady, kolacje i dojazd do AT. Pytanie tylko jakbyś chciał tam się dostać, pociągiem, samolotem, autem własnym?

Kiedyś biuro podróży Neckermann organizowało dużo zimowych wyjazdów i mieli całkiem szeroką ofertę ale jak wiadomo, kilka miesięcy temu wykitowali.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...