Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

polecany serwis narciarski w Krakowie / śląsku


n00rest

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

poszukuje sprawdzony serwis narciarski najlepiej w Krakowie lub okolicy bądź Katowice lub okolica. Zależy mi na naprawdę dobrej usłudze :)

Znam:

- Żuru sport - troszkę daleko mam do Gliwic. Z serwisu, jak i obsługi klienta zawsze byłem mega zadowolony! Mega.

- Gatar Ski - serwis - super, poziom bdb, obsługa, nie mogę nic złego powiedzieć. Po prostu lubię interakcję ze sprzedającym, a tej mi brakuje.

- Windsport - raczej nastawiają się na automat

tych których nie znam, a może warto spróbować:

- Weld - Dąbrowa Górnicza

- Wolf trail Kraków

- Happy Ski Kraków,

znacie, polecicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś serwisowałem w Windsport na Zakopiańskiej, ale straszne buce tam pracują :D Przynoszę narty i mówię, że bym potrzebował je tak na za 3 dni, to usłyszałem dosyć nieprzyjemnym głosem: "każdy by chciał na jutro". Więc zawinąłem się i zacząłem korzystać z pobliskiego Intersportu. Mają maszynę Montana i zazwyczaj narty są gotowe na drugi dzień.

Ostatnio wstąpiłem też do Instytutu Narciarstwa w Mogilanach, mają Wintersteigera, moze kolejnym razem spróbuję tam zrobić serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

W Krakowie sprzęt robiłem w  Windsporcie i Wolf Trail. W wykonaniu usługi nie jestem w stanie zauważyć różnic - w obu przypadkach super, ale w Wolf Trail była milsza obsługa (nie znaczy to, że mam cokolwiek do zarzucenia Windsportowi), a do tego przynajmniej kiedy byłem szybsze terminy, więc od teraz chodzę tam.

Edytowane przez Przemekc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 3 weeks later...
W dniu 16.01.2024 o 20:00, tryhp3 napisał:

Ktoś serwisował tutaj -> Profesjonalny serwis narciarski w Krakowie | KrakowSport Chwalą się nową maszyną Wintersteiger Jupiter.

Tak - maszynę mają top; na początku sezonu nie zawsze wszystko było top, ale z czasem ogarnęli temat i jak w klubie córki robiliśmy narty w grudniu, to pomijając wpadkę, że dwie pary z iluś tam przywiezionych przeoczyli i po prostu nie zrobili, to te co zrobili, były zrobione bardzo dobrze i bez zastrzeżeń;

natomiast jak oddawaliśmy narty zaraz po tym jak ta maszyna tam stanęła, a więc jeszcze przed sezonem, to zauważyliśmy na przykład że dolny kąt (podniesienie) krawędzi w kilku nartach było źle zrobione, bo jedna krawędź miała ewidentnie inny kąt niż druga i poprawialiśmy to ręcznie; jaka była tego przyczyna nie wiem, ale coś było skopane; przy grudniowym hurtowym serwisowaniu takich zastrzeżeń i problemów nie odnotowaliśmy, a narty, jak już pisałem, były zrobione bardzo dobrze, więc myślę, że ekipa potrzebowała chwili aby dotrzeć się z maszyną...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...