Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Chrumcia

Chrumcia na zawodach

Recommended Posts

Jak tam po zawodach?

Byłem wczoraj w Krynicy, ale jak zobaczyłem stok u Tabaszewskiego, to uciekłem gdzie pieprz rośnie - szkoda mi było nart.

Przepraszam Was bardzo, ale kompletnie nie miałam czasu na forum....wpadłam na chwilę dosłownie poczytać coś tam, ale nie było czasu i weny na pisanie...Obiecuję, że nadrobię zaległości w wolnej chwili i wszystko Wam opowiem, ale potrzebuje jeszcze chwilę czasu....

Powiem tylko że zdobyłam Puchar Polski i MPA i Family Cup dzięki dużej ilości eliminacji ;) Jestem troche wykończona po sezonie po mniej więcej wyglądało to tak że poniedziałek-czwartek praca po 10,5 godziny, plus dojazdy więc w domu tylko spanie.....piatek, sobota  i niedziela wstawianie 4,5,6 rano i zawody....i tak prawie całą zimę, z małymi wyjatkami.....Co prawda warto było ;)ale muszę odpocząć :P

Co prawda jest niedosyt bo właśnie kupiłam nowe narty, chciałam pojechac w Alpy, Dolomity, gdziekolwiek w końcu się wyjeździć za granicą i znów nie wyszło......No ale zbieram siły i opowiem Wam wkrótce  co i jak się u mnie po kolei działo

• Like 9
  • Thanks 7

16 minut temu, Chrumcia napisał:

zdobyłam Puchar Polski i MPA i Family Cup

no to w przyszłym roku będzie kryształowa kula - gratulacje

• Like 1

Chociaż jestem tu nowa to znam Cię z relacji z Soelden i Dolomitów. 
No i oczywiście z wątasku o zawodach 😎

No więc: hip hip huuura !  Gratuluję !!

Ps. Musisz kochać te narty ❤️

• Like 1

Cytat

Powiem tylko że zdobyłam Puchar Polski i MPA i Family Cup dzięki dużej ilości eliminacji ;)

No to teraz dołączyłaś do spiskowej listy, odpowiedzialnych za powstanie wirusa ;)

• Thanks 1
  • Haha 2

Co do sWirusa to miałam styczność z ludźmi którzy wrócili z Włoch czy Austrii jak we Włoszech już się tam zaczęło robić gorąco..... Narazie żyje, po raz pierwszy tej zimy nie miałam żadnego nawet kataru😂 póki co siedzę sobie w domku i oddaje się mojemu drugiegmu hobby - układanie puzzli😉

Dziękuję wszystkim za miłe slowa😉

• Like 3

Ciekawe połączenie hobby, ściganie i puzzle, chyba rzadko spotykana kombinacja ;)

Gratuluje samozaparcia do tych wszystkich startów!

A na treningi też jeździłaś? Jak oceniasz swoje postępy?

W dniu 18.03.2020 o 19:12, Chrumcia napisał:

zdobyłam Puchar Polski i MPA i Family Cup

12 godzin temu, Chrumcia napisał:

Postępy marne wręcz....

wpędzisz mnie w kompleksy , gratuluję i podziwiam.

Jak puzzle to  monochrome , próbowałaś ?

Edited by dkrzysiek
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By marionen
      Pierwsze zawody nowego sezonu za nami, to głupio pisać w starym wątku. Sezon rozpocząłem w nowym nieznanym mi zimą miejscu - Krynica Zdrój. Mistrzostwa Małopolski. Okazało się, że jest tam kilka ośrodków narciarskich. Trafiamy początkowo na Słotwina Arena, a zawody są na Słotwina Ski. Odległość między ośrodkami to kilkadziesiąt metrów, ale karnety oczywiście kupować trzeba oddzielnie (jakie to polskie) Trasa na której postawiono gigant przyjemna, ma chyba homologację fis-owską. Na samej górze śnieżą dwie armatki. Warunki całkiem dobre. Ludzi jak na sobotę niezbyt dużo. Tłoku na trasie mimo ograniczenia powierzchni (zawody) też brak. Temperatura na małym minusie, śniegu dostateczna ilość. Nie ma kamieni, trasa twarda szybka, z miejscowymi oblodzeniami (śnieg głównie sztuczny). Do rozegrania zawodów warunki idealne. Nie dopisali tylko zawodnicy, a myślałem, że to będą najmocniejsze eliminacje wojewódzkie. Małopolska jawiła mi się jako najmocniejszy region w kraju, ale może wszyscy przerzucili się na skoki i biegi narciarskie. Dobrze, że przyjechał Zbyszek @lski@interia.pl, bo nie miałbym z kim rywalizować,  a przejechaliśmy z Anią prawie 500 km. Jak większości wiadomo zawody przegrałem, jeszcze raz gratulacje dla Zbyszka. Family Cup tnie koszty i puchary dostają tylko lokalesi w ramach mistrzostw swoich województw. Ci którzy startują w Pucharze Polski dostają tylko dyplomy. Przez dziwny regulamin kilku zawodników może być na podium razem. Mimo przewagi nad trzecim zawodnikiem prawie 19 sekund, to razem jesteśmy na 2 miejscu. Jakbym wiedział, że będzie tak słaba obsada to darowałbym sobie te 500 km. Zawodów regionalnych jest 13, a do PP liczy się 6 najlepszych wyników. Natomiast duży plus to, że finały tej edycji też będą na Słotwina Ski i wiem już czego się spodziewać po trasie. Na pocieszenie załapałem się w drodze powrotnej na zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia, a przede wszystkim truskawka na torcie i spotkanie i wspólna jazda w Rzykach z naszymi przyjaciółmi Izą i Maćkiem @johnny_narciarz. Tak więc reasumując odwołuję marudzenie, że słaba konkurencja i brak pucharu. Na początek sezonu dobrze zająć 2 miejsce. Żałuję tylko, że nie zostawiłem Head i sl rd w bagażniku, a nie zabrałem dłuższych nart na pierwsze zawody. Gratulacje dla Family Cup za najszybciej przeprowadzone zawody w jakich startowałem. Trochę fotek dzięki Ani:

Zbyszek tak wyglądam na stoku - zapamiętaj!!!

Pozdrawiam serdecznie i do następnych zawodów...

• By Chrumcia
      Hej Wam.
      Od wczoraj jest już dostępny wstepny kalendarz amatorskich zawodów narciarskich Family Cup
      Ja na pewno wystartuję w kilku eliminacjach i postaram sie powalczyć w pucharze polski jak w ostatnim sezonie
      Czy jest szansa, że z kimś sie spotkam na zawodach?
      http://www.familycup.com.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=6&id=95&Itemid=137
      5 stycznia - Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego I - Okrągłe k. Wydmin trwa ustalanie terminu Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i Litwy - Szelment 14 stycznia - Mistrozstwa Województwa Lubelskiego - Parchatka koło Puław ustalanie terminu- Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego - Poznań/Czarna Góra 20 stycznia - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego - Słotwiny Ski - Krynica 21 stycznia - Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego -Przemyśl ustalanie terminu - Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego - 27 stycznia - Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Szczyrk 3 luty Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego -Stacja Baba Jaga 4 luty Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Góra Kamieńsk ustalanie terminu - Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego - Warszawa 17 luty - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Sopot 17 luty - Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Zieleniec 25 luty - Finał XXIII Mistrzostw Polski w Narciarstwie i Snowboardzie - Kluszkowce
    • By Annaa
      Wczoraj w Czarnej Górze,odbył się finał Pucharu Polski w narciarstwie i snowboardzie "Family Cup" Warunki na stoku od rana ciężko opisać w delikatnych słowach...krótko mówiąc plus 10 i kasza. Jednak ponad 200-stu dzielnych narciarskich zawodników z całej Polski,zmagało się o miano naj....lepszegoNie obyło się od  K...mać,ja pie...lę....jak na tej trasie zjeżdżać?...Trasa zryta,zaorana....totalna masakra.-Narzekali Ci ,co liczyli na np. sztruks,albo lód...sama nie wiem.Złote myśli niektórych zawodników startujących,zachowam dla siebie...Co było istotne w takich trudnych warunkach? Slalomki!-Niektórzy w panice wracają po rzeczone narty....(niektórym i tak nie pomogą)....Ja czekam na Mój nr1.
      Jest i jestem z Niego Dumna

Do boju....Panowie i Panie!
    • By JC
      Na stronę wstawiłem kalendarz Mistrzostw Polski Amatorów PZN w GS i SL - kalendarz MPA 16/17
    • By lski@interia.pl
      Ogłoszono kalendarz MPA i ze zgrozą stwierdziłem,że finały i w gigancie i w slalomie dokładnie pokrywają sie z Gardenissimą...
      A znając organizatorów,ciężko im będzie przemówić...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...