Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Płyta do Fischer WC SC 05/06


Prezol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Juz kiedys podejmowalem ten temat na forum ale niestety nadal jest aktualny. Chcialbym podwyzszyc WC SC 05/06 i nie wiem gdzie i jakiej plyty szukac. Jesli ktos z was wie jak mi pomoc to bede bardzo wdzieczny. Zaznacze tylko ze standardowo narty te maja juz jedna płyte tzw. freeflex (nie mylic z flowflex'em w fischerach na sezon 06/07). I chodzi o to zeby znalezc taka plyte ktora by pasowala do tej standardowej i ktora wspolpracowalaby z tym systemem freeflex. Zakupilem ostatnio taka plyte: http://www.e-ski.pl/?d=produkt&id=89 ale niestety ona nie pasuje bo trzeba byloby wiercic dziury nie w tych miejscach ktore sa wyznaczone do wiercenia i wydaje mi sie ze mozna byloby w ten sposob zepsuc sobie oryginalna plyte. A poza tym jest za dluga i wystaje poza standardowa plyte. Jak ktos chce to moge ja odsprzedac. Bede wdzieczny za wszystkie info, rady i sugestie. Pozdrawiam wszystkich narciarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...