Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wybor gogli narciarskich


Bigbobo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Victor napisał:

Najlepszy Mikołaj jak sam sobie zasponsorujesz 🤣

POC cat.0 mam nadzieję że rozwiążą problem złego kontrastu 🙏,dodatkowo wpadły spodnie Mammuta za 120€ 🥳

IMG_0435.thumb.jpeg.f2ae59e4652022fcdd288b706dbdb3e9.jpeg

Daj znać, rozumiem, że szybka clear. Na tą chwilę na zły kontrast obstawiam wyższość żółtego, ale praktyki nie mam, a będę wiedział na co się zdecydować w razie decyzji o kupnie.

Spodnie jak Ferrari, ale cały mój ubiór nie jest tyle wart 🤣

Edytowane przez gabrik
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Harnas22 napisał:

Spotkałem się z opinią, że nie każdemu żółte szybki odpowiadają, bo to dość jaskrawy kolor. Zwłaszcza jak się zrobi jaśniej.

Wiesz ja typowo na podłą aurę ewentualnie się zastanawiam. Szyby mam wymienne.

Edytowane przez gabrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Victor napisał:

mam nadzieję że rozwiążą problem złego kontrastu

Obawiam się że raczej nie - sposobem na zwiększenie kontrastu jest odfiltrowanie jakiegoś pasma światła widzialnego - dokładnie jak w analogowej fotografii czarno białej...stąd częste zastosowanie szyby żółtej...a obecnie np. bursztynowe czy fioletowe...problem zawsze był taki że każda powłoka przyciemnia troche szkło i już nie ma S"0". W stajni POC lepsze by były soczewki z serii Clarity Highly Intense...można dokupić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gabrik napisał:

sprawdziłeś w boju szybę clear? Narazie prognozy na mój wyjazd przewidują mało słońca i rozważam poważniej zakup szybki na złe warunki i nie wiem czy yellow 65%vlt czy clear 84%...może ktos z forumowiczów takze ma  doświadczenia?

Cześć

Kolejny wyjazd mam zaplanowany na 29 grudnia a słońce niech nam świeci bo jadę z synem,wiec 🙏 oby było bez mgły …. Ale oczywiście zabieram nowy zakup i gdyby był zły kontrast to będę testował . Póki co nie wypowiem się . Przykro mi .

pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@gabrik dziś testowałem w takich warunkach IMG_0562.thumb.jpeg.c51ed18529ad18d9fe34c1f5e29d8a5c.jpeg

IMG_0563.thumb.jpeg.dd50c7114cef284d8c326bad835ebfd3.jpeg

 

ogólnie wrażenie pozytywne,byłem  bardzo zadowolony ale był straszny wiatr który sam z siebie powodował brak widoczności(nawiewał śnieg)  podczas zjazdu. Sądzę ze podczas zachmurzenia,jak i w przyszłości przy sztucznym oświetleniu innych szkieł nie będę potrzebował . Na plus zakup! 

Edytowane przez Victor
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...