Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobór nart z rockerem


Orson000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wiem że tych tematów już było mnóstwo , mnóstwo też przeczytałem i mam mętlik w głowie. Proszę o pomoc w doborze nart carvingowych , zawsze narty pożyczałem w wypożyczalniach czy to przy stoku czy u u siebie w mieście i w końcu podjąłem decyzję o zakupie swojego sprzętu,stąd prośba o pomoc .Jeśli chodzi o umiejętności wydaje mi się że można je ocenić jako średniozawansowane.

wiek - 38lat

waga 92-97 ( waha się często )

wzrost - 180cm

pomimo dużej masy jestem dosyć sprawnym facetem i dosyć mocnej budowy ( wywodzę się z judo ) , ostatnio jeździłem na rossignol pursuit 100 i jeżdziło mi się dobrze , natomisat czy nie były za krótkie??

jeśli chodzi o budżet to 1000-2000zł

Pozdrawiam 

Edytowane przez Orson000
Pominięcie istotnej informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orson000 napisał:

Witam , wiem że tych tematów już było mnóstwo , mnóstwo też przeczytałem i mam mętlik w głowie. Proszę o pomoc w doborze nart carvingowych , zawsze narty pożyczałem w wypożyczalniach czy to przy stoku czy u u siebie w mieście i w końcu podjąłem decyzję o zakupie swojego sprzętu,stąd prośba o pomoc .Jeśli chodzi o umiejętności wydaje mi się że można je ocenić jako średniozawansowane.

wiek - 38lat

waga 92-97 ( waha się często )

wzrost - 180cm

pomimo dużej masy jestem dosyć sprawnym facetem i dosyć mocnej budowy ( wywodzę się z judo ) , ostatnio jeździłem na rossignol pursuit 100 i jeżdziło mi się dobrze , natomisat czy nie były za krótkie??

jeśli chodzi o budżet to 1000-2000zł

Pozdrawiam 

Cześć

P100 to dość podstawowy model, praktycznie dla początkujących. Chcąc na tej narcie jeździć przy Twoich gabarytach - najdłuższa jaka jest czyli 177cm. Dla osoby jeżdżącej odradzam zakup tego typu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

P100 to dość podstawowy model, praktycznie dla początkujących. Chcąc na tej narcie jeździć przy Twoich gabarytach - najdłuższa jaka jest czyli 177cm. Dla osoby jeżdżącej odradzam zakup tego typu.

Pozdrowienia

A jaki model polecasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robur82 napisał:

Jeżdże na RTM chyba 80, 181cm

wzrost 186, waga 90-92, jest ok

Ale teraz brałbym heada i.magnum lub i.rally, dla ciebie gdzies około 177cm powinny byc ok

Tylko teraz za nowe nie masz szans zmieścić się w budżecie, poszukaj takich sprzed 2-3 sezonów lub dobre używki

Ewentualnie poczekaj do marca i za 2tys z lekkim haczykiem wtedy znajdzieśz, może juz w połowie lutego

i rally bardzo fajna narta trasowa i na wiosenne free. Co prawda po kilkudziesięciu dniach na freerajdówkach ostatnio nie mogłem się do nich przyzwyczaić ale jak już załapałem to znów ogień. Polecam, z czystym sumieniem.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojgoc napisał:

A co jest nieuczciwe?

Pursuit 600 to bardzo częsta Twoja propozycja dla sredniozaawansowanych narciarzy😁 

Cześć

Zgadza się ale (być może nie taka była intencja) emotikon sugeruje, że to jakaś głupota a jestem pewien, że nie.

P600 to najsłabsza z nart, która można polecić do normalnej jazdy. Tu oczywiście nie chodzi o konkretny model, firmę tylko o typ narty, jej umiejscowienie w katalogu, opis konstrukcyjny itd.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Zgadza się ale (być może nie taka była intencja) emotikon sugeruje, że to jakaś głupota a jestem pewien, że nie.

 

Zbyt cenie sobie Twoje doświadczenie, wiedzę o narciarstwie bym sie odważył sugerować, ze w wypisujesz głupoty - zle zinterpretowałes emotikony.

 

30 minut temu, Orson000 napisał:

Czyli reasumując , to te modele które polecacie  o długosci między 174 a 177 tak?? Pozdrawiam    p.s a jaki flex buta??

Flex 100-120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...