Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

I jak teraz 150 czy 155?


Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem tak znalazłem nartke serwisowa Rossignola za 1799zł z zeszłego sezonu Nowa oczywiscie z wiazaniem 155 itd,,, tylko niewiem teraz czy wziasc taka czy owaka. Mam 167cm ale waga 78kg wiec wage mam i ostro jezdze. Patrzac na parametry to 155cm ma o jeden! metr dłuższy radius czyli 11m. Narte potrzebuje na rozne opcje,, i zabawa,, i jazda sportowa. Na giganta mam sprzet wiec teraz do kolekcji slalomka.

P.S na serwisowych jezdziłem tylko Fischerach i raz sprawdzałem 9S 165 cm ale to prawie tyle co ja :) .

Pozdr ADAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak teraz 150 czy 155?

155 jest fajna ale dobrze by było abyś gdzieś przejechał sie na 165 bo nartka jest super a wagę masz ok więc zakładając że umiejetności są również spore to 165 może się okazać strzałem w dychę :)

mnie osobiście super się na niej jezdzi zdecydowanie lepiej niz na 155 a ważę zaledwie 70kg przy 183cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak teraz 150 czy 155?

witam

przy tych parametrach tzn, waga wzrost, to doradzałbym kupno tej 155, dłuższa narta jest stabilniejsza, krótsza łatwiej wchodzi w skret, ale odczuwają to nasze kolanka.......

promieniem skretu prosze sie nie sugerowac dany model ma dokladnie takie samo taliowanie.

tak wiec do jazdy sportowej z krótkim promieniem skrętu doradzam 155

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak teraz 150 czy 155?

No własnie teraz to niewiem już kurna. Jak na tyle postów kazdy mówi ze mam brac 155 to tak zrobie , ale powiem wam ze jezdziłęm na 150 Fichera i wypas na maksa kolanka trocvhe bolą ale daje rade troche pojezdze i do domu.

Dzieki za wszystko

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...