Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

HEAD WORLDCUP REBELS I.SL 2019/20 - OPINIE


pawel.b4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Przymierzam się do zakupu nart z opisu, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was użytkuje, bądź użytkował poprzednie modele z serii WorldCup Rebles i.sl.

Czekam na wasze opinie i komentarze odnośnie nart, jak się sprawują, jakie wrażenia i czy warto je kupić.

Na koniec dodam, że aktualnie posiadam ATOMIC ST11 (nie pamiętam z którego roku < 2010) które chce już wymienić na nowe.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Plywak napisał:

A co chciałbyś wiedzieć ? Topowa narta, topowego producenta. Ona nie może być zła ;)

 

W zasadzie to chyba wiem wszystko czego mogłem dowiedzieć się w internecie lub sklepie stacjonarnym.

Najbardziej zależy mi na informacjach od użytkowników tego modelu (czy na narta faktycznie zapier..a i przyśpiesza wychodząc z zakrętu co powoduje uśmiech i strach z każdym zjazdem), ponieważ mi jeszcze nie dane było ich przetestować 😑

Z racji tego, że narta nafaszerowana jest nowymi technologiami oczekuje od niej trochę więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawel.b4 napisał:

 

W zasadzie to chyba wiem wszystko czego mogłem dowiedzieć się w internecie lub sklepie stacjonarnym.

Najbardziej zależy mi na informacjach od użytkowników tego modelu (czy na narta faktycznie zapier..a i przyśpiesza wychodząc z zakrętu co powoduje uśmiech i strach z każdym zjazdem), ponieważ mi jeszcze nie dane było ich przetestować 😑

Z racji tego, że narta nafaszerowana jest nowymi technologiami oczekuje od niej trochę więcej.

 

 

U nas w klubie dzieciaki (te starsze) pomykają na slalomkach HEADa. Czy narta zapier...a - pod dobrym jeźdźcem odda energię, która ja naładujesz, wiec oczywiście ze potencjalnie tak. Czy potrafisz z tego skorzystać - to ty musisz juz wiedzieć. To trochę jak z kupnem Porsche 911 - czy to auto ma potencjał - mega - ale najczęściej jeżdżą nim ludzie, którzy nie sa w stanie go w ogóle wykorzystać, częściej używając takie auto do stania w korku w jednym z dużych miast...

Ktos juz tu napisał - topowa narta, topowego producenta.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeżdżę na modelu z zeszłego roku. Przesiadłem się z wysłużonych Fischerów RC4. Przed zakupem testowałem sobie na wyjazdach różne modele od Rossignol Hero elite Sl, Stoeckli laser sl, volkl racetiger sl i wiele innych...

Wybralem Heada za:

- dobrą dynamikę (z wyżej testowanych tylko Lasery były lepsze, a volkl porównywalny)

- dużą stabilność w skręcie (to zdecydowało najbardziej). Narta prowadzona nienagannie technicznie nie męczy, aż tak podczas całodziennej jazdy. Oczywiście dużych błędów nie wybacza i jest wymagająca. 
Ja lubię jeździć zarówno skrętem krótkim równoległym jak i też gęsto i często śmigiem. Jak dla mnie jest takim złotym środkiem pomiędzy dobrą dynamiką, stabilnością w skręcie (mam na myśli obydwie powyższe techniki) a brakiem zbytniego zmęczenia po całym dniu jazdy. Dużym zaskoczeniem na plus względem poprzednich fischerów jest jazda po niezbyt dobrze przygotowanym lub już rozjeżdżonym stoku. Na tej narcie czuję się dużo pewniej. 
 

Powyższy wywód jest moim subiektywnym zdaniem. Najlepiej przetestuj sam, żebyś nie żałował wyboru. Jakie masz umiejętności w skali forum? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...