Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SkiAmade SkiSafari


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marboru napisał:

Dzień czwarty...dzień kryzysu ;) 

GS mi dało popalić - zakwasy! 

Zapraszam do relacji i wpisu na blogu:

Jutro przesiadka na SL :) 

Trzeba złapać chwilę oddechu :D 

Pozdro!

marboru

Mariusz przesiadka na SL  na cały dzień uczciwej jazdy  to nie chwila odechu !!!

Ale zapier......,opór 🙂

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już się powoli pakujemy. Robimy śniadanie i w drogę na lodowiec, i do Polski. 

Za oknem spory mróz, ok - 6. Gwiazd nie widać i jest trochę mgliście.

Ma być lekki opad i 60% chmur na górze. Jak będzie? 

Zobaczymy. 

Oby na koniec sceneria była pod Time Lapsy 😉

Pozdrowienia 🙂 

PS. Wpis na blogu dopiero w niedzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechaliśmy do domu 🙂

Pogoda w ostatni dzień hardkorowa - relacja z Lodowca, po którym jeździliśmy tylko we dwoje... Jutro. 

Przez całą drogę z Austrii, śnieg i śnieg z deszczem. Ślizgawica 😕 podróż się wydłużyła o dwie godziny, trzeba było wolno jechać. 

Ależ mieliśmy farta z tą pogodą...w ostatni dzień kompletna odmiana negatywna 😲 Dla tych, którzy właśnie wyruszyli, oby szybko zmieniła się z powrotem na 🌞🎿

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marboru napisał:

Dojechaliśmy do domu 🙂

Pogoda w ostatni dzień hardkorowa - relacja z Lodowca, po którym jeździliśmy tylko we dwoje... Jutro. 

Przez całą drogę z Austrii, śnieg i śnieg z deszczem. Ślizgawica 😕 podróż się wydłużyła o dwie godziny, trzeba było wolno jechać. 

Ależ mieliśmy farta z tą pogodą...w ostatni dzień kompletna odmiana negatywna 😲 Dla tych, którzy właśnie wyruszyli, oby szybko zmieniła się z powrotem na 🌞🎿

Za dużo to nie pojeździliście dzisiaj na tym lodowcu, może faktycznie lepiej by było w Filzmoos 🤔? Paskudna pogoda ostatniego dnia, aby mniej żal było wracać do domu 😊. Dobrze, że bezpiecznie. Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marboru napisał:

Przez całą drogę z Austrii, śnieg i śnieg z deszczem. Ślizgawica 😕 podróż się wydłużyła o dwie godziny, trzeba było wolno jechać. 

Jazda w taka pogodę jest męcząca, więc dobrze, że tylko 2h dłużej i szczęśliwie.

Kiedy w grudniu przed świętami wracałem z Zillertal'u pogoda było super, tylko krajanie wracali na gwiazdkę do kraju i korki pomiędzy Dreznem a Wrocławiem wydłużyły powrót o 4 godziny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tanova napisał:

Za dużo to nie pojeździliście dzisiaj na tym lodowcu, może faktycznie lepiej by było w Filzmoos 🤔? Paskudna pogoda ostatniego dnia, aby mniej żal było wracać do domu 😊. Dobrze, że bezpiecznie. Pozdrawiam!

Magda, lodowiec, to był dobry wybór. Przejeżdżaliśmy blisko Filzmoos i na dole było równie źle jak na górze.

Postanowiliśmy zaliczyć lodowiec, bo to bardzo specyficzne miejsce :)

I nie żałujemy - jazdy na nartach było niewiele (kontrast i śnieżyca)... Nie żałujemy, bo to była przygoda. Byliśmy jedynymi, dwoma narciarzami na ośrodku 😮  WOW... Generalnie miejsce zrobiło na nas bardzo pozytywne, turystyczne wrażenie.

Narciarsko to słabe miejsce...ale nie tylko narty mieliśmy jako cel, na tym wyjeździe :) 

Właśnie się robi relacja - zdjęcia dość klimatyczne...aż się dziwię, że aparat sobie poradził w takich warunkach :) 

10 godzin temu, gregre0 napisał:

Jazda w taka pogodę jest męcząca, więc dobrze, że tylko 2h dłużej i szczęśliwie.

Kiedy w grudniu przed świętami wracałem z Zillertal'u pogoda było super, tylko krajanie wracali na gwiazdkę do kraju i korki pomiędzy Dreznem a Wrocławiem wydłużyły powrót o 4 godziny.

Wróciłem mega zmęczony jazdą autem w tych warunkach. Chyba wzrok mi się pogorszył, bo oczy zmęczone wypatrywaniem drogi we mgłę i śnieg.

Cóż? Dobrze, że zdecydowaliśmy się skończyć narty o 11. 

Najważniejsze, że szczęśliwie wróciliśmy do domu :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marboru napisał:

Magda, lodowiec, to był dobry wybór. Przejeżdżaliśmy blisko Filzmoos i na dole było równie źle jak na górze.

Postanowiliśmy zaliczyć lodowiec, bo to bardzo specyficzne miejsce :)

I nie żałujemy - jazdy na nartach było niewiele (kontrast i śnieżyca)... Nie żałujemy, bo to była przygoda. Byliśmy jedynymi, dwoma narciarzami na ośrodku 😮  WOW... Generalnie miejsce zrobiło na nas bardzo pozytywne, turystyczne wrażenie.

Narciarsko to słabe miejsce...ale nie tylko narty mieliśmy jako cel, na tym wyjeździe :) 

Właśnie się robi relacja - zdjęcia dość klimatyczne...aż się dziwię, że aparat sobie poradził w takich warunkach :) 

Wróciłem mega zmęczony jazdą autem w tych warunkach. Chyba wzrok mi się pogorszył, bo oczy zmęczone wypatrywaniem drogi we mgłę i śnieg.

Cóż? Dobrze, że zdecydowaliśmy się skończyć narty o 11. 

Najważniejsze, że szczęśliwie wróciliśmy do domu :) 

Polecam lodowiec w lecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtube kanał ENM. Mogą przerazić miniaturki, ale na prawdę niektóre kawałki są mega spoko do filmików. Jest tego trochę: dubstep house, chill, electro itp itd Sam od nich brałem kilka nutek do swoich prywatnych filmików. Może akurat coś sobie wybierzesz albo Cię nakieruje :) 

Edytowane przez Micheł
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...