Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kotek napisał:

Litości, tyle postów i dalej nie wiesz o co chodzi?

Chcesz mieć rangę to jedź na narty a nie siedź przed kompem.

Nie wiem, nie można wiedzieć wszystkiego :P  

O moją obecność na nartach się nie martw, myślę że jestem na nich znacznie częściej niż Ty, a komputer to taka rozrywka po nartach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pasazer85 napisał:

Nie wiem, nie można wiedzieć wszystkiego :P  

O moją obecność na nartach się nie martw, myślę że jestem na nich znacznie częściej niż Ty, a komputer to taka rozrywka po nartach :D 

Na nartach przekroczyłem 30 dni w tym sezonie, Ty pewnie byłeś ze dwa dni w Białce 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziemowit  fajnie  🤣   Ale chciałem się dowiedzieć naprawdę jak to jest.

6 minut temu, kotek napisał:

Na nartach przekroczyłem 30 dni w tym sezonie, Ty pewnie byłeś ze dwa dni w Białce 😋

Nie kotusiu w Białce to ja byłem tylko dwa razy, pierwszy i ostatni, i to dobre kilka lat temu...  Gratuluję wyniku w tym sezonie, ja dopiero 23  (wliczając jazdy wieczorne) :)  

Edytowane przez pasazer85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Algorytm jest prosty i opisany tutaj, aczkolwiek nie wiem jak jest skonfigurowany przez administratora. Ranga jest nadawana na podstawie ilości zawartości, którą użytkownik wykreował (odpowiedzi, posty itp).

Rangi mają nazwy i kropki

Rangi są takie: Początkujący, Średnio zaawansowany, Stary wyjadacz, Master, Weteran (i pewnie kilka innych które przeoczyłem)

Do tego mamy nazwy rang użytkowników dowolnie zmodyfikowane (jest opcja aby komuś dać możliwość edycji nazwy swojej rangi po przekroczeniu jakiejś ilości zawartości).

Co do kropek to są chyba poprzypinane do rang i pokazują w którym przedziale ilości kontentu się znajdujesz. Ale jest to dość słabo opisane w manualu. Dodatkowo admin może zdublować rangi i zrobić tą samą dla 2 kropek i 3 kropek, potem następną z też 3 kropkami i 4 kropkami itd.

https://invisioncommunity.com/4guides/member-functions/user-ranks-r246/

Tak natomiast działa reputacja:

https://invisioncommunity.com/4guides/member-functions/reputation-and-reactions-r171/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pasazer85 napisał:

Czy ktoś ze starszyzny lub administracja mogła by mi wyjaśnić na czym polega przyznawanie rangi na forum ? Kto to początkujący,średnio zaawansowany, stary wyjadacz, weteran... ? Jakieś specjalne warunki trzeba spełnić ? 

Swoją drogą to nie wiem czemu mając taką ilość odpowiedzi i reputację nadal jesteś "Początkujący" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2020 o 19:23, pasazer85 napisał:

Czy ktoś ze starszyzny lub administracja mogła by mi wyjaśnić na czym polega przyznawanie rangi na forum ? Kto to początkujący,średnio zaawansowany, stary wyjadacz, weteran... ? Jakieś specjalne warunki trzeba spełnić ? 

Ranga zależy tylko od ilości postów na pisanych na forum.

5 godzin temu, Jeeb napisał:

najwyższa ranga to : STARA GWARDIA

Najwyższa to Weteran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marboru napisał:

Kiedyś, to działało wg reputacji (gwiazdki, kropki), a nie ilości postów (przed zmianami na forum).

@JC sprawdź, bo ilość postów chyba nie ma znaczenia :) 

Nie, ma na to wpływ tylko ilość postów. A u @pasazer85 ilość kropek jest odpowiednia, tylko opis się nie zgadza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pasazer85 napisał:

@JC no jak już przytoczyli koledzy, niestety nie działa to tak jak powinno... :/ 

Już jest ok. A teraz wyjaśnię, co było nie tak. Miałeś ustawiony "Własny tytuł użytkownika" - Początkujący! Jak to wykasowałem, to od razu system podpowiedział odpowiedni.

Prawdopodobnie kiedyś sam to wpisałeś lub zostało to przepisane ze starego forum.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JC napisał:

Nie, ma na to wpływ tylko ilość postów. A u @pasazer85 ilość kropek jest odpowiednia, tylko opis się nie zgadza.

U wielu osób kropki nie zgadzają się z rangą, no chyba że są skonfigurowane podwójne rangi o tej samej nazwie a różnej ilości kropek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JC napisał:

Już jest ok. A teraz wyjaśnię, co było nie tak. Miałeś ustawiony "Własny tytuł użytkownika" - Początkujący! Jak to wykasowałem, to od razu system podpowiedział odpowiedni.

Prawdopodobnie kiedyś sam to wpisałeś lub zostało to przepisane ze starego forum.

Nie wiem, nie pamiętam co wpisywałem jak się rejestrowałem, trochę dawno to było :P Ale generalnie dzięki 👍 Teraz będę nabijał posty, oj ale będę nabijał :P 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...