Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val di Sole Marzec 2020 - rekomendacje


swilk93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

razem ze znajomymi planujemy jechać na narty do Włoch w terminie od około 6-7 marca do 15-go. Jest to nasz pierwszy wypad w Alpy i nie chcemy być zawiedzeni :) jedziemy samochodem w 4 osoby, wszyscy poniżej 30stki. Z informacji jakie znalazłem bierzemy pod uwagę głównie Madonna di Campiglion. Marilleva, Tonale. Czy w tych kurortach można liczyć na dobre warunki w tym czasie? Oprócz tego ważne dla nas jest żeby w miejscowości gdzie mielibyśmy mieszkać działo się coś ciekawego wieczorami w barach, restauracjach itp. Czy macie może jakieś rekomendacje innych miejsc we Włoszech odpowiednie dla młodych ludzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obierasz właściwy kierunek. Jest na forum wątek o val di sole a w nim wiele pięknych zdjęć z tego regionu.

Jeśli chodzi o warunki to powinna być petarda w tym terminie ;)

W kwestii apres-ski wydaje mi się, że we Włoszech prawie wszędzie jest podobnie. Tzn czy wybierzesz val di sole, czy okolice sella rondy, będziesz się bawił dobrze.
Chyba nie ma takiego typowo imprezowego regionu w włoskich alpach, jak np. Ischgl w Austrii, no może Livingo. (jak się mylę to proszę poprawić)

Ważniejszy wg mnie jest termin, ja np byłem w zeszłym sezonie w jednym z najbardziej 'imprezowych' ośrodków w Austrii i nie działo się nic :) Dlatego, że to była końcówka kwietnia.
W marcu do Włoch na narty - coś pięknego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swilk93 napisał:

Cześć,

razem ze znajomymi planujemy jechać na narty do Włoch w terminie od około 6-7 marca do 15-go. Jest to nasz pierwszy wypad w Alpy i nie chcemy być zawiedzeni :) jedziemy samochodem w 4 osoby, wszyscy poniżej 30stki. Z informacji jakie znalazłem bierzemy pod uwagę głównie Madonna di Campiglion. Marilleva, Tonale. Czy w tych kurortach można liczyć na dobre warunki w tym czasie? Oprócz tego ważne dla nas jest żeby w miejscowości gdzie mielibyśmy mieszkać działo się coś ciekawego wieczorami w barach, restauracjach itp. Czy macie może jakieś rekomendacje innych miejsc we Włoszech odpowiednie dla młodych ludzi? 

Jadę tam również samochodem 8-15 marca, jest jeszcze Pejo, Pinzolo czy Folgarida, jak chcecie żeby się działo, to jedźcie tydzień później na Polish Days 2020, wtedy macie koncerty, dyskoteki itp. itd...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...