Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie działają kamerki przy bramkach do weryfikacji skipasu.


Narciarz_warszawski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Które ośrodki w Beskidach mają już kamerki na bramkach przy zczytywaniu skipassu?

Moje obserwacje:

Mają:

Wisła: Skolnity, Nowa Osada, Klepki

Nie mają:

Wisła: Stożek

Czy działają tego nie wiem. Jak ktoś wie to proszę się podzielić tą wiedzą.

Przydatne dla ceniących sobie prywatność.

Proszę o dopisywanie swoich obserwacji.

Pozdrawiam

Stołeczny narciarz.

  • Haha 1
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatne dla oszustów, potem się dziwić że nie ma za co budować infrastruktury.

Pozdrowienia z poza stolicy.

P.s. Argument z prywatnością jest idiotyczny w momencie gdy jesteś w kominiarce kasku i goglach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię, człowieku. Kupując skipass akceptujesz warunki ośrodka. Jeśli ci się nie podoba, nie kupujesz. Jest to zabezpieczenie przed oszustami. Nie spotkałem się by ktoś miał z tym problem na stoku.

Pozdrawiam

Edytowane przez Micheł
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszłoroczne ferie spędziłem w tym samym hoteliku co pewien bardzo znany z tv celebryta ze swoimi dziećmi. Uwierz mi, nie robił cyrków, nie chował się po kątach, nikt nie traktował go jak kosmitę.

Jeśli jednak Twój wyidealizowany image z insta odbiega od rzeczywistości, pozostaje jedynie współczuć.

Polecam spacery w lesie. Dobre na cerę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Narciarz_warszawski napisał:

Ale do rzeczy, jak widok zmasakrowanej buźki po wysilku, z kamerki "wycieknie" do mediów nie koniecznie społecznościowych to co?

To ich pozywasz do sądu...

Weryfikacja użytkowników skipassów jest we wszystkich poważnych ośrodkach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Narciarz_warszawski napisał:

Ale do rzeczy, jak widok zmasakrowanej buźki po wysilku, z kamerki "wycieknie" do mediów nie koniecznie społecznościowych to co?

Ale o jakim wysiłku piszesz przy zjeżdżaniu z górki? No weeeeeeź...... 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kubis said:

Przydatne dla oszustów, potem się dziwić że nie ma za co budować infrastruktury.

w Polsce niestety, ale brak karnetów, którymi można się wymieniać np. z żoną, gdy ma się mało dziecko, w Austrii jest to dosyć popularne, dopłaca się kilka procent i na karnecie mogą jeździć 2 osoby, zdażyło się nawet, gdy w jednym z regionów, po pytaniu o taki karnet, to pani wychyliła się z okienka i powiedziała, żeby jeździć i się nie przejmować

> P.s. Argument z prywatnością jest idiotyczny w momencie gdy jesteś w kominiarce kasku i goglach.

a jak jeżdżę bez kominiarki i zazwyczaj ściągam gogle przed bramkami ? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Plywak napisał:

w Polsce niestety, ale brak karnetów, którymi można się wymieniać np. z żoną, gdy ma się mało dziecko, w Austrii jest to dosyć popularne, dopłaca się kilka procent i na karnecie mogą jeździć 2 osoby, zdażyło się nawet, gdy w jednym z regionów, po pytaniu o taki karnet, to pani wychyliła się z okienka i powiedziała, żeby jeździć i się nie przejmować

> P.s. Argument z prywatnością jest idiotyczny w momencie gdy jesteś w kominiarce kasku i goglach.

a jak jeżdżę bez kominiarki i zazwyczaj ściągam gogle przed bramkami ? :D

To że brak karnetów to inna sprawa, ale mam dwójkę dzieci i jeszcze z nimi na jednym karnecie nie jeździłem. Kwestia podejścia.

A jak zdejmujesz gogle przed bramkami to... Twoja sprawa, robisz to świadomie. Równie dobrze możesz świadomie zostać w domu. Są kamery, nikt nie mówi że nie ma, są procedury dostępu do danych wrażliwych, wystarczy poczytać i popytać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Narciarz_warszawski napisał:

Uwierz mi baaardzo wiele osób ceni sobie prywatność. Ponadto RODO też obowiązuje a mało kto o tym wyraźnie informuje. Ale do rzeczy, jak widok zmasakrowanej buźki po wysilku, z kamerki "wycieknie" do mediów nie koniecznie społecznościowych to co?

A powiedz mi, jak ty tankujesz benzynę z tym swoim podejściem do prywatności...

No wiesz, jak Cię ktoś przyłapie zmęczonego przy dystrybutorze, to też może kiepsko w mediach wyglądać... 😉 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Cosworth240 napisał:

A powiedz mi, jak ty tankujesz benzynę z tym swoim podejściem do prywatności...

No wiesz, jak Cię ktoś przyłapie zmęczonego przy dystrybutorze, to też może kiepsko w mediach wyglądać... 😉 

I tytuł, "X zmęczony życiem więc tankuje do pełna"

Sorry musiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...