Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Poszukuję kodów rabatowych


Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej są tacy co specjalnie założyli konto aby elegancko podziękować, @Zielonyzolwzamiast piwa daj relację z wyjazdu.

W dniu 25.01.2020 o 03:07, Zielonyzolw napisał:

Dziękuję Ci serdecznie kolego surfing. Okazało się że jak kupowałem skipass ok 19:00 płatność mi nie przeszła i w tym momencie postanowiłem to sprawdzić, no i prz okazji trafiłem na Twój kod. Odezwij się na priv wiszę Ci co najmniej browara.

Nie wiem czy poniższe kody wykorzystane skoro nowi założyli 4 nowe wątki o tym samym tytule - przydałoby się z tego zrobić jeden wątek. 

W dniu 31.01.2020 o 14:04, surfing napisał:

Kupony na jazdę w Tatrzańska Łomnica i Szczyrbskie Pleso  za 19 Euro

V20BSTAZV491Q892
V20BSPYNFBARTHQU
V20BSTS2ISJLCVPI
Obowiązuje w ośrodkach
Tatranská Lomnica
Štrbské Pleso

Obowiązuje w terminie
31.01-07.02.2020
Cena 
19 €

Osoba, której chcesz podarować kod, musi posiadać konto Gopass. Następnie kod może aktywować w poniższy sposób:

1. Osoba, która otrzymała kod musi zalogować się do swojego konta na Gopass.sk
2. Kliknąć na swoje imię i na zakładkę 'Kupony Gopass'
3. Wpisać jeden z kodów składających się z 12 znaków i kliknąć na przycisk 'Aktywować'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robur82 napisał:

Ci Nowi to jak kolega wcześniej napisał typowe Hieny, bo nawet nie chciało się poświęcić 1min na przejrzenie ostatnich wątku tylko odrazu tworzą nowe, maja gdzies czas innych co przeglądają bezwartościowe wątki

Typowe Społeczeństwo roszczeniowe, 500+, czy jak by to inaczej nazwać

Należy mie się bo jestem i egzustuje, nie wiem czy przez te 5 lat aż tak rząd ludzi popsuł rozdawnictwem, czy nowe pokolenia juz takie będzie?

Przesadzasz, bo nie zadałeś Sobie trudu nawet weryfikacji kodów. Dużo przed nalotem "hien", bynajmniej Chopok były wykorzystane.

Wyluzujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby pod kasami Słowaków pojawiły się tzw "Koniki"...oferując kod rabatowy np za 10, czy 15 EUR 😁

TMR uprawia dziadostwo cenowe, i aż sami się o taki scenariusz pod kasami proszą. 

Edytowane przez marboru
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Aleksander27 napisał:

Oj Polacy jacy z was rodacy? Do krytyki każdy jeden ale żeby pomóc to już nie bardzo! Żal mi was! Życzę udanego szaleństwa na nartach i zadowolenia z życia 🤑🤪

Słusznie. Jesteśmy zakompleksionymi małymi polaczkami. Byle tylko dokopać i po nosaczowemu cieszyć się z nieszczęścia somsiada.

A do meritum. Żeby specjalnie zalogować się na forum dla pasjonatów, przechodząc procedurę rejestracji tylko po to, żeby żebrać o kody zniżkowe na karnety, no jeszcze potrafią mnie rodacy zaskoczyć.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tresor napisał:

Słusznie. Jesteśmy zakompleksionymi małymi polaczkami. Byle tylko dokopać i po nosaczowemu cieszyć się z nieszczęścia somsiada.

A do meritum. Żeby specjalnie zalogować się na forum dla pasjonatów, przechodząc procedurę rejestracji tylko po to, żeby żebrać o kody zniżkowe na karnety, no jeszcze potrafią mnie rodacy zaskoczyć.

Zaden wysiłek dla dzisiejszego "społeczeństwa sieci".

Zarejestrowałem się dużo wcześniej, z innych pobudek. A mimo to zaszufladkowano mę prośbę z gatunku kombinatorstwa. Populizm szerzony z keżdego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lika napisał:

Zaden wysiłek dla dzisiejszego "społeczeństwa sieci".

Zarejestrowałem się dużo wcześniej, z innych pobudek. A mimo to zaszufladkowano mę prośbę z gatunku kombinatorstwa. Populizm szerzony z keżdego punktu widzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z jakiegoś powodu nie mogę edytować posta, @surfing, wrzuciłem krótką relację w odpowiednim wątku.
Po wyjeździe w następny weekend wrzucę dłuższą z fotkami, bo oczywiście jedziemy niezależnie od tego czy się uda na farcie dorwać kody :)
Co do piwa, mimo wszystko, jak się gdzieś niechcący spotkamy na stoku, to słowa dotrzymam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...