Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejskie sezonówki letnie i zimowe


przemo_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...

SkiAmade zachęca do sezonówki - promocyjny zakup do 02.12.2020.  Przewidują zwroty kasy przy niewykorzystaniu z powodu Covida.

Od 2go grudnia z reguły już można w SkiAmade dość dobrze pojeździć.

Dobre ceny dla dzieci i młodzieży (do 25 roku życia).  Zakładając teoretycznie zakup (a wiadomo, że nic w temacie wirusa nie wiadomo):

Pakiet 2 osoby dorosłe, 18 latek i 9 latek

-  SkiAmade wychodzi  1636 Euro.

- Gopass z Moltkiem 1618 Euro - na dzień dzisiejszy. W opcji bez Fast Pass,  gdzie w SkiAmade, z odpowiednią taktyką Fast Pass ma się całą zimę.

- Gopass z Moltkiem i Fast Pass 2812 Euro. :)))))))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Greg napisał:

SkiAmade zachęca do sezonówki - promocyjny zakup do 02.12.2020.  Przewidują zwroty kasy przy niewykorzystaniu z powodu Covida.

Od 2go grudnia z reguły już można w SkiAmade dość dobrze pojeździć.

Dobre ceny dla dzieci i młodzieży (do 25 roku życia).  Zakładając teoretycznie zakup (a wiadomo, że nic w temacie wirusa nie wiadomo):

Pakiet 2 osoby dorosłe, 18 latek i 9 latek

-  SkiAmade wychodzi  1636 Euro.

- Gopass z Moltkiem 1618 Euro - na dzień dzisiejszy. W opcji bez Fast Pass,  gdzie w SkiAmade, z odpowiednią taktyką Fast Pass ma się całą zimę.

- Gopass z Moltkiem i Fast Pass 2812 Euro. :)))))))

 

 

Nie porównuj cen bo zakrzywiasz rzeczywistość:) gopass jest 2x tańszy, a skiamade 2x lepsze.

Fast pass z odpowiednią taktyką dobre 🙊

Pomysl o opcji pośredniej sunnycard. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakrzywiam.

Gopass w tej chwili 449 E, a SkiAmade 617 E. Zakładając pojedynczego dorosłego - to masz 3/4 , a nie dwa razy ;)

Na Gopasie dzieci droższe, junior do 17 go roku życia itp. Stąd cena na rodzinę 1636/1618 E. Podkreślam, porównuję pakiet.

Opcja technicznie łatwiejsza do zrealizowania, hehe - jeden dorosły + taki zestaw dwóch młodych wyjdzie w SkiAmade już taniej- 1019 E, przy 1167 E na Gopassie.   Nie wchodząc póki co w Fast Passy....

Lecę po kalkulatorach po prostu ;)

A co do tych Fastów - W Szczyrku do wiosny praktycznie stoisz ciągle w kolejce, na Chopku to samo. Przy "starej" cenie i tak  wiosną się to objeździło, ewentualnie szybkie strzały 8-11 z rana. Idealnym układem był Gopass z fajnymi trasami rzut beretem + urlop w Alpach.

Przy obecnych cenach, prawdopodobnym jeżdżeniu w Szczyrku po 2-3 osoby na krześle - za TE pieniądze, to motywuje do rozglądania się za czymś innym. 

A przy takim regionie jak SkiAmade - nawet w ferie znajdziesz opcje, żeby jeździć bez łachy cały dzień bez kolejki. Wystarczy odpuścić dolne stacje o 10-11 rano  w takim Flachau, czy Schladming  i śmigać...

Sunny też jest oczywiście fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Greg napisał:

Nie zakrzywiam.

Gopass w tej chwili 449 E, a SkiAmade 617 E. Zakładając pojedynczego dorosłego - to masz 3/4 , a nie dwa razy ;)

Na Gopasie dzieci droższe, junior do 17 go roku życia itp. Stąd cena na rodzinę 1636/1618 E. Podkreślam, porównuję pakiet.

Opcja technicznie łatwiejsza do zrealizowania, hehe - jeden dorosły + taki zestaw dwóch młodych wyjdzie w SkiAmade już taniej- 1019 E, przy 1167 E na Gopassie.   Nie wchodząc póki co w Fast Passy....

Lecę po kalkulatorach po prostu ;)

A co do tych Fastów - W Szczyrku do wiosny praktycznie stoisz ciągle w kolejce, na Chopku to samo. Przy "starej" cenie i tak  wiosną się to objeździło, ewentualnie szybkie strzały 8-11 z rana. Idealnym układem był Gopass z fajnymi trasami rzut beretem + urlop w Alpach.

Przy obecnych cenach, prawdopodobnym jeżdżeniu w Szczyrku po 2-3 osoby na krześle - za TE pieniądze, to motywuje do rozglądania się za czymś innym. 

A przy takim regionie jak SkiAmade - nawet w ferie znajdziesz opcje, żeby jeździć bez łachy cały dzień bez kolejki. Wystarczy odpuścić dolne stacje o 10-11 rano  w takim Flachau, czy Schladming  i śmigać...

Sunny też jest oczywiście fajne.

Wiesz co znajomi kupili ten sezon ok 1300pln na gopass.cz. Teraz masz opcję chyba 1849pln czyli 410e. Jak będziesz czekać jeszcze miesiąc to jeszcze bardziej sam siebie przekonasz, bo gopass pewnie z 1000e będzie. 

Nie zamierzam nic udowadniać, tylko taka matematyka. Nie ma sensu porównywać w euro jak mozna kupic w pln duzo taniej. Każda alpejska sezonowka jest lepsza od tmr, z małym wyjątkiem bo tmr działa od od czerwca po połowy maja. 

Ja niestety przykrością kupiłem tmr tydzień temu za 365e. Z przykrością bo niestety na sunny nie miałem grupy. 

Ale jak masz kasę i rodzinkę do wspólnych wyjazdów to bierz coś austriackiego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dawno mnie tutaj nie było, ale odświeżę temat. 

W tym sezonie jeździłem na sunnycardzie. Kilka spostrzeżeń:

Cena dla rodziny 2+1 super. Z różnych względu udało mi się zrobić tylko 23dni.

Listopad maso, marzec heiligenblut, kwiecień maso.

Bardzo chciałem odwiedzić Hochkar i Hinterstoder niestety znalezienie noclegu przy stoku w akceptowalnych cenach jest praktycznie niemożliwe. Dlatego odpuściłem.

Za to Heiligenblut kapitalny ośrodek, genialny freeride, zero ludzi. Przyjemne knajpy. Do tego super miejscowość.

Val senales warunki śniegowe w kwietniu odlot, naprawdę środek zimy. Całkowity brak ludzi, możliwość mieszkania na stoku. 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Teraz myślę o następnym sezonie. 

Rozważam:

sunnycard

sezonowkę tylko na Heiligenblut- w zeszłym roku 798e kosztowała rodzina 2+1. 

Linkowany wcześniej skipass na karyntie i trochę Tyrolu.

Może znacie coś co się pojawiło na rynku, jednak temat całkiem stary.

 

PS TMR odpuściłem całkowicie, i bardzo się z tego cieszę:) raczej ze względu na ich oszczędności do nich już nie wrócę. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...