Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolina Gastein i okolice


tanova

Rekomendowane odpowiedzi

@tanova - niestety nie znalazłem jakiejś przyzwoitej kwatery i chyba pojedziemy ( jak zdrowie pozwoli) ostatni raz do Klrinwslsertal.

Przyszły rok juz nas nie bedą wiązać terminy ferii szkolnych i planujemy Hochkonig od 9.01 do 17.01 - to termin kiedy jeździ @marboru i zawsze jest śnieg, mało ludzi i dużo slonca😁

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojgoc napisał:

9.01 do 17.01 - to termin kiedy jeździ @marboru i zawsze jest śnieg, mało ludzi i dużo slonca😁

... ja też ;) w tym terminie bywam , no ale taką gwiazdą jak @marboru to nie jestem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marboru napisał:

@tanova relacji narciarskich na forum coraz mniej, zimy coraz mniej 😕 i nareszcie coś, po @pasazer85 i Val Di Sole będzie można poczytać i pooglądać. Dla mnie i Pauli, Twoja relacja będzie jeszcze ciepłym wspomnieniem sprzed miesiąca.

Czekamy 👍

Ja w II połowie marca będę w Tyrolu, mam w planie głównie mniejsze ośrodki (Kappl, Kuehtai, Rifflsee i 2 duże - Solden, Serfaus). W sumie noclegów mam 9, ale że jeżdżę tylko przy ładnej pogodzie, to realistycznie założyłem ok. 5 na 8 słonecznych dni. Być może w drodze powrotnej zahaczę o Zugspitze Gletcher (gdy tez będzie pogoda), wracając przez Garmisch. Tylko że w marcu relacji już nikt nie czyta, dlatego zapowiadam już teraz:) Jeśli ktoś jest ciekawy tych miejsc.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sariensis napisał:

... ja też ;) w tym terminie bywam , no ale taką gwiazdą jak @marboru to nie jestem :) 

Ty bywasz głównie we Włoszech, natomiast jak jezdzisz na nartach to nie wiem, zakładam, ze niezłe sobie radzisz😁 - tak jeżdżących amatorów jak @marboru jest niewielu.

Tobie na zimowe, górskie spacerowanie z Tynka mogę polecić dolinę Kleinwalsertal - bardzo dużo przygotowanych tras spacerowych.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wojgoc napisał:

Ty bywasz głównie we Włoszech, natomiast jak jezdzisz na nartach to nie wiem, zakładam, ze niezłe sobie radzisz😁 - tak jeżdżących amatorów jak @marboru jest niewielu.

Tobie na zimowe, górskie spacerowanie z Tynka mogę polecić dolinę Kleinwalsertal - bardzo dużo przygotowanych tras spacerowych.

Nieprawda, w tym sezonie zwiedzam Austrię ... , 2 letnia karencja się skończyła samochodowi mojemu :) , Włochy dopiero będą narciarsko w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wojgoc napisał:

@tanova - niestety nie znalazłem jakiejś przyzwoitej kwatery i chyba pojedziemy ( jak zdrowie pozwoli) ostatni raz do Klrinwslsertal.

Przyszły rok juz nas nie bedą wiązać terminy ferii szkolnych i planujemy Hochkonig od 9.01 do 17.01 - to termin kiedy jeździ @marboru i zawsze jest śnieg, mało ludzi i dużo slonca😁

Teraz jedziecie czy za tydzień? W styczniu jest fajnie, ale - no właśnie - ferie ograniczają, w pracy też czasem trudno się wpasować. Choć rok temu w Austrii były akurat ogromne śnieżyce w styczniu. Z pogodą nie ma reguły. Odezwij się z KWT, nie kojarzę relacji tutaj na forum z tego regionu 😉.

@koliber w marcu sporo ludzi jeszcze jeździ i forum żyje. tak więc pisz śmiało - niezłe safari sobie zaplanowałeś 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, koliber napisał:

Ja w II połowie marca będę w Tyrolu, mam w planie głównie mniejsze ośrodki (Kappl, Kuehtai, Rifflsee i 2 duże - Solden, Serfaus). W sumie noclegów mam 9, ale że jeżdżę tylko przy ładnej pogodzie, to realistycznie założyłem ok. 5 na 8 słonecznych dni. Być może w drodze powrotnej zahaczę o Zugspitze Gletcher (gdy tez będzie pogoda), wracając przez Garmisch. Tylko że w marcu relacji już nikt nie czyta, dlatego zapowiadam już teraz:) Jeśli ktoś jest ciekawy tych miejsc.

W marcu to dopiero wszyscy czytają, a jak chcesz jeździć w słońcu to musisz zabierać "słonecznych" forumowiczów ze sobą, zreszta zapytaj @Piotr_67 to wyjaśni o co kaman z tym słońcem na nartach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sariensis napisał:

W marcu to dopiero wszyscy czytają, a jak chcesz jeździć w słońcu to musisz zabierać "słonecznych" forumowiczów ze sobą, zreszta zapytaj @Piotr_67 to wyjaśni o co kaman z tym słońcem na nartach :) .

Co tu dużo gadać - słoneczni ludzie przyciągają słońce :D

Tak to działa. Miałem zresztą przekonanie, że @marboru tak działa na słońce, ale z perspektywy czasu wydaje mi się, że to @Paula ;) .

Dziewczyny lepiej skupiają promienie słoneczne :D

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Piotr_67 napisał:

Ja tak jak @koliber w II połowie marca wybieram się do Zillertal-u. Dawno mnie tam nie było ;)

Tylko próbuję z innymi dniami. Planuję wyjazd w poniedziałek i powrót w niedzielę (tak mam kwaterę). Dam znać jaki ruch na trasie do Tyrolu.

Pozdrawiam

W drugiej połowie marca będzie już po feriach karnawałowych. Powinno być luźniej. Ach te zmrożone rano stoki, słoneczko przygrzewające i długie dni ...😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piotr_67 napisał:

Co tu dużo gadać - słoneczni ludzie przyciągają słońce :D

Tak to działa. Miałem zresztą przekonanie, że @marboru tak działa na słońce, ale z perspektywy czasu wydaje mi się, że to @Paula ;) .

Dziewczyny lepiej skupiają promienie słoneczne :D

Pozdrawiam

Coś w tym jest, odką∂ zabieram moją Tynkę w Alpy to zawsze jest słonecznie, chociaż wcześniej też nie było najgorzej z ta lampą u mnie ;) .

 

P.S. Do Val di Sole Synka jedzie z nami oczywiście, to będzie jej 3 wizyta w Alpach, będzie miała wówczas 5 miesięcy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tanova napisał:

 

Ach te zmrożone rano stoki, słoneczko przygrzewające i długie dni ...😀

to Ty tez do Val di Sole w marcu jedziesz? :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wojgoc napisał:

@tanova - Młody ma ferie 23-29.02 i wtedy chcemy pojechać by trochę chłopak odpoczął przed matura i pośmigal na stokach😁

 

Słusznie 😊. Niech przewietrzy głowę, to mu nauka będzie lepiej wchodzić. 

U nas matura za rok, a w tym roku marzy mi się majówka na nartach. Ale mamy trochę niepewną sytuację rodzinną z rodzicami, więc nie wiem, jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tanova napisał:

w marcu sporo ludzi jeszcze jeździ i forum żyje. tak więc pisz śmiało - niezłe safari sobie zaplanowałeś 😁.

No, w końcu zasłużyłem - po kilku latach "uwiązania" z ośrodkami TMR:) Ostatnio w Alpach byłem chyba z 7-8 lat temu, więc jak już jechać, to raz, a porządnie.

Właśnie pamiętam z ubiegłych lat, że forum w marcu gromadziło już tylko kilku-kilkunastu fanatyków, ale może lepsza II połowa zimy zmieni ten trend:)

A zdjęcia z Gastein piękne - tam też mnie ciągnie zimą, no ale wszystkiego mieć nie można.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tanova napisał:

Blisko, coraz bliżej ...

Pojutrze, w sobotę rano ruszamy na narty w stronę Zimy (Ziemi:D) Salzburskiej. W tym roku na pełny tydzień - siedem dni jazdy w dolinie Gastein i okolicach. Wreszcie :x!

Gastein odwiedzamy po raz drugi, ale pierwszy raz na nartach. W lecie 2013 roku spędziliśmy tam wakacyjny tydzień wędrując po górach i zwiedzając okolicę. A było wtedy tak:

Elegancko-nostalgiczne Bad Gastein - tam mieszkaliśmy:

Großglocknerstraße i trochę zimy latem w tle:

Szlakiem ze szczytu Fulseck przez Schuhflicker do Dorfgastein:

 

też tam byliśmy latem! Udanego wyjazdu @tanova

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...