Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolina Gastein i okolice


tanova

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

OK. Rozumiem, tak się droczę. A co do relacji... powiem szczerze. Nie chce mi się i nie widzę sensu. Sam relacji właściwie nie czytam, bo nie specjalnie mnie interesuje gdzie kto jeździł itd. ale doceniam włożoną pracę i podziwiam. Wiesz to trzeba mieć dość specyficzne trochę ekshibicjonistyczne podejście - pisałem o tym kiedyś Mariuszowi.

Ja np. odczuwam taką wewnętrzną chęć podzielenia się czymś, co i mnie zachwyciło, albo też w inny sposób zaskoczyło (niekoniecznie na plus). Choć też nie lubię robić zbyt wielu zdjęć na wyjazdach - głównie dlatego, że szkoda mi czasu na sięganie po telefon/aparat, zdejmowanie rękawiczek, gdy czeka jeszcze tyle nartostrad do przejechania, a z minuty na minutę ich stan się pogarsza. Niemniej zawsze staram się zamieszczać przynajmniej relacje opisowe, a fotki robię ew. z krzesełek.

Tak samo sam lubię czytać relacje, bo to dla mnie są bardziej miarodajne,ż suche fakty dotyczące danego miejsca. Polskich ośrodków dotyczy to w mniejszym stopniu, bo  gdy "ośrodek" ma 2-3 trasy, to większość z nas pewnie zna wszystkie ich fragment na pamięć), jednak w przypadku Alp, jest jeszcze wiele miejsc nie odkrytych, lub względnie rzadko opisywanych na forum.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, koliber napisał:

Ja np. odczuwam taką wewnętrzną chęć podzielenia się czymś, co i mnie zachwyciło, albo też w inny sposób zaskoczyło (niekoniecznie na plus). Choć też nie lubię robić zbyt wielu zdjęć na wyjazdach - głównie dlatego, że szkoda mi czasu na sięganie po telefon/aparat, zdejmowanie rękawiczek, gdy czeka jeszcze tyle nartostrad do przejechania, a z minuty na minutę ich stan się pogarsza. Niemniej zawsze staram się zamieszczać przynajmniej relacje opisowe, a fotki robię ew. z krzesełek.

Tak samo sam lubię czytać relacje, bo to dla mnie są bardziej miarodajne,ż suche fakty dotyczące danego miejsca. Polskich ośrodków dotyczy to w mniejszym stopniu, bo  gdy "ośrodek" ma 2-3 trasy, to większość z nas pewnie zna wszystkie ich fragment na pamięć), jednak w przypadku Alp, jest jeszcze wiele miejsc nie odkrytych, lub względnie rzadko opisywanych na forum.

 Teraz, po uwagach dotyczących ekshibicjonizmu, zapewne relacji na forum będzie jeszcze więcej :) , ja uważałem podobnie do koliber (relacje pro publico bonów) jednak pewne obserwacje i zbyt nachalne krytykanctwo wszystkiego, wszem i wobec w imię hołdowania idei „polskiego piekiełka”, przeważyło szalę i postanowiłem zaprzestać relacjonowania swoich wyjazdów, to co jest w zupełności na chwile obecna wystarczy tym, którzy chcą z nich skorzystać w pozytywny sposób.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sariensis napisał:

 Teraz, po uwagach dotyczących ekshibicjonizmu, zapewne relacji na forum będzie jeszcze więcej :) , ja uważałem podobnie, jednak pewne obserwacje i zbyt nachalne krytykanctwo wszystkiego, wszem i wobec w imię hołdowania idei „polskiego piekiełka”, przeważyło szalę i postanowiłem zaprzestać relacjonowania swoich wyjazdów, to co jest w zupełności na chwile obecna wystarczy tym, którzy chcą z nich skorzystać w pozytywny sposób.

W wielu sytuacjach sam prowokowałeś  „dyskusje” dorzucając w ten sposób „paliwa do polskiego piekiełka”.

Mam nadzieje, ze tak jak w przypadku karencji na wyjazdy autem do Austrii, tak i w kwestii zaprzestania przez Ciebie relacji z wyjazdów zmienisz zdanie🙂🙂🙂 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojgoc napisał:

W wielu sytuacjach sam prowokowałeś  „dyskusje” dorzucając w ten sposób „paliwa do polskiego piekiełka”.

Mam nadzieje, ze tak jak w przypadku karencji na wyjazdy autem do Austrii, tak i w kwestii zaprzestania przez Ciebie relacji z wyjazdów zmienisz zdanie🙂🙂🙂 

 

Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam ;) , wszak manipulacja to moje drugie imię :) .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2020 o 08:54, tanova napisał:

@Annaa pierwszy raz w Alpach zawsze wyjątkowo się wspomina i zawsze jest to chyba 

wielkie wrażenie. A tak w ogóle - co u Ciebie i @marionen ? Brakuje Was na forum 😄

 

To prawda ,był to wyjątkowy wyjazd:x od tamtej pory uważam,że można a nawet trzeba poświęcić kilka dni w roku(najlepiej zimą z nartami) i wybrać się w  te wspaniałe góry .Dzięki za miłe słowa.Jest wszystko ok .Napisałam do Ciebie na priv....ale problem wystąpił z transferem wiadomości ,nie wiem co się stało,że nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości ?  Hejo:)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rafalc napisał:

Postaram się  odważyč i pisać jakąś relację. Jestem w drodze do alp kitzbuchelskich. Pozdrawiam wszystkich.Wydaje mi się ze z synem kolegi Mitka,chodzą do klasy moi synowie bliźniacy. 😉

To bezpiecznej drogi do Kitzbuchel.

Zaloz nowy wątek na swoją relacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Annaa napisał:

To prawda ,był to wyjątkowy wyjazd:x od tamtej pory uważam,że można a nawet trzeba poświęcić kilka dni w roku(najlepiej zimą z nartami) i wybrać się w  te wspaniałe góry .Dzięki za miłe słowa.Jest wszystko ok .Napisałam do Ciebie na priv....ale problem wystąpił z transferem wiadomości ,nie wiem co się stało,że nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości ?  Hejo:)

@Annaa - nie wiem, może przyczyną jest wykorzystanie limitu miejsca w komunikatorze 🤔? Ale u mnie zajęte zaledwie 32%. W każdym razie cieszę się, że u Was ok i gorąco pozdrawiam :x.

Godzinę temu, wojgoc napisał:

O której planowany wyjazd?

Tradycyjnie postój na lotnisku w Memmingen?

Młody baluje dzisiaj na studniówce (nie swojej 😉), więc nie za wcześnie. Jedziemy bezpośrednio z domu :), przypuszczam, że na miejscu powinniśmy być około 18.00.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tanova napisał:

Młody baluje dzisiaj na studniówce (nie swojej 😉), więc nie za wcześnie. Jedziemy bezpośrednio z domu :), przypuszczam, że na miejscu powinniśmy być około 18.00.

To leżankę Mu przygotuj na tylniej kanapie😁.

Spokojnej drogi bez korków 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór z Bad Hofgastein 😃. Dojechaliśmy pod wieczór, po jedenastu godzinach jazdy (z postojami, nie śpiesząc się bardzo). W okolicach Monachium podobno straszne korki dzisiaj, więc nawigacja pokierowała nas przez Ratyzbonę i drogami krajowymi po bawarskiej prowincji, do Salzburga. Niektóre miasteczka nawet ładne 😊

IMG_20200208_165435.thumb.jpg.04d6555893aeec4fe78cb67591b388b8.jpg

Mieszkamy w Bad Hofgastein, w dolinie Angertal. Przywitała nas pełnią księżyca 🌝 i takie widoki z sypialniIMG_20200208_191210.thumb.jpg.573cbff52d120f6a38fb8d59dd9dfd15.jpg

IMG_20200208_191131.thumb.jpg.e7aaacf1d94015938262b7c5dcc5e740.jpg

A takie mamy bliskie sąsiedztwo 😁

IMG_20200208_184816.thumb.jpg.9f937998cb497180e045a2ab9b48aaa4.jpg

Pozdrawiam serdecznie!

 

  • Like 17
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tanova napisał:

nawigacja pokierowała nas przez Ratyzbonę i drogami krajowymi po bawarskiej prowincji, do Salzburga. Niektóre miasteczka nawet ładne 😊

IMG_20200208_165435.jpg

Chyba własnie za to najbardziej cenię nawigację że można być w takich miejscach gdzie nigdy by człowiek nie jechał korzystając z map papierowych i drogowskazów. Udanego pobytu na podzamczu i oby nie trzeba było używać łańcuchów do kół .  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, surfing napisał:

Udanego pobytu na podzamczu i oby nie trzeba było używać łańcuchów do kół .  

Oby! B|

Mieszkamy tuż obok ulicy, którą jeździ skibus do Angertal. Gospodyni twierdzi, że to najlepiej odśnieżona droga w mieście. :)

Pożyjemy, zobaczymy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tanova czekamy na obszerna relację, Zdjęcia z mojego wczorajszego wypadu na Kasprowy w temacie, było jak zwykle bajecznie, chociaż czy na tylko mocno okrojona Gasienicowa, relacji nie ma, tylko jakieś tam fotki ;) . Udanego wyjazdu i oby wiatr przeszedł bokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, tanova said:

Poranek dzisiaj taki 😃

To Wy jakoś wyżej jesteście, u nas rano mgła jak mleko. Jeździliśmy na Hoche Scharte, super śnieg, ludzi do południa sporo, później jazda bez przestojów. Od jutra trzeba się szykować na dokładne wybory bo zaczynają się wichury.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...