Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolina Gastein i okolice


tanova

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MichalR napisał:

To Wy jakoś wyżej jesteście, u nas rano mgła jak mleko. Jeździliśmy na Hoche Scharte, super śnieg, ludzi do południa sporo, później jazda bez przestojów. Od jutra trzeba się szykować na dokładne wybory bo zaczynają się wichury.

Albo „słoneczni” narciarze ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wojgoc napisał:

Póki co to grzecznie czekamy...😁

Mam dzisiaj mega problemy techniczne ze sprzętem. Pół wieczoru ładowały się zdjęcia, a potem skasował się prawie gotowy wpis na blogu. Poprosiłam @JC o pomoc - może uda się jakoś odzyskać wpis w edycji. Wybaczcie, nerwy mi trochę puściły, nadrobię jutro. Dzisiaj już nie mam cierpliwości.

  • Thanks 1
  • Sad 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tanova kilka razy miałem podobny problem 😕

To bardzo przykre, wkurzające... Współczuję, bo wiem co to znaczy. 

Jutro naładujesz akumulatory na nartach 👍 Parę zacnych fotek, które wstawiłaś na Endomondo podsyciły moją ciekawość co do SportGastein 🙂 poczekam. 

Dobrego dnia jutro! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

Mam dzisiaj mega problemy techniczne ze sprzętem. Pół wieczoru ładowały się zdjęcia, a potem skasował się prawie gotowy wpis na blogu.

Też miałem ten problem. 

Dziś widzę pogoda wszędzie dopisała. Nawet w PL, moja córka śmigała na rowerku :)@tanova życzę kolejnych udanych szusów :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MichalR napisał:

Dziś byliśmy poza doliną, w Alpendorf. Pogoda w kratkę, słońce, wichury, śnieżyce, typowy luty w Austrii. Ale jazda na maksa, prawie do zamknięcia wyciągów - był świetny śnieg, równy, szybki, jak dla mnie warunki znakomite.

@MichalR a jak z wyciągami? Wszystko czynne, te górne też? Zastanawiam się, czy nie jechać tam jutro, warto w taką pogodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, tanova said:

Wszystko czynne, te górne też? Zastanawiam się, czy nie jechać tam jutro, warto w taką pogodę?

Tak, wszystko było czynne w obrębie Alpendorf, nie wiem jak bliżej Wagrain, ale nam Alpendorf wystarczył. Bardzo fajny ośrodek, wszechstronny, są szerokie i szybkie trasy, fajne zalesione odcinki, funslope, snowparki, fajne niebieskie, odcinek z pomiarem prędkości, slalom równoległy, nawet znaleźliśmy jedną trasę bez oznaczeń, ale wytyczoną palikami, ze świeżym śniegiem o wybitnej jakości, narty szły jak po sznurku. Jutro wg prognoz ma tam być 6h słońca więc zobaczymy rano i być może ruszymy tam ponownie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MichalR napisał:

Tak, wszystko było czynne w obrębie Alpendorf, nie wiem jak bliżej Wagrain, ale nam Alpendorf wystarczył. Bardzo fajny ośrodek, wszechstronny, są szerokie i szybkie trasy, fajne zalesione odcinki, funslope, snowparki, fajne niebieskie, odcinek z pomiarem prędkości, slalom równoległy, nawet znaleźliśmy jedną trasę bez oznaczeń, ale wytyczoną palikami, ze świeżym śniegiem o wybitnej jakości, narty szły jak po sznurku. Jutro wg prognoz ma tam być 6h słońca więc zobaczymy rano i być może ruszymy tam ponownie.

Zachęciłeś mnie, bardzo :). Popatrzymy jeszcze rano, jest bardzo prawdopodobne, że jutro rano też pojedziemy do Alpendorf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, tanova said:

Zachęciłeś mnie, bardzo :). Popatrzymy jeszcze rano, jest bardzo prawdopodobne, że jutro rano też pojedziemy do Alpendorf. 

Z tą prognozą to jest dziwnie, Begfex pokazuje te 6h ale wszędzie w okolicy jest jakaś mizeria słoneczna więc chyba się to nie sprawdzi. U nas decyzja zapadnie rano, spojrzymy na kamery i pojedziemy tam gdzie będzie najlepiej.

Edytowane przez MichalR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś powtórka z rozrywki czyli Alpendorf, tym razem połączony z Wagrain. Pogoda rano nie zachęcała, śnieżyca, wiatr, ale prognoza pokazywała że się przejaśni i o dziwo się sprawdziła. Około 11:30 wyszło słońce i zrobiło się bajkowo. Śnieg świetny, trasy równe, jedyne co przeszkadzało to tłumy ludzi i wiatr. Ale jazda znów dobra, pewna, bez spiny. 34km w dół to wystarczający dystans żeby się nasycić. Udany dzień.

IMG_20200211_112546133_HDR-01.thumb.jpeg.1ee69fd908d326c99d1e612f5f020f5c.jpeg

IMG_20200211_112735620_HDR-01.thumb.jpeg.2459e756a038678072e4c569b42c7984.jpeg

IMG_20200211_111917051_HDR-01.thumb.jpeg.91dfb044209d01b5194bf91363e781c8.jpeg 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...