Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ratschings-Jaufen - 9 dni w Południowym Tyrolu (Vlog #063)


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ratschings-Jaufen / Racines-Giovo niewielki ośrodek narciarski położony na północnym krańcu Południowego Tyrolu w bliskiej odległości przełęczy Brenner w pobliżu miasteczka Sterzing / Vipiteno. Razem z ośrodkami Roskopf i Ladurn tworzy ciekawy region narciarski, który zainteresuje tych z Was, którzy nie gustują w dużych stacjach narciarskich z setkami kilometrów tras. a raczej szukają kameralnych stacji z bardzo dobrymi trasami narciarskimi. Urozmaiceniem regionu jest urocze miasteczko Sterzing / Vipiteno, w którym znajdziemy urokliwe uliczki, ciekawą zabudowę oraz "smaczne" restauracje, kawiarenki.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

aczej szukają kameralnych stacji z bardzo dobrymi trasami narciarskim

Fajnie miejsce  ,jak dla mnie seniora (jeżdżę dosyć wolno po stoku około 3 godzin dziennie ), ale na druga połowę marca to ryzyko braku warunków bo trasy dość  nisko położone. Bardzo lubię takie trasy jak w ośrodku na filmie ,czyli urozmaicone  z zakrętami i garbami, podjazdami np. ,,Ondraszek'' w  COS (tam trochę za wąsko).

P.S. Jedzenie w restauracji na stoku mnie nie interesuje. Wystarczy mi termos z herbatą , czekolada i bułka z serem oraz ,,plaskówka''.

Edytowane przez janek57
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, janek57 napisał:

Fajnie miejsce  ,jak dla mnie seniora (jeżdżę dosyć wolno po stoku około 3 godzin dziennie ), ale na druga połowę marca to ryzyko braku warunków bo trasy dość  nisko położone. Bardzo lubię takie trasy jak w ośrodku na filmie ,czyli urozmaicone  z zakrętami i garbami, podjazdami np. ,,Ondraszek'' w  COS (tam trochę za wąsko).

P.S. Jedzenie w restauracji na stoku mnie nie interesuje. Wystarczy mi termos z herbatą , czekolada i bułka z serem oraz ,,plaskówka''.

Janek poczekaj na następny odcinek. Pokaże w nim kolejne stacje, które są równie małe, a mają doskonałe trasy. Region Vipiteno, to naprawdę bardzo ciekawe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...