Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marboru napisał:

Pogoda zrobiła swoje. Ta jest kluczowa, w szczególności w wysokich ośrodkach. 

Cześć

Mariusz chyba traktuje to troszkę inaczej. Nawet gdzieś użyłeś Mariuszu sformułowania, że "jedziecie do pracy". Chodzi o to, że dla Mariusza i Pauli poznawanie a także relacjonowanie ma praktycznie taka wartość jak jazda - wtedy wyjazd jest pełny. Tak to rozumiem.

Wiadomo, że do fajniej jazdy potrzebne jest dobre światło bo inaczej kończy się to waleniem śmigiem przez cały dzień. Ja jak mam takie warunki ( mało ludzi, śnieg, światło) to mogę jeździć w Czarnym Groniu do us....... śmierci. Mariusz z Paulą chyba by się zastrzelili.

Mariusz wyobraź sobie: relacja z miesięcznego pobytu w takim Bałtowie na przykład. :)

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Wiadomo, że do fajniej jazdy potrzebne jest dobre światło bo inaczej kończy się to waleniem śmigiem przez cały dzień. Ja jak mam takie warunki ( mało ludzi, śnieg, światło) to mogę jeździć w Czarnym Groniu do us....... śmierci. Mariusz z Paulą chyba by się zastrzelili.

Mariusz wyobraź sobie: relacja z miesięcznego pobytu w takim Bałtowie na przykład. :)

Pozdrowienia

To podziwiam Cię za ten Czarny Groń ale i trochę rozumiem.

Ja mógłbym tak jeździć na dwóch trasach w Zoldo (Civetta) przy starym krześle. No może jeszcze do tego gondola dla urozmaicenia, w sumie cztery trasy 🙂

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarioJ napisał:

To podziwiam Cię za ten Czarny Groń ale i trochę rozumiem.

Ja mógłbym tak jeździć na dwóch trasach w Zoldo (Civetta) przy starym krześle. No może jeszcze do tego gondola dla urozmaicenia, w sumie cztery trasy 🙂

 

Cześć

To trochę bardziej złożona sytuacja. Nie jeżdżę tam "na narty" ale dla ludzi, klimatu, atmosfery, narty w tym wypadku to dodatek i pretekst.

Podobnie jest np. z kajakami. W tym roku jedziemy na męski spływ Czarną Hańczą - to taki Czarny Groń - ale później jedziemy na Drwęcę Warmińską, Osę i może coś jeszcze - to Karyntia czy inne Sestriere. ;)

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Mitek said:

Wiadomo, że do fajniej jazdy potrzebne jest dobre światło bo inaczej kończy się to waleniem śmigiem przez cały dzień. Ja jak mam takie warunki ( mało ludzi, śnieg, światło) to mogę jeździć w Czarnym Groniu do us....... śmierci. Mariusz z Paulą chyba by się zastrzelili.

To ja też się dorzucę z podziwem. Cały dzień wytrzymać na jednej trasie to czapki z głów.

W moim przypadku to 2h w Myślenicach, 13-14 zjazdów i wystarczy!

 Za to w takim Nassfeld to cała przyjemność z jeżdżenia. A jak już nie ma dużej ilości wyciągów to chociaż by było kilka tras. Można wtedy robić zjazdy z różną ilością kombinacji.

Dla przykładu Fenningberg - 2 wyciągi a tras od liku! To chyba lubię najbardziej. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sportego360 napisał:

To ja też się dorzucę z podziwem. Cały dzień wytrzymać na jednej trasie to czapki z głów.

W moim przypadku to 2h w Myślenicach, 13-14 zjazdów i wystarczy!

 Za to w takim Nassfeld to cała przyjemność z jeżdżenia. A jak już nie ma dużej ilości wyciągów to chociaż by było kilka tras. Można wtedy robić zjazdy z różną ilością kombinacji.

Dla przykładu Fenningberg - 2 wyciągi a tras od liku! To chyba lubię najbardziej. :)

 

Cześć

Każdą trasę można przejechać na nieskończoną ilość sposobów. ;) A z bicia rekordów kilometrowych wyrosłem dawno temu.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni ośrodek z naszej pięciodniowej wyprawy do Karyntii został już przeze mnie opisany i bardzo mocno obfotografowany... dlaczego? Bo jest na tyle malutki, że aż egzotyczny i pewnie niewielu z Was go odwiedziło, stąd chciałem go Wam pokazać z dużą precyzją.

Zapraszam do wpisu, pod linkiem:

Pozdro!

marboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...