Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazd pt 'Oszukać przeznaczenie'


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, idealist napisał:

13.03 - Dzień który zapamiętam na zawsze. Przed 6 rano ruszamy w stronę Pustertal, by po 8 zacząć z ciekawością rozglądać się po dolnej stacji ośrodka ... 3 Zinnen, który w 10000000% spełnia moje narciarskie oczekiwania i daje jeszcze więcej. Kocham szerokie leśne trasy, długie, dobrze nachylone i tutaj mam ich multiplikację. Śnieg był cudowny, o wiele więcej śniegu naturalnego i ten sztruks utrzymujący się ... do zamknięcia 😱 Jak na szczyt sezonu było pusto! Przez 8 godzin byłam w narciarskim niebie i to jakim wygodnym - na każdym kroku widać dbałość o rozwój i inwestycje. 
Jakkolwiek górnolotnie to zabrzmi, po ostatnim zjeździe do doliny (kilka kilometrów uczciwej czerwonej trasy bez ludzi) miałam w oczach łzy, szczęścia z odkrycia takiego miejsca i smutku że wyciągi już stanęły. Wracam tam!!!

Byłem w Sillian od od 8.02 do wczoraj. W 3 Zinnen jeździłem od 10.02 do 14.02.  Potwierdzam 13.02 to był najlepszy dzień narciarsko podczas mojego pobytu. Nie było mgły a wiatr był minimalny no i oczywiście pełna lampa. Na trasach było bardzo mało ludzi i działały wszystkie wyciągi.

20200211_094143.jpg

20200213_125821.jpg

20200211_094152.jpg

20200211_094154.jpg

Edytowane przez zslawek
Zdjęcia
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@idealist - dzięki za świetną relację narciarsko-krajoznawczo-kulinarną :).

Paznauntal chyba w ostatnim czasie miało sporo pecha do pogody i często wyłączało wyciągi. Chyba podjęliście słuszną decyzję zmieniając miejscówkę, choć było to związane z pewnymi niedogodnościami. Ja w tym samym okresie doceniłam zalety skipassu na duży region narciarski - duża elastyczność wyboru ośrodków zależności od kierunku wiatru, temperatury i oblężenia.

Zachęciłaś mnie do odwiedzenia 3 Zinnen. Myślę o nim już od jakiegoś czasu, a gdy jeszcze połączy się z Silian, to będzie jeszcze ciekawszy.

Pozdrawiam z podróży powrotnej😊.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tanova napisał:

Zachęciłaś mnie do odwiedzenia 3 Zinnen. Myślę o nim już od jakiegoś czasu, a gdy jeszcze połączy się z Silian, to będzie jeszcze ciekawszy.

Pod tym zdanie podpisuje się dwoma rękoma.

Już w tym roku zachęcony opisami @JC chciałem tam pojechać ale nie znalazłem sensownej kwatery w moim terminie.

@idealist super relacja. Gratuluje odwagi podjęcia słusznej decyzji i uratowania urlopu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super relacja. Ja miałem jechać jak zawsze w okolice Ischgl od 01 lutego ale brakiem wolnej mojej miejscówki pojechałem pierwszy raz w dolomity, pojeździłem w kilku ośrodkach z Dolomitisuperskipas ale 3 Zinnen wymiata wszystko Kronplaz jakoś mi nie przypadł do gustu, Cortina też super i okolice Sella, co najważniejsze pogoda i te widoki trasy przez las, całodzienny sztruksik teraz tylko Sudtirol, jak bym był w tym terminie w Austrii to bym raczej nie pojeździł i mnie tam już nie zobaczą zapraszam w dolomity 

Pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz obejrzałam vloga @JC o 3 Zinnen i dowiedziałam się, że trasa 3B jest najbardziej stromą ratrakowaną trasą w IT. Gdybym o tym wiedziała wcześniej nie wiem czym bym się tam tak ochoczo wybrała, a tymczasem jechaliśmy nią dwa razy. Jednak bardzo wiele siedzi w głowie 😎

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, idealist napisał:

Gdybym o tym wiedziała wcześniej nie wiem czym bym się tam tak ochoczo wybrała, a tymczasem jechaliśmy nią dwa razy. Jednak bardzo wiele siedzi w głowie 😎

Taaak. Na pewno nie wspomnę o tym żonie przed wyjazdem. 

Ja tam bym wolał by stoki nie miały tych tabliczek ( a przynajmniej dla wszystkich widoczne;)), bo wszystko siedzi w głowie.:o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło o mnie tylko o moją drugą połowę.

Spokojnie, całkiem dobrze technicznie ( pozostawiając większość za sobą) potrafi zjechać po czarnych trasach, ale ( od jakiegoś czasu) tylko pod warunkiem, że nie widzi tabliczki.

Jak usłyszy, że to czarne to "to nie dla mnie" i koniec dyskusji. 

39 minut temu, gregre0 napisał:

bo wszystko siedzi w głowie.:o

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@idealist  Dzięki za relację, dodam od siebie, że 3Z Dolomiten to był mój pierwszy włoski wyjazd kilka lat temu i bardzo sentymentalnie go wspominem, podobnie jak austriacko-włoski Nauders. Najstromsza trasa w IT bardzo spoko do zjechania, jaka pamętam. Pozdro

 

Edytowane przez rafalc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...