Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bukowina i nie tylko 😊


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj fantastyczny dzień w Białce 😊

Warunki dobre. Kolejki max na 12 min, ale zdarzało się, że wchodziliśmy bez kolejek. Jak na słoneczną sobotę, to niemal pusto 😁 Na południowych stokach niestety mocno puszczało i tworzyły się muldy. Wieczorem trasy czerwone pod Jankulakowski były totalnie rozorane. Czułem się jak kierowca traktora z pługiem. Było super :)

SAM_7611.JPG

SAM_7612.JPG

SAM_7607.JPG

SAM_7603.JPG

SAM_7579.JPG

SAM_7563.JPG

SAM_7578.JPG

SAM_7624.JPG

SAM_7622.JPG

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 00:23, leitner napisał:

Dzisiaj fantastyczny dzień w Białce 😊

Warunki dobre. Kolejki max na 12 min, ale zdarzało się, że wchodziliśmy bez kolejek. Jak na słoneczną sobotę, to niemal pusto 😁 Na południowych stokach niestety mocno puszczało i tworzyły się muldy. Wieczorem trasy czerwone pod Jankulakowski były totalnie rozorane. Czułem się jak kierowca traktora z pługiem. Było super :)

SAM_7611.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale soczewki, paluszki lizać:;) Dzięki...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień krótkiego wypadu na Podhale. Padło na Rusiń-Ski ze względu na bliskość oraz bezpłatny skibus. Wziąłem karnet 4h za 80 zł i hop na stok!

Niestety kolej Porsche była zamknięta, dlatego pozostała czwórka i talerzyk. Na początku było niesmowicie twardo. Wczorajszy mokry śnieg zamarzł i na wierzchu utworzyła się skała. Po ok. 2-3h jazdy narciarze nieco zdarli śniegu i warunki stały się idealne. Kolejek nie było, lecz czasem na stoku robiło się gęsto (naliczyliśmy 5 szkółek - młodszyh i starszych). Dwa razy pojechaliśmy trasą widmo z prawej strony talerzyka i raz kawałek pod "szóstką". Żeby wrócić do czwórki, trzeba było pokonać strumyk ;)

Po pewnym czasie uśmiechnęło się do nas także słońce. Jak dla mnie piękny 14. dzień ma nartach w sezonie. Ja już wracam pociągiem, ale znajomi zostają do jutra, także zapewne wrzucę tu jakieś foto :)

Z kolejowo-narciarskim pozdrowieniem

Marcin ~Leitner

SAM_7659.thumb.JPG.a8d09350a448f98f07308f9b020f3c00.JPG

SAM_7656.JPG

SAM_7669.JPG

SAM_7668.JPG

SAM_7666.JPG

SAM_7661.JPG

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marboru napisał:

@leitner widzę, że wśród braci studenckiej krzewisz narciarską pasję 🙂👍

Dzięki za relację i pozdrawiam.

PS. Że od @artix ochrzanu nie dostałeś jeszcze za błotne spotkanie iR Headów w strumyku 🤪

Oj tak. Nie chwaląc się dzięki mnie dwie osoby zaczęły jeździć po dłuuugiej przerwie ;) 

Jakim błocie? To było mycie nart w górskim strumieniu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, marboru said:

To takie nasze żarty - z @artix i @leitner znamy się osobiście, więc czasami sobie jaja takie robimy... to znaczy, ja sobie robię, bo obydwaj moi Koledzy mają takie same narty i są mocnymi ich orędownikami :) 

To ja chyba też się dołącze do grupy :). Będziesz mógł żartować z większej grupy :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...