Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień zaczął się niewinnie. Rodzinka śpi w hotelu, ja mam wolne dla siebie, więc wymykam się po cichu i udaje się ... wiadomo gdzie, KW.

Ma być lampa 😀

Zdziwienie na parkingu w Kuźnicach że nikt nie chce ode mnie ani grosza , dziś free 😳

Walę więc pod kasy aby być na górze jednym z pierwszych. I tu się zaczyna😀 W kolejce toczą się rozmowy a obok nie stoi gość z szerokimi dechami. Sam też takie zabrałem.  W kasie na pytanie czy jest skipas No Limit pan odpowiada że na szczęście nie ma. Pytam, na szczęście dla kogo? 🤔😡 W gondoli zaczynam rozmawiać z kolegą ze sztachetami i dowiaduje się że jest nastawiony tylko i wyłącznie na offpist, a po 12:00 zamierza uderzyć dalej w góry na turach.  Kurna , jestem sam, facet ma plan i zna każdą linie na KW. Jest okazja 😉 Na górze pytam czy mogę z nim pojeździć? Zgadza się i jest moim przewodnikiem. Zaoralismy co się dało na Kasprowym po obu stronach. Las, zleby, pod wyciągiem. Mielismy plan na jeden poważny lajn ale służby parku stanęły na naszej drodze. To był dla mnie poligon. Puch na przemian z wywianym terenem w postaci lodu. Dałem radę i mam nowego kolegę poznanego przez ten piękny sport. Nawet była wspólna herbata i kabanosy w przerwie. Kolega Przemek miał wszystko w plecaku jak na skiturowca przystalo😀

Fotek nie ma wiele  bo nie było czasu. 

Mam dostać parę filmów które Przemek kręcił w czasie przygody .

Mam tyle.

Screenshot_20200222-231542.png

DSC_0213.JPG

DSC_0211.JPG

DSC_0208.JPG

Edytowane przez artix
  • Like 27
  • Thanks 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gerald napisał:

@artix  mieliście szczęście że tego dnia nikt ze służby parku nie łapał :D

Łapał, łapał, były dwa spotkania pierwszego stopnia, ale mój nowo poznany kompan miał pełną kontrolę i się udało uniknąć tarapatów.

Przy wjeździe na trasę spotykam goscia który stoi z grupą i mówię do niego, nie ma się czego bać, to trasą narciarska, sztruks nie gryzie, a on do mnie , dobrze się pan czuje ?

Myślałem że to grupa ofpistowcòw, a to był strażnik który zatrzymał ludzi  😂

Edytowane przez artix
  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, artix napisał:

Łapał, łapał, były dwa spotkania pierwszego stopnia, ale mój nowo poznany kompan miał pełną kontrolę i się udało uniknąć tarapatów.

Przy wjeździe na trasę spotykam goscia który stoi z grupą i mówię do niego, nie ma się czego bać, to trasą narciarska, sztruks nie gryzie, a on do mnie , dobrze się pan czuje ?

Myślałem że to grupa ofpistowcòw, a to był strażnik który zatrzymał ludzi  😂

I to jest paranoja polskiego piekiełka. W całej Europie po Free się normalnie jeździ, a u nas robią łapanki.

Jak zacząłem czytać pomyślałem że fajnie byłoby się na Free wybrać na KW, ale dzięki już mi się odechciało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przemo_narciarz napisał:

I to jest paranoja polskiego piekiełka. W całej Europie po Free się normalnie jeździ, a u nas robią łapanki.

Jak zacząłem czytać pomyślałem że fajnie byłoby się na Free wybrać na KW, ale dzięki już mi się odechciało.

No walą do 500 Zeta 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przemo_narciarz napisał:

W całej Europie po Free się normalnie jeździ, a u nas robią łapanki.

Cóż znajdujesz się na terenie TPN-u. Tak że trzeba to respektować. Strażnicy i tak są dość wyrozumiali. I nie wlepiają mandatów za zjazd np.z  Beskidu. Do roboty biorą się wtedy jak już ludzie zaczynają przesadzać i wyjeżdżają już daleko od trasy ew. uskuteczniają "dropy" ze skałek np. w okolicach pośredniego. Sam miałem już kilka razy z nimi do czynienia. I nigdy nie dostałem mandatu. Wystarczy być grzeczny:).

Jeśli ktoś się chcę bawić bezstresowo w puchu. To zostaje Chopok, Beskidy, Alpy ew. Kolumbia Brytyjska:).

Edytowane przez tankowiec
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawelb91 napisał:

Oby warunki się długo utrzymały i jeszcze solidnie dosypało na Kasprowym, myślę o 2-3 dnióweczce w kwietniu jak rok temu.

W zeszłym roku śnieg który tam był, to były głównie depozyty ze stycznia. Coraz bardziej oddala się perspektywa śnieżnego marca, a to nie wróży dobrze. TPN na chwilę obecną zabronił jazdy w strefie freeridowej, bo jest zbyt mało śniegu. Słabo widzę kwietniową jazdę, choć mam nadzieje że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 22:23, Gerald napisał:

W zeszłym roku śnieg który tam był, to były głównie depozyty ze stycznia. Coraz bardziej oddala się perspektywa śnieżnego marca, a to nie wróży dobrze. TPN na chwilę obecną zabronił jazdy w strefie freeridowej, bo jest zbyt mało śniegu. Słabo widzę kwietniową jazdę, choć mam nadzieje że się mylę.

No wystaje dużo kosówki,  a tam gdzie wywiane beton. Trzeba być czujnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...