Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

@Mitek samo ośmieszanie nie wystarczy. Zobacz, że Pan Milewski załączył to swojego artykułu dane (zakładam, że prawdziwe). Na podstawie tych danych dochodzi do nieuprawnionych wniosków. Dodatkowo w swojej manipulacji nie zamieszcza linku do przedstawianych danych, gdyż wtedy nawet uczeń podstawówki obnażyłby błędy wnioskowania Pana Milewskiego. Trzeba jasno napisać, że włączenie do porównania danych ze stycznia i lutego 2020 jest próbą stworzenia podstaw do swojej błędnej i z góry założonej tezy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fredek321 napisał:

Przeraża mnie

mnie przeraża to że nikt tutaj nie cieszy się z najniższego w Unii Europejskiej wskaźnika śmiertelności związanej z wirusem - 0,4 na milion,

najważniejsze są wybory i jak je przesunąć tak aby wygrali ci co powinni.

Mam wrażenie że wielu tutaj piszących najchętniej widziało by 1 000 000 zarażonych i 10 000 trupów,

a najlepiej gdyby większość zaraziła się w kościele,

wtedy można by było pozbyć się znienawidzonej kasty a prezydenta, prezesa i rydzyka postawić przed trybunałem.

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ziemowit napisał:

Waldek. Gdybym był młodszy to nie mógłbym się doczekać dnia, gdy się zdziwisz i przeprosisz. Jednak z doświadczenia wiem, że każdy kto wymyślał spiskowe teorie dziejów, które się w ogóle nie sprawdziły zwyczajnie chował głowę w piasek jak gdyby nigdy nic i po jakimś czasie wymyślał coś nowego. Ostatnio w Japonii niektórzy ludzie nagłaśniali gdzie się da, że 25 Marca będzie atak elektromagnetyczny za pomocą 5G. Ataku nie było, ale autorzy fejka nie posypią prochem głowy. Co to to nie. Za jakiś czas znów coś wymyślą. :)

W temacie 5G, to wiesz World Summit nt. 5G mamy 16 kwietnia, o czym już informowałem, a w ogóle to przez ten cały covid-19 to szydło wyszło z worka, Ty myślisz że dlaczego ja sie nie chcę spotykać z forumowiczami? Od razu by zauważyli, to moje troche gadzie, mrożące krew żyłach, przenikliwe spojrzenie, ale i tak przez te zalecenia mierzenia temperatury sprawa się rypła, bo mi żona wali tym termometrem po czole po kilka razy dziennie i zamarła, gdy zobaczyła, że w cyklu treningowym to mam taką trochą niska temperaturą, wiesz ile lekarz jej musiał tłumaczyć, że sportowcy tak maja i jej mąż wcale nie jest gadziną Reptilianinem ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jeeb napisał:

mnie przeraża to że nikt tutaj nie cieszy się z najniższego w Unii Europejskiej wskaźnika śmiertelności związanej z wirusem - 0,4 na milion,

najważniejsze są wybory i jak je przesunąć tak aby wygrali ci co powinni.

Mam wrażenie że wielu tutaj piszących najchętniej widziało by 1 000 000 zarażonych i 10 000 trupów,

a najlepiej gdyby większość zaraziła się w kościele,

wtedy można by było pozbyć się znienawidzonej kasty a prezydenta, prezesa i rydzyka postawić przed trybunałem.

Dosyć oryginalnie liczysz śmiertelność. Śmiertelność to liczba zgonów w stosunku to liczby chorych. Co do odniesień politycznych to wydaje mi się, że taką postawę przejawia jeden forumowicz. Moim marzeniem jest szybki koniec epidemii. Chciałbym wreszcie przespać noc, bez telefonu od dyżurnych. Chciałbym kogoś zoperować, chciałbym zrobić normalny obchód.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jeeb napisał:

mnie przeraża to że nikt tutaj nie cieszy się z najniższego w Unii Europejskiej wskaźnika śmiertelności związanej z wirusem - 0,4 na milion,

najważniejsze są wybory i jak je przesunąć tak aby wygrali ci co powinni.

Mam wrażenie że wielu tutaj piszących najchętniej widziało by 1 000 000 zarażonych i 10 000 trupów,

a najlepiej gdyby większość zaraziła się w kościele,

wtedy można by było pozbyć się znienawidzonej kasty a prezydenta, prezesa i rydzyka postawić przed trybunałem.

Jeszcze lepiej, gdy to po somsiada przyjechali i by juz gad jeden nie wrócił ;) , Polskie piekiełko w pełnym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Szczyt hipokryzji, skiturowców hejtujesz A sam dajesz przykład brawo.

Właśnie instaluję nowe buciki do Silexa, będę jeszcze więcej po lasach jeździł , bo te fulcrumy to nie dają rady na tych wertepach :) :) :) , hipokryci uber alles, a arbeit macht frei, bo do roboty też na rowerze jeżdzę, jak mówiłem że praca na prawdę czyni wolnym to mi kiedyś nie wierzyli, a teraz wszyscy chcą nagle do roboty,... , bo arbeit macht frei od nudy w domu :) .

IMG_0461.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek321 napisał:

Na razie nie i z tego powodu śmiertelność szacujemy. Nawet z Chin dane są niepewne bo nie wszyscy zakończyli leczenie.

W chinach jest po epidemii, masowo wysyłają oferty na maseczki, fartuchy i inne medyczne środki ochrony osobistej, gdyby mieli nadal stan zagrożenia, rząd chińskich zablokowałby sprzedaż takich towarów. CHINY SĄ WOLNE OD EPIDEMII!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fredek321 napisał:

I oby tak pozostało, co nie zmienia faktu, że pełnych danych dla wyliczenia śmiertelności w ognisku nadal brak.

Chiński rząd ma wszystkie dane-uwierz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jeeb napisał:

mnie przeraża to że nikt tutaj nie cieszy się z najniższego w Unii Europejskiej wskaźnika śmiertelności związanej z wirusem - 0,4 na milion,

najważniejsze są wybory i jak je przesunąć tak aby wygrali ci co powinni.

Mam wrażenie że wielu tutaj piszących najchętniej widziało by 1 000 000 zarażonych i 10 000 trupów,

a najlepiej gdyby większość zaraziła się w kościele,

wtedy można by było pozbyć się znienawidzonej kasty a prezydenta, prezesa i rydzyka postawić przed trybunałem.

Bo taki powinien być cel każdego normalnego człowieka w tym kraju, w tym kraju podkreślam.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jeeb napisał:

musi mieć jak testuje nową broń biologiczną

Oni tylko wykorzystali miecz obosieczny agresora, tacy są sprytni, wszak wiadomo, że kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie ;) , doskonale wiedzieli gdzie i kiedy dojdzie do skażeniu, przyjęli to na klatę, odizolowali skażony region, ..., a teraz kto im zarzuci, że później przystąpili do kontrataku na agresora :) , przecież są pierwszą ofiarą "wirusa" ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fredek321 napisał:

We Włoszech zmarło 44 lekarzy z powodu CoV. Zadaje pytanie spiskowcom, czy to jest standardowa liczba zgonów wśród czynnych zawodowo lekarzy.

Odpiszą, że lekarze wzięli kasę za podpis na akcie zgonu. :) Zostaniesz ostatecznie pokonany pytaniem: "Jak to żyje? Przecież się przyznał, że nie!".

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści ze Świata zemsty nietoperza, moi hiszpańscy przyjaciele właśnie mnie proszą podobnie jak wcześniej chińscy o wysyłkę naszej polskiej 72% śliwowicy, bo sie rozniosło, że to zabija wszystkie wirusy - na smierć ;), więc spieszcie czem prędzej kupować nasz cenny trunek leczniczy, bo jeśli nawet nie pomaga zwalczać corona wirusa, to przynajmniej pomoże przetrwać samoizolację w lepszym humorze :) . Zdrowia życzę wszystkim!

image.png.8dc2e00f6124cc2843f388d86405f5db.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ziemowit napisał:

 Jednak z doświadczenia wiem, że każdy kto wymyślał spiskowe teorie dziejów, które się w ogóle nie sprawdziły zwyczajnie chował głowę w piasek jak gdyby nigdy nic i po jakimś czasie wymyślał coś nowego.

Oczywiście, niektórzy nadal wierzą w taki "idealny świat", gdzie politycy w odosobnieniu rozmawiają ze sobą takim samym językiem jak przed kamerami i oczywiście o sprawach Polski, a nie o stanowiskach (a potem nagle zdziwienie, gdy ktoś kogoś nagrał i nagle większość ludzkości przerażona i znów żyje tym cały kraj, co rozsądna mniejszość wiedziała od dawna); że policja przesłuchuje ludzi na komendach z zachowaniem wszelkich standardów i praw człowieka, w dodatku przy kawce, herbatce i ciastku, że na świecie raczej nie występuje korupcja i stanowiska zawsze otrzymuje ten "najlepszy", bo przecież wszystko inne to "teorie spiskowe", że pozycja i stanowisko często zapewniają nietykalność (zapewne nawet teraz, gdy piszą o tym, że celebryci mają łatwiejszy dostęp do testów, maseczek, to pewnie "teorie spiskowe", bo przecież na świecie istnieje jedna, wielka sprawiedliwość), że pracodawcy z pracownikami podpisują umowy opiewające na faktyczne wynagrodzenie dawane "do reki" i zawsze płacą podatki od faktycznej wysokości... Nawet zazdroszczę takim ludziom, bo im mniej wie się o tym, jak świat naprawdę wygląda, tym zwykle jest się bardziej szczęśliwym człowiekiem. Sam dotarłem do pewnej granicy i to mi na chwilę obecną wystarczy, więcej nawet nie chcę wiedzieć. Ale też wystarczy do tego, by wyciągać wnioski.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, koliber napisał:

Oczywiście, niektórzy nadal wierzą w taki "idealny świat", gdzie politycy w odosobnieniu rozmawiają ze sobą takim samym językiem jak przed kamerami i oczywiście o sprawach Polski, a nie o stanowiskach (a potem nagle zdziwienie, gdy ktoś kogoś nagrał i nagle większość ludzkości przerażona i znów żyje tym cały kraj, co rozsądna mniejszość wiedziała od dawna); że policja przesłuchuje ludzi na komendach z zachowaniem wszelkich standardów i praw człowieka, w dodatku przy kawce, herbatce i ciastku, że na świecie raczej nie występuje korupcja i stanowiska zawsze otrzymuje ten "najlepszy", bo przecież wszystko inne to "teorie spiskowe", że pozycja i stanowisko często zapewniają nietykalność (zapewne nawet teraz, gdy piszą o tym, że celebryci mają łatwiejszy dostęp do testów, maseczek, to pewnie "teorie spiskowe", bo przecież na świecie istnieje jedna, wielka sprawiedliwość), że pracodawcy z pracownikami podpisują umowy opiewające na faktyczne wynagrodzenie dawane "do reki" i zawsze płacą podatki od faktycznej wysokości... Nawet zazdroszczę takim ludziom, bo im mniej wie się o tym, jak świat naprawdę wygląda, tym zwykle jest się bardziej szczęśliwym człowiekiem. Sam dotarłem do pewnej granicy i to mi na chwilę obecną wystarczy, więcej nawet nie chcę wiedzieć. Ale też wystarczy do tego, by wyciągać wnioski.

Cześć

Są wybrańcy, ludzie wyjątkowi, którzy potrafią pojąć więcej, widzą dalej, poruszają się w innej szerszej perspektywie i Oni tworzą przyszłość tego świata i dlatego Im/Tobie chwała.

Serdeczne pozdrowienia

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...