Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

 

8 minut temu, fredek321 napisał:

Wytłumacz mi zatem, czym będzie się różniła moja, nieanonimowa wiedza od nieanonimowej wiedzy i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Jana Pinkas, doktora habilitowanego nauk medycznych, specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej i zdrowia publicznego, nauczyciela akademickiego, konsultanta krajowego w dziedzinie zdrowia publicznego, dyrektora Szkoły Zdrowia Publicznego w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego?

Wytłumaczę w jednym zdaniu o co chodzi z tą różnicą. Osoba z dużym stażem na forum i wiedzą w danej dziedzinie jest wstanie dużo bardziej poprawić jakość dyskusji na forum niż najlepszy link do wypowiedzi super kompetentnego gościa z zewnątrz. :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek321 napisał:

Gdzieś pisałem o spiskach? Raczej o idiotach.

Idiota to swego rodzaju tragedia, przynajmniej dla najbliższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ziemowit napisał:

 

Wytłumaczę w jednym zdaniu o co chodzi z tą różnicą. Osoba z dużym stażem na forum i wiedzą w danej dziedzinie jest wstanie dużo bardziej poprawić jakość dyskusji na forum niż najlepszy link do wypowiedzi super kompetentnego gościa z zewnątrz. :)

Jest wiele osób z bardzo dużym stażem na forum, ale to oznacza jedynie to, że cholernie im się nudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ziemowit napisał:

 

Wytłumaczę w jednym zdaniu o co chodzi z tą różnicą. Osoba z dużym stażem na forum i wiedzą w danej dziedzinie jest wstanie dużo bardziej poprawić jakość dyskusji na forum niż najlepszy link do wypowiedzi super kompetentnego gościa z zewnątrz. :)

Moje zawodowe doświadczenie przeczy tej teorii. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sapient napisał:

Fajny wątek

Znalezione obrazy dla zapytania: popcorn  gif

Ciekawe czy by wsuwał te chrupki kukurydziane słysząc jak kicha Azjata, który mu je podał chwile wcześniej przed wejściem do kina ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fredek321 napisał:

Moje zawodowe doświadczenie przeczy tej teorii. ;)

Chciałem wytłumaczyć w czym nie zrozumieliście się z Marboru:

Cytat

To może warto, zamiast dyskutować anonimowo i przerzucać się argumentami napisać, coś w stylu:

Słuchajcie, sprawa jest poważna. Jestem Adam Iksiński, czynny w zawodzie lekarza od XXXX, specjalizacja chirurgia. Na temat koronawirysa myślę, to, to i to. 

Taki głos, zwłaszcza od osoby z odpowiednią wiedzą, autentyczną chęcią pomocy byłby naprawdę mocny. 

Oszczedziło by, to pewnie wielu negatywnych emocji. A może by się znalazł inny lekarz, wówczas dyskusja miałaby naprawdę fachową podstawę? 

A tak, to? Sam widzisz. 

Moim zdaniem sama jakość dyskusji w temacie powoli leci w dół i dobrze by było, żeby ktoś chociaż próbował to powstrzymać - przynajmniej tak zrozumiałem powyższe słowa. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubis napisał:

Nie sądziłam, ze swoim pytaniem rozpętam taka dyskusje 🤭

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kubis napisał:

Jestem przekonany, że czytali.

19 minut temu, Karolciamalymis napisał:

Nie sądziłam, ze swoim pytaniem rozpętam taka dyskusje 🤭

Zasięg Forum Skionline jest olbrzymi. Nie ma się czemu dziwić.

Edytowane przez marboru
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karolciamalymis napisał:

Nie sądziłam, ze swoim pytaniem rozpętam taka dyskusje 🤭

Okazuje się, że ten miś nie jest taki mały 😉.

Tak czytam ten wątek i czytam i czytam.......

Chyba faktycznie mi się nudzi 🤪

Pozdrawiam wszystkich dyskutantów.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Sariensis napisał:

Ciekawe czy by wsuwał te chrupki kukurydziane słysząc jak kicha Azjata, który mu je podał chwile wcześniej przed wejściem do kina ;) ?

Dlatego zmienił się w zombie chwilę potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marboru napisał:

@Piotr_67 cieszę się, że czytasz też wątki dotyczące nart...

...ja nawet o nartach piszę - ale niektórzy wolą zadymę :( Niestety :( 

Jak bym nie czytał o nartach to po co bym tu był?

A tak w temacie, to trochę się martwię, bo wyjazd do Ziliertal-u za trzy tygodnie.

Jak wyjdzie jakiś zakaz to d....a i trzeba będzie obejść się smakiem, a kwatera już zapłacona.

Trzeba być dobrej myśli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Piotr_67 napisał:

Jak bym nie czytał o nartach to po co bym tu był?

A tak w temacie, to trochę się martwię, bo wyjazd do Ziliertal-u za trzy tygodnie.

Jak wyjdzie jakiś zakaz to d....a i trzeba będzie obejść się smakiem, a kwatera już zapłacona.

Trzeba być dobrej myśli.

Bądź spokojny, wszystko będzie ok. Ja trochę później, ale też w tamte strony się wybieram.

Jeszcze nie wszystkie miejscówki mam zaklepane na noclegi, ale jestem przekonany, że nie będę miał z tym problemu.

Na szczęście Silveretta Montafon jest nieco oddalone od Italii ;) ...no ale w planach mam też bliższe Włoch ośrodki.

Jestem spokojny.

Pozdrowienia serdeczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piotr_67 napisał:

bo wyjazd do Ziliertal-u za trzy tygodnie

Na pewno będziesz miał pełne dane do podjęcia decyzji. W mojej ocenie, chirurga czyli doktora co wie o wirusach mniej od neonatologa ;), Włosi nie ogarną epidemii tak sprawnie jak Chińczycy. Czy Austria przywróci kontrole graniczne, a jeśli tak to jak będą wyglądały? Tereny przygraniczne cechują się dużym przemieszczaniem ludzi, choćby po benzynę. Czy jadąc po benzynę można zawlec wirusa - niestety tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubis napisał:

Z całym szacunkiem ale lekarze nie mają monopolu na autorytet, IQ i co tam jeszcze.

Tylko, ze jak zachorujesz to do kogo sie udasz na lecznie? Do hydraulika z wysokim IQ?

P.S. Ja na ten moment coraz bardziej sie skłaniam do odwołania swojego sobotniego lotu w kierunku 3 Zinnen. Bardzo żałuje, ale to ma być dla mnie przyjemność, a nie zastanawianie sie, co sie moze za chwile stać. Napisałem do hotelu. Zakładam, ze jak bedą dobroduszni to oddadzą zaliczkę. Jak nie to trudno. Rozważam wyjazd autem do Schladming lub okolic. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cosworth240 napisał:

Tylko, ze jak zachorujesz to do kogo sie udasz na lecznie? Do hydraulika z wysokim IQ?

Oczywiście że nie. Ale nie trzeba lekarza aby zachować zdrowy rozsądek, wiedzieć jak rozprzestrzeniają się choroby drogą kropelkową i jak zachować podstawowe zasady higieny. No i co jest najnormalniej w świecie głupim pomysłem. Tylko o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubis napisał:

wiedzieć jak rozprzestrzeniają się choroby drogą kropelkową i jak zachować podstawowe zasady higieny.

No tak , ale wyobraź sobie że jedziesz kanapą z opuszczoną zasłoną,lub gondolą, obok jest zarażona osoba która kichnie, zakaszle albo po prostu źle zęby złoży jak coś będzie mówiła, co oddech wstrzymasz ? Nie,wciągniesz syfa jak pelikan niestety,i to wbrew swojej woli i nie tylko Ty...  :/ 

Edytowane przez pasazer85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pasazer85 napisał:

No tak , ale wyobraź sobie że jedziesz kanapą z opuszczoną zasłoną,lub gondolą, obok jest zarażona osoba która kichnie, zakaszle albo po prostu źle zęby złoży jak coś będzie mówiła, co oddech wstrzymasz ? Nie,wciągniesz syfa jak pelikan niestety,i to wbrew swojej woli i nie tylko Ty...  :/ 

To się łapie właśnie do tych głupich pomysłów o których pisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...