Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, tresor said:

Wygrywa zdecydowanie Korona User.

Coś w tym jest, temat założony w niedziele i już ma 23 strony (o już 24)! Rozprzestrzenia się jak prawdziwy. Może poprosić Admina o wprowadzenie kwarantanny tego tematu :)

Albo idziemy na rekord!

Edytowane przez Sportego360
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paulack9 napisał:

Wyjazd do Madonny od 22.03 marca przez booking. Niestety wszyscy powołują się na: https://www.visittrentino.info/pl/artykuly/info-pratiche/informacja-coronavirus i odrzucają możliwość rezygnacji ze zwrotem kosztów.

Nie wszyscy :) nam się udało odwołać rezerwację z booking w  okolicach Ravascletto (rejon bez ostrzeżeń) bez opłat - kontaktowaliśmy się za pośrednictwem portalu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fredek321 napisał:

Też zaprzeczam ;) Wynik jest niejednoznaczny, próbka pojechała do laboratorium 4 poziomu referencyjnego, czyli do Berlina.

Zaprzeczasz, a jednak wynik wg Twojej wiedzy jest niejednoznaczny... Czyli coś jest jednak nie tak. Pytanie co? I po co ten Berlin? 😮 

3 godziny temu, fredek321 napisał:

Dziennikarzom, czy rządowi raczej nie ufam ;) 

Całe szczęście jednak, że się odezwałeś...bo się martwiłem ;) ... Oczywiście żartuję i wcześniej również zażartowałem z sympatii do Ciebie :) 

Pozdrawiam serdecznie.

Mariusz

Edytowane przez marboru
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, marboru napisał:

Dziennikarzom, czy rządowi raczej nie ufam ;) 

Ja też. Zwróć uwagę na działania podjęte przez rząd. Były opisane, ale ze względu na słabą klikalność szybko spadły z pierwszych stron.

1. Nowelizacja rozporządzenia, która dodaje nowego wirusa do listy czynników "epidemicznych" - celowość nie budzi moich wątpliwości.

2. Zakup dodatkowych 30000 testów.

3. Postawienie wszystkich szpitali w całej Polsce w stan podwyższonej gotowości - dzięki temu Wojewoda może np. zmienić moje łóżka internistyczne w łóżka zakaźne jednym telefonem.

4. 24 godzinny dyżur inspektorów Sanepidu.

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, amuu napisał:

A tutaj fragment bardzo "profesjonalnego" i "przyjaznego" komunikatu ze strony biura Feel the Flow który miał zapewnić uczestników o bezpieczeństwie.image.thumb.png.c68a2b971e83b452800bbb6d17d58a26.png

Mają pełne prawo tak twierdzić skoro MSZ nie odradza wyraźnie wyjazdu do Włoch. Ale z tonu wypowiedzi wylewa się przekaz: "jesteśmy zirytowanymi zmęczonymi biurokratami i z nami dobrze się bawić nie będziesz" :D

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wyjaz w dolomity Kronpplatz w 1.03 z primoris biurem, od wczoraj zaraziło się tylko 200 osób za nie cały tydzień 800 osób katastrofa i biuro jedzie mówi że nie można zrezygnować!!! jak kwarantanna autokaru lub hotelu to na własną odpowiedzialność!! w jakim kraju my żyjemy!!! minister nie zakazał wiec trzeba jechać..chorzy ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piotr polok napisał:

ja mam wyjaz w dolomity Kronpplatz w 1.03 z primoris biurem, od wczoraj zaraziło się tylko 200 osób za nie cały tydzień 800 osób katastrofa i biuro jedzie mówi że nie można zrezygnować!!! jak kwarantanna autokaru lub hotelu to na własną odpowiedzialność!! w jakim kraju my żyjemy!!! minister nie zakazał wiec trzeba jechać..chorzy ludzie...

piotr dawaj chama do sądu, napisz co trzeba na papierze... Darek pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotr polok napisał:

ja mam wyjaz w dolomity Kronpplatz w 1.03 z primoris biurem, od wczoraj zaraziło się tylko 200 osób za nie cały tydzień 800 osób katastrofa i biuro jedzie mówi że nie można zrezygnować!!! jak kwarantanna autokaru lub hotelu to na własną odpowiedzialność!! w jakim kraju my żyjemy!!! minister nie zakazał wiec trzeba jechać..chorzy ludzie...

Gdyby minister zakazał to Włosi straciliby kupę kasiory na turystyce. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

Ja akurat nie mam TV od dwóch lat, więc nie wiem o czym mówisz. Widzę że chcesz pokazać jaki to nie jesteś ziom🙊

Nie udawaj że nic się nie dzieje, bo się dzieje. Pytanie jak to się rozwinie narazie w ciągu tygodnia mamy z kilku przypadków 700...

Poprawka - wyglada na to, ze przed końcem tygodnia licznik dobije do tysiaka:

 

FE62FECD-5251-4926-98ED-47655819FBE9.png
 

A wczoraj było tak:

 

A46BBA67-1607-412D-91D0-605CB1602B06.png

Edytowane przez Cosworth240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega,pracujący jako instruktor narciarski w Livigno ,właśnie dzwonił i powiedział,że wszystkie polskie grupy zrezygnowały i odwołały przyjazd.W przeciwieństwie do innych nacji zachodnich,które przyjeżdżają nartować,jakby nigdy nic.Został biedak bez pracy przez 2 tygodnie i postanowił zjechać do kraju.Zadzwonił,by uprzedzić rodzinę o pr\zyjeździe,a ta : "ani nam się waż,nie chcemy Cię tu widzieć,bo przywieziesz nam koronawirusa"...

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka dni na nartach, a Wy w tym czasie napisaliście z 15 stron o koronowirusie.

 

Na Zachodzie będą się bawić, żyć jak dotychczas. a w Polszy tylko blady strach i siedzenie w domu.

W końcu wirus dotrze i tutaj, a śmiertelność będzie 3x wyższa, bo wszyscy wyniszczeni stresem i brakiem słońca.

 

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...